Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 155

 1. Зоряна. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. О.ОЛЕГ, БУДЬ ЛАСКА, прошу вас Помоліться за сцілення моєї донечки ,Федеріка її ім*я.Захворіла вона. Простуда. І за мене,будь ласка, помоліться.за моє оздоровлення —душі і тіла. Дякую Вам. Слава Ісусу Христу.
 2. Мирослава. Слава Ісусу Христу! У брата діагностували рак шлунка з метастазами у печінці. Зовсім молодий, маленькі діточки. Стан погіршується, чекаємо на першу хіміотерапію, одна надія на Господа Бога. Молимося за його здоров’я і віримо в Боже зцілення. Дякую Богу за сили, що нам дає і просимо Вас отче Олеже про молитву за здоров’я і зцілення сина Божого Івана. Щиро дякуємо!
 3. Оксана. Слава Ісусу Христу!прошу про молитву для моєї свекрухи Мирослави! яка проживає за кордоном,і в якої виявили рак….вона в важкому психологічному стані….будь-ласка,моліться щоб навернулась та зцілилась…..Дякую….
 4. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помолитися за батька Івана. У нього рак прямої кишки на метастази у голові. Надіюсь на Божу допомогу. Дякую
 5. Ірина. Слава Ісусу Христу!Отче,Олег прошу помолитися за мене р.б.Ірину дуже хвора на центральну нервову систему,мучать мене сильні головні болі, в лівій стороні в шийному хребті нерв зажатий і тягне всю ліву сторону а два хрящі стерті в цьому шийному хребті . Часто слухаю Ваші відеоролики і молюся з вами.Дуже сильно вірю в Бога і в Вашу молитву і маю надію на оздоровлення . Хай Боже благословення зійде на Вас Отче!Дякую.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим чоловіком, який буде підтримкою і жопомогою в житті. Дуже дякую.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка шоб мені подзвонила Тетяна. Дуже дякую.
 8. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро дякую за Ваші молитви, заступництво перед Богом. Вже не раз змогла відчути силу Вашої молитви та сповіді. Тому з вірою прошу щиро про молитву за чоловіка Андрія, за правдиве його навернення, покаяння, прощення, звільнення від гріховних залежностей(нечистоти), вихід з тяжкої депресії, панічних страхів, неврозів, та зцілення інших душевних та тілесних хворіб.
 9. Ольга. Отче , Олег , прошу молитви за донечку Соломію. 3 роки мучать прищі і нічого не допомагає….в дитини депресія…..
 10. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Івана, за любов і мир у сім’ї, щоб на роботі підвищили зарплату. Помоліться будь ласка, щоб Іванові повернули всі наскладені гроші, які дав під проценти. Дуже Вам дякую
 11. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу вас помоліть Господа Бога за сцілення моєї мами, яка хвора на рак 4 стадії з метастазами, її оперували, пухлину видалили але метастази в печінці і вони прогресують, вона на даний час приймає хімеотерапії, від яких важко відходить. Прошу вас помоліть за її виздоровлення. Щиро дякую!
 12. Irena Buksa. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,прошу Вас помоліть Господа Бога за сцілення мого сина Ореста від депресіі та тривожності, непевненості у себе. Нехай він знову зможе вчитися на пятірки як раніше. Щиро дякую!
 13. Любов. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, хочу попросити Вас помолитися за здоров’я племінника Степана, який знаходиться у лікарні у важкому стані. Просимо Вашої сильної молитви за здоров’я Степана. Щоб Бог вислухав Вашу і наші молитви і зцілив молоду людину.
 14. Оксана. Прошу, помоліться за мою цьоцю Любу, яка тяжко хвора, швидше за все 4 стадія раку. Дуже прошу Господа за її зцілення!!!
 15. Христя. Дуже прошу про молитву за сестру Марію і її донечку Вікторію. За їх здоров’я і спокій. За вирішення конфлікту з чоловіком!!! Дуже дякую.
 16. Тетяна. Прошу про молитву за сина Дем”яна-дитина має страх,боїться бути сама, чоловіка Анатолія,Тетяну,Устима,
 17. Каріна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помоліть Господа Бога за зцілення моєї сестри Тетяни, діагноз – гліобластома. Помоліть за успішне лікування та одужання! Щиро вдячна!
 18. Оксана. Слава Ісусу Христу. Прошу щирої молитви за оздоровлення моєї мамусі Світлани від пухлини. Щоб діагноз не підтвердився. Дякую. Хай береже усіх Бог.
 19. Марта. Слава Ісусу Христу!! Мене звати Марта, у моєї куми Христини 4стадія раку з метастазами, вона вдова і виховує 3-ох діток! У великому відчаї! Віримо лише в Господа Бога і в силу спільної молитви! Від щирого серця прошу вас о.Олег про молитву за її зцілення!! Дякую велике
 20. Світлана. Слава Ісусу Христу. Мене звати Світлана, 43 роки В мене рак – гліобластома 4 стадії. Зробили операцію, пройшла курс хіміотерапії. 22 липня маю пройти МРТ. Дуже прошу о.Олега помолитися за моє зцілення.

(2) Комментариев к: "Блок 155"

 1. Sim пишет:

  помоліться за мене від тривог страху і депресії

 2. Наталія пишет:

  Христос народився.Я живу в Севастополі.Прошу о.Олега про молитву за зцілення моєї племінниці Уляни, що має пухлину.Хай Вашими молитвами Господь явить чудо і зцілить її (їй 34 роки двоє маленьких дітей)

Написать комментарий: "Блок 155"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов