Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 125

 1. Алла. Прошу молитви за зцiлення вiд недуг та одужання Володимира-Василя.
 2. Галина. Христос Рождається!Отче Олеже,щиро прошу Вас молитись за ласку щасливого подружнього стану,щоб Господь послав мені доброго супутника життя для створення християнськоі сім’і. Розумію,що на все воля Божа,але щиро прошу і вірю у силу Вашоі молитви у моєму наміренні. Дякую!
 3. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче,прошу помолитись за мою доньку Вікторію. хвору на сиситемну червону вовчанку. Щиро дякую.
 4. маряна. Слава ісусу христу. Помоліться будь-ласка за військових украінських та російських, щоб вони лишилися всі живими.
 5. Оксана. Прошу про молитву за здоров’я та добру долю Оксани
 6. маряна. Добрий день.Отче у мене біда, минулого року мені по тавили діагноз лейкемія 0 стадія. В мене донечка 8 років. Дуже прошу Вас помоліться за мене, попросіть у Бога , щоб дав можливість виросьити доньку, щоб хвороба не прогресувала, я Вас дуже прошу
 7. Надя. Слава Ісусу Христу! Отче,щиро прошу про молитву за Павлика синочка, в якого висока температура і почувається погано. Дякую.
 8. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, уклінно благаю Вас помолитись за одужання від раку раба божого Івана. Наперед вдячна Вам і нехай Господь Бог благословить Вас та дарує Вам здоров’я і сили
 9. наталія. Слава Ісусу Христу о.Олег прошу помолись за мою матір хвору на рак легень.Допоможіть моїй мамі Антоніні
 10. liliia. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! прошу про молитву за мого нареченого Станіслава., щоб ми знову були разом. він мене залишив, на дзвінки і повідомлення не відповідає. прошу в Бога щоб забрав у нього гордість. дуууже дякую за молитву
 11. Володимир. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я хочу попросити Вас помолитися за моїх дітей Юрчика та Христинку. Ми ніяк неможемо виздоровіти, що не місяць то знову попадаємо в лікарню, як не син то дочка. Ми вже не знаємо, що робити. Дякую
 12. Галина. Слава Ісусу Христу!Отче,щиро прошу про молитву за Володимира,щоб Господь милосердний допоміг йому вийти із надважкоі ,за людськими мірками ,життєвоі ситуаціі, додав йому сили і мудрості,направив на правильну дорогу і оберігав від всіх ворогів і недоброзичливців. Дякую!
 13. Іван. Слава Ісусу Христу. Мене звуть Іван 19 років маю хворобу емфізема легень за 2 місяці два рази на хірургіному столі лежав. Прошу вашої молитви, моя надія на чудо. Спасибі.
 14. Василь. Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже вас прошу помоліться за зцілення мого ока і навернення зору і ще щоб пройшли головокружіння. Щиро Вам дякую.
 15. Галина. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Ваших молитов за пошуки другої половинки і щасливу долю Галини. Щиро Дякую Вам.
 16. Ірина. Слава Ісусу Христу. о. Олег прошу помолитись за мого батька Володимира, хворого на рак легень 4та стадія. Ми всі молимося, коли лікарі розмахують руками залишається надія на Бога.
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу. о. Олег прошу помолитись за мого батька Володимира, хворого на рак легень 4та стадія. Ми всі молимося, коли лікарі розмахують руками залишається надія на Бога.
 18. Ірина. Отче,помоліться за мене Ірину,зараз лікуюся від раку.ІДуже прошу помолитись за мою зайому Ольгу,в неі дуже тяжкий стан,були лікарі,що відкачались від лікування.щиро Вам дякую.Дай Боже Вам здоровя.
 19. Зоряна. Слава Ісусу Христу! В мене чоловік Роман хворіє на рак легень, і в нього вже пішли метастази. Отче, благаю Вас помоліться за нього. Щиро вдячна.
 20. ірина. Слава Ісусу Христу.прошу дуже о. ОЛега молитися про видуження мого батька Ігора

Написать комментарий: "Блок 125"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов