Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 28

 1. Слава Ісусу Христу, о. Олеже. Я Вам писала, що до хворої знайомої вночі приходить її померла мама. Ви помолились і одразу ці візити припинились. Слава Богу, дякую Вам отче, за молитовну невідкладну допомогу.Галина.
 2. Отче Олег,подружка просила вам подякувати,завдяки вашим молитвам з нею сталось чудо.В неї була кіста на яснах, була призначина операція,А сьогодні була на огляді в стоматолога і сказали що кіста зменшилася і не треба оперувати. Велике вам дякую. Моліться надалі за нас. А ми в інтернеті слухаємо ваші молитви. Ірина.
 3. У мене сильно боліла спина. Ви, отче Олеже, помолилися за мене два рази. Після першої молитви болі зменшилися,а після другої зовсім вщухли. Слава Богові ! Марія.
 4. Отче Олеже,раніше просила помолитися за моє здоров’я, коли в мене дуже був сильний свербіж голови, і йшло до того що шкіра відпадала лусками, а люди навколо думали що в мене воші, Мені ні ліки, ні мазі не допомагали, а потім, коли попросила у вас молитви, Слава Богу пройшло, шкіра не лущиться можу спати, все вже добре. Дякую Вам і дякую Богу за Вас. Наталя.
 5. Я хочу подякувати Господу Богу та молитвам отця Олега за зцілення! Проходячи обстеження на УЗД мені сказали,що є поліп ендометрію. Лікарка наполягала, що треба обов’ язково робити операцію,удаляти його. Я готувалася на середу на операцію. Але ще перед нею мала пройти контрольне УЗД та різні обстеження. Мені було дуже важко на душі, мала страх. В неділю я пішла на Службу Божу та на молитву до отця Олега Максимлюка. Я просила Господа Бога якщо можливо, щоб я зцілилася. В понеділок я пройшла УЗД і мені сказали,що поліпа немає.Коли я прийшла до лікарки з результатом,то вона сказала,що поліп був великий.Що це чудо, що він зійшов. Я дякую Господу Богу та отцю Олегу за зцілення. Галина.
 6. Моя свекруха мала великий страх, не могла сама залишатися в хаті. Ми її привезли з села,вона посповідалася в отця Олега, була у нього на молитвах і на Службі Божій. Тепер не боїться перебувати сама,страху не має. Дякую Господеві Ісусові Христові ! Ірина.
 7. Синочку уже минув третій рочок, а він ще не говорив. Ми почали хвилюватися. Я розказала про це перед молитвою отцю Олегу,він помолився над дитиною і того ж тижня наш хлопчик почав говорити. Дякую Господу Богу! Ірина.
 8. Мені снилися важкі, реалістичні сни. Я подзвонив отцю Олегу щоб він помолився. З того часу погані сни перестали мені снитися. Слава Ісусу Христу! Василь.
 9. Мій чоловік останніх 10 років багато курив. Після сповіді в отця Олега і молитви над ним не палить цигарок. Дякую Богові. Марина.
 10. В сина піднялася висока температура, рідні сказали, що потрібно викликати швидку. Я ж зателефонувала до отця Олега, попросила молитися за зцілення. Буквально через одну хвилину дитина стала здорова. Перед тим я з дітьми часто лежала в лікарнях; уколи, крапельниці, пігулки. Але з того часу, як я почала з ними ходити на молитви до отця Олега Максимлюка, вони майже не хворіють. Як тільки недуга, я прошу отця Олега про молитву і милосердний Господь Ісус зціляє.Тепер обходимось без лікарень. Слава Богові ! Наталія.
 11. Я щиро просила отця Олега молитов щоб доньку перестав боліти живіт. Отруєння: болів дуже живіт і рвала (блювала). В п’ятницю в нас квиток із США в Україну. Господь Бог вислухав молитву отця Олега, шлунок вже майже не болить, набагато краще. Але почався кашель і я знову благала отця продовжувати молитися за доню. Засвідчую: дитина почувається здоровою. Щиро дякую вам, отче Олеже і Богові. Хай вас береже Господь Бог! Слава Господу! Вам всіх благ! Роксолана.
 12. Слава Ісусу Христу ! Отче Олегу, хочу завжди вашої поради і молитви. Я часто до вас пишу і навіть приїжджала і це мені помогло. Мій чоловік залишив гральні автомати ,коханку, вернувсь у сім’ю, перестав бити, ніби усе добре зробив, шикарний ремонт зовні хати, що ще хотіти ! Дякую Богові і Пречистій Діві Марії ! Віра.
 13. Слава Ісусу Христу ! Останніх кілька років мене турбували болі в шлунку. Я приймала різноманітні ліки, але біль не вщухала . Не могла через це нормально їсти. Часом майже цілу ніч не могла заснути,тому що болі були нестерпні. Я розповіла отцю Олегу як я мучуся, він сказав, що зараз помолиться і шлунок мій буде здоровий і додав жартома: будете їсти навіть цвяхи і нічого вас не болітиме. Опісля тієї молитви мене шлунок ні разу не болів. Можу не боячись їсти всі страви. Лілія.
 14. Мене до отця Олега привів Господь Бог через погляд дитини. Я їхала в автобусі і на мене уважно постійно дивився маленький хлопчик. Я була зворушена його щирими оченятками. Розговорилася з його мамою і татком, вони запросили мене поїхати на молитви до отця Олега Максимлюка. Він мене добре висповідав , помолився і мене перестали боліти нирки. Дякую Господу за таку несподівану зустріч, за велику благодать і оздоровлення. Інна.
 15. Слава Ісусу Христу,пишу вам,отче Олеже, що моїй донечці краще ,хоч без точного діагнозу, але підібрані ліки діють. Дякую Богу за вислухану молитву і вам теж за молитву і підтримку. Мирослава.
 16. Я вас, отче Олеже, просила молитви за успішне навчання в школі. В мене оцінки були 7, 8, а тепер 12. Дякую Господеві Богові за допомогу. Ірина.
 17. Чоловік зібрався їхати на пасіку, але стало йому погано. Піднявся тиск 185 на 100 і не могли збити. Я зателефонувала до отця Олега, він помолився. Протягом півгодини тиск нормалізувався. Слава Богу! Марія.
 18. Слава Ісусу Христу! Дякую вам, отче Олегу, за молитву чоловік з дороги вернувся не поїхав до коханки. Велике дякую. Ваші молитви творять чудеса. Від коли ми у вас були, кожний день безперериву з подружкою слухаємо вашу молитву і всім радимо і поширюємо і віримо,що Господь вислухає всі наші молитви і прохання. Дякую. Ярина.
 19. Слава Ісусу Христу! Я вам, отче Олеже, дуже вдячна, ви молилися довго за мене і киста на матці пропала. Дякую милосердному Господеві Богові за його великі ласки. Раїса.
 20. Біля трьох років у мене були припадки: трусило, ставало слабо. Останній раз сильно мною трясло, протягом години. Чоловік перелякався, нічим не міг допомогти. Він зателефонував отцю Олегу, щоб помолився за мене. Через 10 хвилин приступ у мене зупинився. Супруг був здивований, що молитва отця так допомогла. На наступний день мені віднімало ноги. Син порадив звернутись до лікарів. Я відповіла,що мені допоможе Господь Ісус Христос. Чоловік і син попід руки привели мене до церкви, тому що ногами не могла рухати. З церкви після молитви отця Олега, мене ще в такому важкому стані привели вони мене додому. Але поволі мені ставало легше і до вечора я одужала. Тепер мною не трясе і ногами ходжу — ж без сторонньої допомоги. Бог допоміг мені в такий важкий час за молитвами отця Олега. Дякую. Марія.
 21. Слава Ісусу Христу! Син зателефонував, переляканим голосом повідомив, що бабця впала їй погано. Я швиденько приїхала, побачила, що вона у важкому стані, напевно інфаркт. (Я медик за фахом). І перед тим зауважувала, що у неї передіфарктний стан . Викликали швидку. А перед тим я зателефонувала до отця Олега Максимлюка, кажу : “Мама моя помирає, але я відчуваю, що ви помолитися і вона одужає. ” Отець Олег помолився і сказав:” Покличте священика щоб мала мама сповідь, причастя , оливопомазання ” . Приїхала швидка допомога, а мама раптово стала здорова , зробили кардіограму все в нормі. Лікар з швидкої каже:” Ми їй ні уколи не робили, ані пігулки не давали , вона раптово одужала. Прийшов священик, а мама сидить здорова з червоним рум’янцем , перед тим була жовта, лиця на ній не було. Каже пан отець: ” Бабця здорова.Чому ви мене покликали? “. Я мамі сказала :” Ти не вірила коли читала і дивилася свідчення про зцілення за молитвами отця Олега. А Милосердний Господь Бог оздоровив тебе по молитві отця Олега”.Отче Олеже, я вам дуже вдячна ваша молитва врятувала маму від смерті! Вас наче ангела Господь Бог послав у моє життя.Цілую ваші святі руки. Слава Доброму Богові! Наталія.
 22. Я, отче Олегу, згадала сон,який мені снився два тижні тому. Я у вашій церкві, так світло, ні одної людини, в церкві лише чую чоловічий голос,але не бачу нікого,І той голос до мене говорить: ” Невже я для тебе мало зробив і твоя подружка, яка не мала дітей, була на молитві і потім зачала,а ти далі мені не віриш”. Із того я розбудилась, бо подзвонив мій чоловік. І після того сну я почала більше вірувати,що чоловік повернеться в сім’ю. Слава Господеві Богові. Юлія.
 23. Отче Олеже, я втрачала пам’ять, не могла зосередитися. А в мене відповідальна посада, потрібно мудро все вирішувати. Не знала як маю далі працювати. Ви за мене молилися, отче, і мої розумові здібності й пам’ять відновилися. Я знову успішно працюю. Дякую Богові. Світлана.
 24. Моя знайома має старшу дочку школярку, після того 2 з половиною роки вона мала позаматкуву вагітність,де її забрали трубу і сказали лікарі: « дякуй Богу, що маєш одну дитину, більше в тебе дітей небуде».Ну вона довгий час лікувалась, молилася їздила по святих місцях,але результату небуло.І одного дня, коли я в ґуглі набрала молитва за навернення чоловіка до сім’ї,Я натрапила на ваші молитви і відгуки людей,І загорілося бажання поїхати. Я її про це сказала: «давай поїдемо ще до отця Олега Максимлюка,може це наш останній шанс,якщо нам там недопоможуть то ми більше нікуди небудемо їздити».Вона погодилася, ми записалися до вас на сповідь і молитву,І з огляду лікарів вона після вашої молитви завагітніла. Але то є дійсно велика благодать Божа,що він направив нас до вас і завдяки Вашим молитвам Бог зробив велике чудо, на яке певно вона неочікувала вже,бо як вона каже, що вона думає, що то все не з нею, що то її сниться,тому ми вам дуже вдячні і як все буде добре з Божою помічю ми до вас приїдемо щоб засвідчити в церкві і подякувати Господеві Ісусові. Дякуємо, хай вас Бог береже для таких як ми. Люба.
 25. У нас в квартирі на другому поверсі у ванній завелися миші. Незрозуміло звідки вони лізли. Чоловік ставив лапки і вони ловилися одна за другою просто якоюсь навалою. Я попросила отця Олега помолитися за цю проблему і після того миші перестали до нас лізти. Дякую Богу і отцю Олегу за це диво.Оксана.
 26. Собака перелякав мою доню. Вона не могла спати, а також мочилася під себе. Ми приїхали до отця Олега Максимлюка на молитву і все стало добре: страх пропав, сон відновився, нетримання сечі немає. Дякую Богові. Тамара.
 27. Слава Ісусу Христу ! Син був в депресії; не розмовляв, закрився в собі, майже не виходив з дому,не їв. Отець Олег помолився за нього і він попросив щоб я дала йому їсти, і пішов на роботу, став радісний, спілкується . Галина.
 28. Слава Ісусу Христу ! Я працювала у сфері торгівлі. Так склалися обставини, що часто вживала алкоголь на роботі. Протягом 10 років пила, не мала сили волі відкинути алкоголь. Господь Бог привів мене на молитву до отця Олега Максимлюка, посповідалася, причастилася. Ходила на молитви і вже чотири роки не вживаю алкоголь. Дарія.
 29. Оксолати спричинювали мені болі в руках, ногах, хребті. Коли отець Олег помолився, вночі ще більше боліло,але наступного дня біль зник. Дякую Богові за зцілення . Віра.
 30. Я багато років була у важкій депресії, схудла, уже не вставала з ліжка. Перед Богородичним святом упала на коліна і закричала: ” Матінко Божа, порятуй моїх дітей !”Вночі натрапила на сайт отця Олега Максимлюка, зателефонувала йому. Потім приїхала на Службу Божу, пішла до сповіді , молитви. Велика благодать наповнила мене. Господь зцілив мене з розпачу. Я і мої діти навернулися до Бога. Ісус Христос допоміг моїм дітям , вони почали краще вчитися , спілкуватися з однолітками, стали добрішими. Дякую Господеві Богові і Матінці Божій . Наталка.
 31. Різкий біль в плечовому суглобі не давав мені рухати рукою, заважав спати. Чоловік каже : ” піди в лікарню хай дадуть тобі уколи “. Я ж відповіла : ” Поїду до отця Олега на Службу Божу. Господь Ісус завжди мені допомагав за його молитвами. ” І цього разу Бог мене зцілив. Два дні приїжджала, після другої молитви біль пройшла. Дякую Ісусові Христові. Євдокія.
 32. Слава Ісусу Христу.,о.Олег.Два роки через негаразди зі здоров’ям, я пила сильні таблетки, без яких не могла обходитися, бо мала сильну невропатію, головний біль, не могла заснути, ніч без таблеток була мукою, а наступний день було дуже погано. Я попросила Вас, отче про молитву і хочу засвідчити про Славу Божу чудесного зцілення:вже два тижні, одразу після Вашої молитви, я не вживаю таблеток, сплю добре і почуваюсь краще, ніж з ними. Дякую Господу за його любов до мене і Вам отче, за чудесні молитви і що ніколи не відмовляєте. Хай всі Дари і Ласки свої Господь зсилає Вам і творить чудеса навернень, зцілень та звільнень, через Ваш духовний неймовірний Дар молитви і через Ваше служіння. Галина.
 33. Слава Ісусу ! Мені раптово ставало погано, падала в обмороки, піднімався тиск. За останній місяць 7 раз була в лікарні. І знову повторювалося те саме. Мама привела мене на молитви до отця Олега Максимлюка. Тричі приходила й одужала, обморочні стани припинилися. Слава Богові. Ірина.
 34. Сильно боліли мене хребет, суглоби, руки, голова . Від того часу, як я знову почала ходити на молитви до отця Олега, болей майже немає . Дякую Богові. Катерина.
 35. У доньки через негаразди в сімейному житті був нервовий зрив. Я подзвонила до отця Олега Максимлюка, він помолився. Телефонує доня каже : ” Мені так легко, добре стало на душі ” . Я їй відповіла : ” Це отець Олег помолився щойно за тебе.” Дякую Богові. Віра.
 36. Племінниця кілька років не мала місячних. Давали прохання на молитви отцю Олегу і місячні відновилися. Дякую милосердному Господу Богові . Ірина.
 37. Слава Ісусу Христу! Перед поїздкою до о.Олега,мені наснився сон. Я йду серед натовпу людей , мені дають нести дерев`яний хрест, розмірами – в ріст людини. Спочатку,відчувши важкість ,я не хотіла його нести, та в цю мить подумала, що я ,як Симеон Киринейський соромлюсь цієї ноші.Як не було важко, хрест я несла. Друга частина сну- в церкві. Я на колінах, разом з людьми чекаю св.причастя. Бачу, що поруч священика,який несе дари,йде Ісус.Сльози радості текли з моїх очей, я не могла нічого говорити людям, які були поруч і запитували, чому плачу. Це лише сон, та думаю,Господь промовляє до кожного з нас в особливий спосіб,показує,що ,які б не були випробування, Він завжди поруч. Слава Господу і спасибі о. Олегу за молитви. Марія.
 38. Роки йдуть, а я самотня. Через це мені на душі так прикро, такий тягар, ніби камінь тисне. Приходжу додому, плачу , сльози течуть самі. Так тривало довго, але була на молитві у отця Олега Максимлюка, після ж першого разу на душі стало легко , саможалі відступили, зовсім не плачу. Зміцніла віра, з’явилася надія, багато молюся. Слава Богові. Яна.
 39. Дуже змерзала в руки і ноги, також нестерпно боліла голова, звуження судин. Отець Олег молився за мене, голова вже не болить, руки ноги теплі, для мене це диво. Дякую Господеві Ісусові Христові за зцілення. Марія.
 40. Отче Олеже, хочу засвідчити, що завдяки вашим молитвам Бог помагає моій дитині краще вчитися, вона показує хороші результати. Дякую вам і Господу Богу! Марина.
 41. Отче, засвідчую: дочку взяли в католицьку школу. Дякую вам за молитви! Алилуя! Слава Богу за все! Марина.
 42. Хочу Вам сказати о. Олег, тато майже безпробудно проспав цілу добу, але сьогодні рано вже захотів сісти, чимось вже цікавився, тобто вже йде на краще з Божою допомогою. Отець Олег, бо як Ви молитесь йому краще. А так він в поганому стані, не хоче їсти, не має сили. Його тримає тільки Ваша молитва.Ольга.
 43. Отче Олеже, я вам телефонувала щоб Ви помолилися за нашого священника в якого в реанімації зупинилося серце. Стан здоров’я його був критичний. Після вашої молитви йому стало краще , віджив. Слава Богові. Наталка.
 44. Влітку у мене пасмами випадало волосся, я жахалася, що стану лиса. Назбирала півкулька волосся, до цих пір зберігаю. Отець Олег молився над мною і казав: ” Хай йменням Ісуса Христа волосся перестане випадати і буде густим “. Волосся відновилося стало густим не випадає. Дякую Ісусові Христові ! Анна.
 45. Біда велика мене спіткала , син запив. Взяв машину і рвався їхати на пиятику. Я дуже стривожилася , як він мене вимучив. Тоді я подзвонила отцю Олегу, він помолився, син заспокоївся і ліг спати. Дякую Господеві Ісусові. Надія.
 46. Близько 30 років чоловік не ходив до церкви, хоча я його не раз слізно вмовляла. Восени приїхала на молитву до отця Олега з проханням щоб чоловік навернувся. Неймовірно, але на свято коханий сам забажав піти на Службу Божу . А тепер щонеділі супруг,без моїх вмовлянь іде зі мною до Божого храму. Це велика радість для мене, яку словами не можу передати. Леся.
 47. Депресія виснажила мене, була дуже дратівлива , не хотіла жити. Одного разу чоловік на мене накричав, принижував. Я була у відчаї . Він напевно теж вимучений моєю хворобою . Я віруюча людина , ходжу до церкви нераз просила щоб Господь Ісус мене зцілив. А цього разу я прочитала молитви з книги отця Олега Максимлюка про зцілення і звільнення . І з мене наче розірвали кайдани, я відчула, що Бог зцілив мене з депресії. Я захотіла жити, я плакала з радості, в голові прояснилося, прийшли добрі думки. Дякую моєму Спасителеві Ісусові Христові. Галина.
 48. Були у вас, отче Олеже, на молитві з дідусем. Приїхали додому, йому стало краще, нормалізувався рівень цукру. Слава Богові. Микола.
 49. Отче Олеже, ви мені розповіли сон, який бачили перед моїм приїздом, у ньому Бог відкрив вам те сокровенне, що було у моєму серці і житті . Я була вражена до глибини душі. Підчас вашої молитви мене наповнили мир і Божа любов. З цим духовним піднесенням я живу, молюся. Я полюбила Бога, церкву, людей. Отче Олеже, я буду вас триматися як духовного батька завжди. Слава Ісусу Христу! Орися.
 50. Отче Олег, я Вам недавно писала прохання помолитися за новонародженого хлопчика, були важкі роди, кесарево і важкий критичний стан… Як ви помолились, через короткий час дитина почала дихати сама(відключили від апаратів), а вчора виписали з лікарні додому.. Батьки щасливі. Слава Богу, за дар зцілення, тепер маля буде охрещене. Дякую Отче Олег, я знала, що Ваші чудодійні молитви почує Милосердний Отець. Галина.

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 28"

 1. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Перед поїздкою до о.Олега,мені наснився сон. Я йду серед натовпу людей , мені дають нести дерев`яний хрест, розмірами – в ріст людини. Спочатку,відчувши важкість ,я не хотіла його нести, та в цю мить подумала, що я ,як Симеон Киринейський соромлюсь цієї ноші.Як не було важко, хрест я несла. Друга частина сну- в церкві. Я на колінах, разом з людьми чекаю св.причастя. Бачу, що поруч священика,який несе дари,йде Ісус.Сльози радості текли з моїх очей, я не могла нічого говорити людям, які були поруч і запитували, чому плачу. Це лише сон, та думаю,Господь промовляє до кожного з нас в особливий спосіб,показує,що ,які б не були випробування, Він завжди поруч. Слава Господу і спасибі о. Олегу за молитви. Марія.

 2. Ярослава пишет:

  Отче ,благаю,помоліться за зцілення Анастасії від важкої онко хвороби ,іде ниркова недостатність,поранений кишківника,внутрішні органи.щтро прошу ,нехай ця людина своїм життям ще прославить Господа .Щиро дякую.Отець Олег ви ангел з невидимими для нас крилами,заопікуйтеся хв Анастасією

Написать комментарий: "Блок свідчень 28"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов