Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 154

 1. Люба Веремчук. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас помолитися за мене Любу хвору на підшлункову залозу дуже болить не можу нічого Їсти та одночасно дякую Господу. що він нам посилає таких цілителів як Ви дай Вам Боже здоровя та многая літ.
 2. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег у моєї донечки проблеми зі слухом, помоліться будь ласка за здоровя моєї донечки Марійки!
 3. Галина. Слава Ісусу Христу! прошу Вас, Отче помолитися за зцілення душі і тіла Галини і Андрія, за розв’язання всіх вузлів у їхньому житті і у їхній сі’м’ї. Щоб чоловік Галини скоро знайшов роботу з хорошою зарплатою.
  Дуже Вам дякую
 4. Надія. Слава Ісусу Христу!Я іду до церкви на сповідь намагаюся пригадати своі гріхи.Ніби хтось навмисно перешкоджає я за буваю своі гріхи. Я беру у св.Причастя бачу стає легше (незнаю чи це добре чи ні).Прошу допомогти вас помолитися за мене матмвку тілесні і душевні хвороби, яка у мене проникла ще під час мого самого народження:нервовий стрес,пожіночому,пренесла на обидві операцію на обох о рахуват чей,не розвинута пам’ять.Пройшло15р.я навчатися рахувати матем.у школі.Невезе знайти роботу.Дуже добре запам’ятала,що у мене пропадають реч низитьі із 2011р.,аж дотепер краде та гроші найбільше люблю.Злий дух покушає мене не дає поспати шрябає під подушку і нищить речі та шкляні вироби розбиваються іщезають перед очима.Допоможіть мені як себе захистити і мою кімнату від ворога видимого і нвидимого яку річ можна придбати для своєі кіснати
 5. Олена. Слава Ісусу Христу! Я хвора на рак,приймаю хіміотерапію.Я, Вас,благаю,Отче,Олег ,помоліться за мене,В мене вся надія тільки на Господа Бога!
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим, чоловіком, з яким створити гарну сім’ю. За одруження з коханим чоловіком. Дуже дякую.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка, шоб я вийшла заміж за хорошого турботливого чоловіка, який буде підтримувати і один одному допомагати, за створення сім’ї. Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим чоловіком і одруження Наталії. Дуже дякую.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка шоб Тетяна мені подзвонила і помирилися. Дуже дякую.
 10. Надія. Слава Ісусу Христу.Я ще забула додати бо у мене проблем склалося в житті.Люди мене заздять,хрещениця поробила мертву воду підлила,ще в дитинстві.Тому в житі пішло в рук та в рук.Невезе знайти роботу.і навчання і житло швидко.Мати робить ! мене дурною привязала до.себе 15р.,що я неможу вийти в люди.Із 15р.перебуваю в селі 24год.добу. сама одинока.Важко спілкуватися із людьми та іх розуміня.Придбада образок св.Матрону Мовсковську православну.Прийшло рік і 4міс мало дала шанс на здоров’я.Молюся що вечора перейшла на день за роботу і навчання,видимого і не видимого ворога. Св.Матрона була і з ним розмові дає знак на образку плаче.На образку видно ворога очі.Ні відповіді.Що далі робити і як жити ворогом.Він притискає мене цілу міць немаю право,щось купити найкращу річ,порізи’,розбиває.Я не можу знайти друга через матір.Мати сказала до мене має прийти до мене має прийти хлопець.Мати почала шантажувати грошима.Я іі сказала шо живу теперішному часі,а не колишному житі хоче з економити мою пенцію.Невиплачуєся жити (плаче).Даже важко виіхати із селаі подати на пожертви.Обіцяю,обіцяю,що перешлю гроші. Слава Ісусу Христу.Я ще забула додати, бо у мене башато проблем сталося в житті.Люди мені заздрять,хрещениця пробила мертву воду підлила,ще в дитинстві.Тому мені в житі пішло в рук та в рук. Невезе знайти роботу і навчання швидко.Мати робить мені дурною,приязала до сфебе і з 15р.,що я неможу вийти в люди.І з15років переваю в селі 24год.добу сама одинока.Важко спілкуватися із людьми та іх розуміня.
 11. Ліля. Прошу молитвт за маму Марію, зцілення від онкології і хороші аналізи. 
 12. Тетяна, м. Малин Житомирська обл. Отець Олег, дуже прошу помолитися за чудо зцілення моєї мамочки Валентини. Дякую.
 13. Надія. Слава Ісусу Христу.Я іду до церкви на сповідь намагаюся пригадати своі гріхи.Ніби хтось перешкоджає забуваю своі гріхи.Я беру у саме св.Причастя бачу стає легше,незнаю чи це добре чи ні. Прошу допомогти Вас помолитися за мене тілесні і душевні хвороби,яка у мене проникла ще підчас мого самого народження: нервовий стрес, пожіночому, перенесла на обидві операцію на обох очей,не розвинута память. Пройшло 15 років я незмогла навчатися рахучати матем.у школі невезе знайти роботу. Дуже добре запамятала,що у мене пропадають речі із 2011р.,аж дотепер краде та гроші найбільше люблю. Злий дух покушає мене не дає поспати шкрябає підподушку і нищить моі речі шкляні вироби розбиваються і щизають перед очима. Допоможіть мені як себе і мою кімнату від ворога видимого і не видимого. І яку річ можна придбати для своєі кімнати. У мене була молитва і пропала і з рядків, “Коли людина свариться аби він невтручався і не дивився,і не ліс у наші справи і не нищив.Я не можу скласти молитву ворога мішає мені далі жити. Я отправляю це повідомленя щоб ви передали о.Олегу найшвидче. 
 14. Ярина. Оздоровлення від раку. Отче Олеже, благаю Вас помолитися за рабу Божу Ольгу (моя мамусінька)! Дякуємо Вам і дякуємо Всевишньому! !!
 15. Людмила. Отче,прошу про молитву за сціленння свого батька Федора,рак легенів 4стадія. Дякую. Божого благословення Вам!
 16. Ірина. Отче, прошу про молитву за свою маму Софію, рак легенів 4 стадія. Дякую. Божого благословення Вам!
 17. Наталія. Отець Олег, помоліться будь ласка за примирення Тетяни і Наталії. Дуже дякую.
 18. Алла. Отче Олеже, прошу про молитву за чоловіка Віктора, хворого на рак. Заради Христа, помолимось за зцілення Віктора. Вірю у силу спільної молитви. Дякую. Хай Вас Господь благословить.
 19. Наталія. Отець Олег, будь ласка, помоліться за знайомство з хорошим чоловіком і одруженння Наталії. Надіюся на Вашу допомогу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 20. Тамара. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, прошу помоліться за мого брата Сергія, у нього дуже сильні сердечні приступи, які доходять до запаморочення, вже два роки ходить по лікарях, які тільки аналізи уже не здавав і ніхто не може поставити діагноз дуже мучиться. Буду дуже вдячна.

Написать комментарий: "Блок 154"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов