Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 153

 1. Зоряна. Помоліться за зцілення моєї мами(Лесі) від раку.
 2. Наталія. Будь ласка, отче Олеже, помоліться, щоб Господь зцілив мою рідненьку бабусю, яка важкохвора на рак. Поможіть, прошу Вас! Славитимемо і дякуватимемо довіку, будь ласка, поможіть! Забула написати, бабусю звати Любов, помоліться за неї, будь ласка, вона хвора на рак. Отче Олеже, прошу Ваших молитов за мою бабусю, яка хвора на рак. Будь ласка, помоліться, щоб Господь зглянувся і зцілив її. Дякуватимемо до кінця життя свого і славитимемо Господа. Будь ласка, поможіть! Отче Олеже! Будь ласка, прошу Ваших молитов до Господа, щоб Він зцілив хвору на рак шлунка рабу Божу Любов. Будь ласка, хай Господь її ще не забирає і вилікує. Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу, будь ласка, помоліться, щоб Господь зцілив рабу Божу Любов, хвору на рак. Будь ласка, ублагайте Господа, щоб вона вижила!
 3. Галина. Христос Воскрес! Дуже прошу Вас Отче, помолитися за дуже хвору Стефанію, за зцілення її душі і тіла, зцілення від важкого запалення, серце, тиск, за прибавлення сил. За зцілення душі і тіла Ярослави. Щиро Вам дякую за Ваші помічні молитви.
 4. Уляна. Христос воскрес! О. Олеже, в черговий раз, прошу про молитву за мого тата, онкохворого Євгена. Вірю, що за допомогою Ваших і наших молитов Господь допоможе. Щиро дякую!
 5. Галина. Христос Воскрес. Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Івана від онкології (гліобластома). У нас двоє діток, яким дуже потрібен тато. Вірю, що Бог почує наші молитви. Дякую .
 6. Оксана. Оздоровлення від раку. Христос Воскрес, прошу молитви за хвору на рак(Галину). Помоліться за видужання. Віримо що Бог почує наші молитви. Дякую.
 7. Галина. Христос Воскрес! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Зіни і її мами, за примирення із братом і невісткою, за позбавлення всіх ворогів, за мирне і щасливе життя. Дуже Вам вдячна.
 8. Наталія. Слава Ісусусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з хорошим чоловіком і одруження. Дуже дякую.
 9. Оксана. Христос Воскрес! Отець Олег, мене майже кожен день болить голова! Тільки якийсь протяг, чи холодний вітер відчуваю біль з лівої сторони і деколи з правої. Прошу Вашої молитви за це і дуже хочу цього року приїхати із своєю сім’єю до Вас на сповідь і Службу. Дякую!
 10. Галина. Христос Воскрес! прошу Вас Отче, помолитись за зцілення душі і тіла Андрія і вилічення його від нервозності. За зцілення душі і тіла Галини, позбавлення страху, нервів, за продовження навчання та врешті успішно закінчити і почати працювати. За Боже Благословення для Андрія, Галини і її сі’мї, за позбавлення усіх життєвих невдач. Дуже Вам вдячна за молитви.
 11. Галина. Христос Воскрес! Отче, помоліться будь ласка за зцілення душі і тіла Оксани і позбавлення її зайвої ваги, за Боже благословення для її сім’ї. Дуже Вам дякую
 12. Ірина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ ЗА МЕНЕ, В ГРУДЯХ ВИЯВИЛИ УЩІЛЬНЕННЯ. ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЬ ЩОБ ВОНИ НЕ БУЛИ ЗЛОЯКІСНИМИ.ДЯКУЮ!!
 13. Оксана. Слава Ісусу Христу, Отче, прошу молитви за зцілення моєі мами Галини (онкологія). Дуже віримо у,видужання! Дякуємо.
 14. Віра. Отче, благаю, помоліться за зцілення моєї мами Тамари. Підозра на онко.7.05. їдимо на обстеження. Помоліться, щоб все було добре .
 15. Оксана. “Оздоровлення від раку”. Слава Ісусу Христу! Отче , прошу про молитву за маму (Галину). Дякую
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зустріч Наталії з хорошим чоловіком, за швидке одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Kristina. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за мене, ми з чоловіком часто сваримся, і я вагітна у мене 29 тижні але лежу в лікарні з загрозою передчасних пологів, боюсь щоб з дитиною було все добре…. Дякую!
 18. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Отче ,щиро прошу Вас молитися за мою онкохвору маму,лікарі надії на життя не дають,але маю віру що Бог почує наші молитви і зцілить мою маму,дякую. Маму звати Люба.
 19. Світлана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву за зцілення моєї мами Оксани(онкологія).Серце розривається…..Щиро віримо і надіємося на чудо!!!Велике спасибі!
 20. Олександра. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за те ,щоб я знайшла свою другу половинку і щасливо вийшла заміж. Дякую!

Написать комментарий: "Блок 153"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов