Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 28

 1. Слава Ісусу Христу, о. Олеже. Я Вам писала, що до хворої знайомої вночі приходить її померла мама. Ви помолились і одразу ці візити припинились. Слава Богу, дякую Вам отче, за молитовну невідкладну допомогу.Галина.
 2. Отче Олег,подружка просила вам подякувати,завдяки вашим молитвам з нею сталось чудо.В неї була кіста на яснах, була призначина операція,А сьогодні була на огляді в стоматолога і сказали що кіста зменшилася і не треба оперувати. Велике вам дякую. Моліться надалі за нас. А ми в інтернеті слухаємо ваші молитви. Ірина.
 3. У мене сильно боліла спина. Ви, отче Олеже, помолилися за мене два рази. Після першої молитви болі зменшилися,а після другої зовсім вщухли. Слава Богові ! Марія.
 4. Отче Олеже,раніше просила помолитися за моє здоров’я, коли в мене дуже був сильний свербіж голови, і йшло до того що шкіра відпадала лусками, а люди навколо думали що в мене воші, Мені ні ліки, ні мазі не допомагали, а потім, коли попросила у вас молитви, Слава Богу пройшло, шкіра не лущиться можу спати, все вже добре. Дякую Вам і дякую Богу за Вас. Наталя.
 5. Я хочу подякувати Господу Богу та молитвам отця Олега за зцілення! Проходячи обстеження на УЗД мені сказали,що є поліп ендометрію. Лікарка наполягала, що треба обов’ язково робити операцію,удаляти його. Я готувалася на середу на операцію. Але ще перед нею мала пройти контрольне УЗД та різні обстеження. Мені було дуже важко на душі, мала страх. В неділю я пішла на Службу Божу та на молитву до отця Олега Максимлюка. Я просила Господа Бога якщо можливо, щоб я зцілилася. В понеділок я пройшла УЗД і мені сказали,що поліпа немає.Коли я прийшла до лікарки з результатом,то вона сказала,що поліп був великий.Що це чудо, що він зійшов. Я дякую Господу Богу та отцю Олегу за зцілення. Галина.
 6. Моя свекруха мала великий страх, не могла сама залишатися в хаті. Ми її привезли з села,вона посповідалася в отця Олега, була у нього на молитвах і на Службі Божій. Тепер не боїться перебувати сама,страху не має. Дякую Господеві Ісусові Христові ! Ірина.
 7. Синочку уже минув третій рочок, а він ще не говорив. Ми почали хвилюватися. Я розказала про це перед молитвою отцю Олегу,він помолився над дитиною і того ж тижня наш хлопчик почав говорити. Дякую Господу Богу! Ірина.
 8. Мені снилися важкі, реалістичні сни. Я подзвонив отцю Олегу щоб він помолився. З того часу погані сни перестали мені снитися. Слава Ісусу Христу! Василь.
 9. Мій чоловік останніх 10 років багато курив. Після сповіді в отця Олега і молитви над ним не палить цигарок. Дякую Богові. Марина.
 10. В сина піднялася висока температура, рідні сказали, що потрібно викликати швидку. Я ж зателефонувала до отця Олега, попросила молитися за зцілення. Буквально через одну хвилину дитина стала здорова. Перед тим я з дітьми часто лежала в лікарнях; уколи, крапельниці, пігулки. Але з того часу, як я почала з ними ходити на молитви до отця Олега Максимлюка, вони майже не хворіють. Як тільки недуга, я прошу отця Олега про молитву і милосердний Господь Ісус зціляє.Тепер обходимось без лікарень. Слава Богові ! Наталія.
 11. Я щиро просила отця Олега молитов щоб доньку перестав боліти живіт. Отруєння: болів дуже живіт і рвала (блювала). В п’ятницю в нас квиток із США в Україну. Господь Бог вислухав молитву отця Олега, шлунок вже майже не болить, набагато краще. Але почався кашель і я знову благала отця продовжувати молитися за доню. Засвідчую: дитина почувається здоровою. Щиро дякую вам, отче Олеже і Богові. Хай вас береже Господь Бог! Слава Господу! Вам всіх благ! Роксолана.
 12. Слава Ісусу Христу ! Отче Олегу, хочу завжди вашої поради і молитви. Я часто до вас пишу і навіть приїжджала і це мені помогло. Мій чоловік залишив гральні автомати ,коханку, вернувсь у сім’ю, перестав бити, ніби усе добре зробив, шикарний ремонт зовні хати, що ще хотіти ! Дякую Богові і Пречистій Діві Марії ! Віра.
 13. Слава Ісусу Христу ! Останніх кілька років мене турбували болі в шлунку. Я приймала різноманітні ліки, але біль не вщухала . Не могла через це нормально їсти. Часом майже цілу ніч не могла заснути,тому що болі були нестерпні. Я розповіла отцю Олегу як я мучуся, він сказав, що зараз помолиться і шлунок мій буде здоровий і додав жартома: будете їсти навіть цвяхи і нічого вас не болітиме. Опісля тієї молитви мене шлунок ні разу не болів. Можу не боячись їсти всі страви. Лілія.
 14. Мене до отця Олега привів Господь Бог через погляд дитини. Я їхала в автобусі і на мене уважно постійно дивився маленький хлопчик. Я була зворушена його щирими оченятками. Розговорилася з його мамою і татком, вони запросили мене поїхати на молитви до отця Олега Максимлюка. Він мене добре висповідав , помолився і мене перестали боліти нирки. Дякую Господу за таку несподівану зустріч, за велику благодать і оздоровлення. Інна.
 15. Слава Ісусу Христу,пишу вам,отче Олеже, що моїй донечці краще ,хоч без точного діагнозу, але підібрані ліки діють. Дякую Богу за вислухану молитву і вам теж за молитву і підтримку. Мирослава.
 16. Я вас, отче Олеже, просила молитви за успішне навчання в школі. В мене оцінки були 7, 8, а тепер 12. Дякую Господеві Богові за допомогу. Ірина.
 17. Чоловік зібрався їхати на пасіку, але стало йому погано. Піднявся тиск 185 на 100 і не могли збити. Я зателефонувала до отця Олега, він помолився. Протягом півгодини тиск нормалізувався. Слава Богу! Марія.
 18. Слава Ісусу Христу! Дякую вам, отче Олегу, за молитву чоловік з дороги вернувся не поїхав до коханки. Велике дякую. Ваші молитви творять чудеса. Від коли ми у вас були, кожний день безперериву з подружкою слухаємо вашу молитву і всім радимо і поширюємо і віримо,що Господь вислухає всі наші молитви і прохання. Дякую. Ярина.
 19. Слава Ісусу Христу! Я вам, отче Олеже, дуже вдячна, ви молилися довго за мене і киста на матці пропала. Дякую милосердному Господеві Богові за його великі ласки. Раїса.
 20. Біля трьох років у мене були припадки: трусило, ставало слабо. Останній раз сильно мною трясло, протягом години. Чоловік перелякався, нічим не міг допомогти. Він зателефонував отцю Олегу, щоб помолився за мене. Через 10 хвилин приступ у мене зупинився. Супруг був здивований, що молитва отця так допомогла. На наступний день мені віднімало ноги. Син порадив звернутись до лікарів. Я відповіла,що мені допоможе Господь Ісус Христос. Чоловік і син попід руки привели мене до церкви, тому що ногами не могла рухати. З церкви після молитви отця Олега, мене ще в такому важкому стані привели вони мене додому. Але поволі мені ставало легше і до вечора я одужала. Тепер мною не трясе і ногами ходжу — ж без сторонньої допомоги. Бог допоміг мені в такий важкий час за молитвами отця Олега. Дякую. Марія.
 21. Слава Ісусу Христу! Син зателефонував, переляканим голосом повідомив, що бабця впала їй погано. Я швиденько приїхала, побачила, що вона у важкому стані, напевно інфаркт. (Я медик за фахом). І перед тим зауважувала, що у неї передіфарктний стан . Викликали швидку. А перед тим я зателефонувала до отця Олега Максимлюка, кажу : “Мама моя помирає, але я відчуваю, що ви помолитися і вона одужає. ” Отець Олег помолився і сказав:” Покличте священика щоб мала мама сповідь, причастя , оливопомазання ” . Приїхала швидка допомога, а мама раптово стала здорова , зробили кардіограму все в нормі. Лікар з швидкої каже:” Ми їй ні уколи не робили, ані пігулки не давали , вона раптово одужала. Прийшов священик, а мама сидить здорова з червоним рум’янцем , перед тим була жовта, лиця на ній не було. Каже пан отець: ” Бабця здорова.Чому ви мене покликали? “. Я мамі сказала :” Ти не вірила коли читала і дивилася свідчення про зцілення за молитвами отця Олега. А Милосердний Господь Бог оздоровив тебе по молитві отця Олега”.Отче Олеже, я вам дуже вдячна ваша молитва врятувала маму від смерті! Вас наче ангела Господь Бог послав у моє життя.Цілую ваші святі руки. Слава Доброму Богові! Наталія.
 22. Я, отче Олегу, згадала сон,який мені снився два тижні тому. Я у вашій церкві, так світло, ні одної людини, в церкві лише чую чоловічий голос,але не бачу нікого,І той голос до мене говорить: ” Невже я для тебе мало зробив і твоя подружка, яка не мала дітей, була на молитві і потім зачала,а ти далі мені не віриш”. Із того я розбудилась, бо подзвонив мій чоловік. І після того сну я почала більше вірувати,що чоловік повернеться в сім’ю. Слава Господеві Богові. Юлія.
 23. Отче Олеже, я втрачала пам’ять, не могла зосередитися. А в мене відповідальна посада, потрібно мудро все вирішувати. Не знала як маю далі працювати. Ви за мене молилися, отче, і мої розумові здібності й пам’ять відновилися. Я знову успішно працюю. Дякую Богові. Світлана.
{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Написать комментарий: "Блок свідчень 28"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов