Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 20

 1. Ольга. Слава Ісусу Христу. Щиро хочу подякувати Отцю Олегу за молитви . Господь вислухав і допоміг моїм рідним. Донечці удачно видалили зуб, який був дуже проблемним, також після проколу вуха, воно сильно розпухло і аж посиніло, але після молитви отця Олега все минулося.
  Також в мами була підозра на хворобу Лайма , але дякувати Богу і молитвам Отця Олега аналізи були негативними, тобто добрими . Ще раз дуже дякую, Отче за ваші молитви, дай вам Боже здоровя.
 2. Слава Ісусу Христу! Через деякі сімейні непорозуміння мене охопили образа,злість та неспокій.Було нестерпно важко,все всередині кипіло .Хоча десь далеко у свідомості я розуміла,що так не можна, але сама не могла перебороти тих емоцій ,вони заполонили моє серце і ,здається ,керували мною.Я попросила отця Олега про молитву за мир і спокій у душі. Через декілька хвилин гнів і образа минули,а мене наповнили радість ,мир і бажання робити добро ,незважаючи ні на що.Іванка.
 3. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Господу Богу та отцю Олегу Максимлюку за отриману нову роботу.Я тривалий час не могла змінити погану роботу на кращу.Після того ,як я почала часто ходити на молитви до о.Олега ,після молитов отця у цьому наміренні,зустріла мене знайома і запропонувала роботу.У жовтні вдалося влаштуватися на таку роботу ,яка мені до вподоби.Леся.
 4. Слава Ісусу Христу! Я щиро дякую Господу Богу та отцю Олегу за врятоване життя моєї двохмісячної племінниці Яни.Мені дуже важко згадувати цей страшний вчорашній вечір ,я тремчу,коли подумаю ,що могло б статися непоправне.Вчора дитиночці лікар призначив ліки проти алергії.Увечері після купання ми їх і дали,та дитина в цей час заплакала і захлиснулась ними.Вона ловила повітря ,боролася ,що ми тільки не робили ,здавалося ,ось-ось втратимо.Я відчувала,що її тіло слабшає ,вона не реагувала.Викликали швидку,але чекати порятунку було надто довго,бо живемо 15 км. від найближчої лікарні,а дитині ставало щораз гірше,вона помирала,а з нею помирала і я ,розуміючи,що цього горя не винесу.Я знала ,що надія лише на Бога і отця Олега. Зателефонувала отцю і після молитви дитина заплакала ,та я дзвонила знов і знов,благаючи отця ще про молитву.Коли о.Олег помолився втретє,дитина прийшла до тями ,життя повернулося до неї,вона вижила .Господь молитвами отця Олега оберіг нас від страшної біди.Через декілька хвилин приїхала швидка.Лікар сказав,що з дитиною все добре.Скільки житиму ,стільки дякуватиму Богу ,Пресвятій Трійці, за це чудо .Дякую з усього серця отцю Олегу за щирі, чудотворні молитви.Алилуя! Марія.
 5. Слава Ісусу Христу! Я набираю на комп’ютері текст книги о.Олега.Але впродовж майже двох місяців не приходила до храму,де служить отець.І вдосвіта наснився мені сон.У цьому сні о.Олег запитав мене :”Ви книгу надрукували?”Цього ж дня я прийшла до церкви і сказала о.Олегу, що потрібно ще трохи часу і надрукую. Валентина.
 6. Слава Ісусу Христу! Після пережитої трагедії я перебувала у шоковому стані ,почуття провини роз’їдало мою душу,я звинувачувала і ненавиділа себе за необережність.Мені було недобре і страшно,здавалося,що зараз на психічному рівні станеться злам.Я попросила отця Олега,щоб помолився.Після слів отця:”В ім’я Ісуса Христа ви зцілені і звільнені”,мене охопив спокій,мир і впевненість,що все буде добре,бо Господь мене дуже любить .Дякую Господу за Його любов до мене,а отцю Олегу за молитву і допомогу.Інна.
 7. Отче Олеже,я сьогодні всю Службу Божу дякувала Богу за Його милосердя і любов до мене ,за те,що вберіг мене від гріха і за те ,що послав мені Вас.Дякую Вам з усього серця за молитви,духовні поради та підтримку в важких хвилинах,а також за те,що ніколи не залишаєтесь байдужі до чужого горя. Нехай Господь повсякчас оберігає Вас.Юлія.
 8. Слава Ісусу Христу! Я,молила дев’ятницю до Юди Тадея із наміром,щоб Господь допомагав о. Олегу у його служінні. .Щоб дарував чудеса молитвами о.Олега.І навіть не підозрювала ,що чудо станеться за молитвами отця Олега в нашій домівці,сотні км від Івано-Франківська. Іванна.
 9. Слава Ісусу Христу! Дякую,отче Олеже! Стараюся за Вашими порадами правильно все робити щоб не займатися чим не треба.Юлія.
 10. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, до речі, я у вас просила молитви за дочку: на наступний день ці два хлопчики , що ображали її в школі, підійшли, попросили вибачення та запропонували дружити! Слава Богу і подяка вам від Марічки ! Лілія.
 11. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,Ви молитесь і зразу починає обличчя і груди горіти вогнем!!!В моєму паралізованому тілі проявляється чутливість!!!( це офіційна інформація!!!)хоча вірю я буду здоровий на 100%) рухаємся в молитві далі! Я вірю в Святого Духа,в Його діяння! Дмитро.
 12. Отче Олеже. Слава Ісусу Христу, помоліться за Марчика цілу ніч не спить, животик болить чи що не знаю — помолюся— Дякую , Слава Богу вже бавиться! Олександра.
 13. Слава Ісусу Христу!Впродовж декількох, близько семи,років я носила незручне взуття.Через це в мене почала відшаровуватись нігтьова пластина на великому пальці. Болю не було, але ззовні це виглядало неестетично і я почала соромитися. Але цього літа це почало супроводжуватися сильними болями. Просити молитву в отця Олега за таке мені було соромно, тому я вирішила просити в нього про допомогу подумки,бо проживаю близько 150 км від Івано-Франківська. Дні минали,я про це забула, але через декілька тижнів здивувалася, бо помітила, що ніготь наполовину відновився.Пройшло ще декілька тижнів, і ніготь відновився майже повністю. Ось так в чудесний спосіб відбулося зцілення проблеми, що турбувала мене роками. Дякую Богові і отцю Олегу! Світлана.
 14. Слава Ісусу Христу! Хочу розповісти розповісти історію свого зцілення з захворювання, яке мене важко мучило більшу частину мого життя. Росла я цілком нормальною дитиною, але через мій прикрий характер ( так завжди говорили мої батьки) мене завжди звинувачували у всьому,що я робила і не робила, з віком це все тільки усугублялось. Я закінчила школу, вступила в інститут, і тут мене понесло: заможні кавалери, ресторани, бари, алкоголь,тобто вела аморальне життя. В дома ситуація погіршувалася і Закінчилось тим, що я поїхала за кордон працювати повією. Я відчувала такі докори сумління, що не могла витримати і покинула грішне ремесло, але в мене почалися великі труднощі: мене супроводжувала втома, головні болі, роздратування. Я ходила по лікарях і мені нічого не допомагало. Вийшла заміж, думала щось зміниться на краще, народила дітей, працювала на престижній роботі,але мій стан погіршувався, я була виснажена, приймала різні ліки: транквілізатори, нейролептики, антидепресанти, повний спектр ліків за червоними рецептами, мені на трохи ставало легше, але пізніше починалося ще гірше, ліки вже не допомагали: я вже не спала роками, майже нічого не їла, роздратування було таке сильне, що діти боялися сказати до мене слово, моє життя і життя моїх рідних перетворилося на справжнє пекло.Дуже сварилися з чоловіком, він не витримав такого життя,покинув сім’ю.Я все частіше думала про самогубство і просила в Бога смерті.Але і тут я розуміла, що смерть це не вихід, що залишаються діти, які будуть з цим тягарем жити, і у відчаї я почала просити в Бога, щоб порятував моїх дітей, оскільки вони нівчому не винні ( за себе я навіть не сміла просити ), і я натрапила в Інтернеті на о Олега. Приїжджала до нього на Сповідь, приймала Св. Причастя, і так потрохи Бог за молитвами о Олега звільнив мене з цього жахіття, яке тривало пів мого життя ( в що мені досих пір важко повірити, бо мені не могли допомогти найкращі лікарі і за дуже великі гроші) .За допомогою о Олега, я навчилася любити Бога, жити по християнськи, молитися. Це надзвичайно світла і добра людина. Можливо, когось моє свідчення відверне від гріха, бо кожний вчинок і навіть слово має свої наслідки! Мені це коштувало пів життя!Дякую Богові за чудесне навернення, оздоровлення та визволення від зла. Радію життям,ходжу до церкви,працюю на роботі,живемо за кордоном, нормалізувалися відносини з людьми і в сім’ї,чоловік побачив переміни в мені і повернувся.Багатьом людям розповідаю який добрий і милосердний Господь Ісус,як Він мені допоміг .Дякую Матінці Божій за її опіку і молитви! Альона.
 15. Слава Ісусу Христу! Мені снилися погані сни,вони мене дуже вимучували.Через це я мала страх та поганий настрій, очікувала ,що станеться щось недобре.Пішла до о.Олега на Службу Божу до Сповіді ,до Причастя.Попросила щоб отець помолився за оздоровлення і спокійний сон.З Божої благодаті і молитви о. Олега тіє ж ночі наснився сон в якому я побачила яскраве сяйво сонця, яке освітлювало природу гір.На серці була велика радість і щастя,в душі зворушливе почуття:яке прекрасне життя.Жахливі сновидіння мені вже більше не сняться.Подяка Богові від Надії.
 16. Слава Ісусу Христу! Мене сильно боліла рука,я не міг її піднімати,не міг нею поворухнути.Але після першої ж молитви о.Олега наді мною біль пройшла і я можу рукою вільно рухати і працювати.Дякую Богові! Іван.
 17. Біда,хвороби ,втома і безвихідь
  Несила жити-так було!
  Моє життя ,здається ,догорало,
  Це вже кінець ?Та ні!В свідомості гуло.І я ходила різними шляхами,
  розплутуючи бід клубок,
  та не знаходила розради,
  І згадала:у мене є Господь.Господь ,Небесний Батько і Владика,
  мені життя подарував,
  Всі свої ласки і щедроти
  щомиті щедро посилав.А я?Що я робила?
  Чи праведно жила?
  Прости,прости мені ,о Боже милий,
  бо забувала про Тебе я!І Добрий Бог,Отець Небесний,
  Не дав загинути мені,
  привів до храму на Селянській ,
  де я відчула спокій у душі.Отець Олег у цьому храмі служить ,
  Ісус Христос його молитвами оздоровляє,
  У Святих Таїнствах Сповіді й Причастя
  Людей освячує,з гріхів звільняє.
  Іванна Дем’янчук
 18. Слава Ісусу Христу! Зять заходив у запої,а востаннє пиячив більше трьох тижнів і ніяк не міг зупинитися. Я вам телефонувала ,отче Олеже, і після того як ви помолилися ,він перестав пити.Щоправда ходить неспокійний, але вже не п’є. Слава Богові. Ганна.
 19. Слава Ісусу Христу! Мене турбувало серце, тому я постійно лягав в лікарню. Але відколи я регулярно ходжу на Службу Божу отця Олега,а також до Сповіді ,Причастя і на молитви ,то серце мене більше не турбує. Почуваюся так добре,що навіть по горах ходжу.Молодші знайомі дивуються і питають: “Ти ж говорив, що в тебе серце хворе.Але як ти з хворим серцем міг би так бігати по горах?”А ще мене супроводжували різні нещастя і невдачі,але з тих пір ,відколи я почав ходити на молитви до о.Олега , прийшов успіх в різних життєвих справах і роботі. Спілкування з о.Олегом, його духовні життєві настанови дають мені правдиві орієнтири в житті і наснагу чинити добро .Дякую Господу Ісусові Христу! Богдан.
 20. Нехай Господь вас,отче Олеже, нагородить за ваше добре серце. Тамара.
 21. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,Ви найчудесніший священик в світі,адже всім допомагаєте! За посередництвом ваших молитов мене супроводжували чудеса впродовж всього 2017 року. Моя сім’я навернулася до Бога , духовно одужала і я отримала зцілення ,а в дочки, яка була майже сліпа, за вашими молитвами відновився зір. Бог Милосердний і мене вислуховує, коли я дуже прошу. Надія.
 22. Слава Ісусу Христу! Я Катерина, дякую Богові про ласку від Бога за молитвами о.Олега. В минулому році перед вереснем я попросила о.Олега про молитву щоб мій чоловік, який не проживає з сім’єю дав нам для дітей грошей. Несподівано для нас він передав нам декілька тисяч гривень. А він не цікавився сім’єю багато років.
 23. Після народження дитини у мене стало дуже випадати волосся. Я прийшла на молитву до о.Олега і на наступний день волосся вже не лізло. Дякую Богові за ласку оздоровлення і о.Олегу за молитву. Ірина.
 24. Слава Ісусу Христу!У мене були великі проблеми із здоров’ям: затерпали права нога і рука, лікарі радили готуватись до операції,також відчувала сильні спазми у голові з правого боку,було так зле ,здавалося,що втрачаю свідомість ,а мої обличчя та шия були покриті чиряками та ранами .Хоча я медик,працюю в лікарні ,але крім лікування зверталась до духовних отців,монахів з проханням про молитву. Я була у відчаї,почувалася дуже погано,ще й рани на лиці та шиї страшенно роз’ятрилися.Але одного разу під час молитви згадала,що десять років тому ходила на молитву до о.Олега.Я знайшла монастир ,в якому він молиться ,почала постійно ходити до нього на молитви ,приступати до Святих Тайн Сповіді та Причастя.Спочатку помітила покращення стану хворої шкіри на шиї і обличчі .Ті жахливі рани ,виразки загоїлися ,що й сліду від них майже не залишилося .Я ,коли мала змогу під час відпустки,приходила по два рази на день до церкви на молитву ,відчувала полегшення.Після однієї з молитов отця Олега наді мною я відчула силу і тепло,котрі пройшли по правій стороні мого тіла.Здавалося,кров почала струменіти по жилах , мій правий бік, нога і рука віджили ,не затерпають,а також кінцівки стали теплі ,хоч раніше змерзали.Якщо я була безсила, пригнічена і непрацездатна ,то тепер маю наснагу до праці і вийшла з новими силами на роботу в лікарню,щоб лікувати і допомагати людям. Розповівши отцю про оздоровлення,я зізналася,що працюю в лікарні . О.Олег сказав,що радіє ,що я медик і маю таку міцну віру в Бога,що аж отримала оздоровлення від лікаря душ і тіл наших Господа Ісуса Христа. Хоча я працюю ,але вже не забуваю на довгий час про о.Олега,а по можливості приходжу на Богослуження і молитву, бо через його віру і молитву я отримала кілька чудесних зцілень і повернулась до нормального життя.Дякую в Тройці єдиному Богові за Його невимовне милосердя і любов до нас.Анастасія.
 25. Слава Ісусу Христу!У синочка останнім часом почастішали приступи епілепсії.Раніше вдавалося медикаментозно підтримувати його здоров’я, але тепер напади стали дошкульніші і відбувалися по кілька разів на день або ще й вночі.Почали ми шукати порятунку для дитини.Тільки – но починається приступ епілепсії,ми відразу телефонуємо отцю Олегу,він молиться ,приступ зупиняється,дитина заспокоюється, приходить до свідомості і каже :”Це мені Богородиця допомогла!”Дякую,отче Олеже ,за ваші помічні молитви,які вислуховує Господь Бог і через які отримуємо миттєву і життєво необхідну допомогу.Щиро дякую за те,що ніколи не відмовляєте і не залишаєтесь байдужими до людської біди,а зразу ж зсилаєте свої щирі молитви до Бога.Наталія.
 26. Слава Ісусу Христу! Після операції на серці я дуже задихався , в грудях душило, відчував важкість ,мав страх ,що помру .Також мене так сильно боліли суглоби,що без сильних знеболювальних ліків я не міг витерпіти.Але відколи почав регулярно їздити на молитви до отця Олега, суглоби перестали боліти ,дихається мені вдвічі краще ніж спершу. З усього серця довіряю Господу Богу, смерті не боюся ,влаштувався на роботу,щоб трохи підзаробити на прожиття.Можливо,Господь не оздоровив мене з усіх хворіб,заради мого зміцнення у вірі та утвердження в праведності. Але я знаю: молитви отця Олега дуже сильні і дієві, завдяки їм я отримав Божі благословення та полегшення в житті.Євген.
 27. Христос народився!Я онкохвора ,та Господь допомагає мені у боротьбі із цією недугою.Ми з отцем Олегом молимося за моє одужання і хвороба не прогресує. А вчора мене дуже почала боліти нога.Я зателефонувала о.Олегу ,він помолився і біль вщух. Дякую Господу Богові! Надія.
 28. Впродовж останнього року у сина почастішали приступи епілепсії та був неспокійний сон.Ми декілька разів приїжджали на молитву до о. Олега.Тепер дитина спить спокійно,а напади епілепсії ще не повторювалися.З усього серця дякуємо Господу Богу та о.Олегу.Руслана.
 29. Христос народився! о.Олег щиро вам дякую за таку гарну і щиру сповідь.Людмила.
 30. Христос народився!Дочка захворіла і потрапила у важкому стані у реанімацію.Виявилося,що у неї високий рівень цукру в крові,діабетЛікарі самовіддано боролися за її життя.Ми дуже хвилювалися,та добрі люди ,почувши про наше горе,порадили звернутися до о.Олега.Після молитви і Служби Божої за здоров’я стан донечки почав покращуватися,вона прийшла до свідомості.І молитва ,і лікування дали швидкий позитивний ефект :цукор впав до 5 ,доньку виписали з лікарні.Тепер зауважуємо,якщо не йдемо на молитву до о.Олега ,то рівень цукру підвищується ,а якщо ж прийдемо до церкви і отець помолиться , то цукор тримається в межах 5 або й менше .Ми дякуємо Богові за врятоване життя донечки.Вдячні о.Олегу за щирі помічні молитви.Володимир.
 31. Христос народився! Перебуваючи на роботі в Італії,я почувалася дуже зле ,турбували болі нижче пояса .Мені було важко працювати,тому я вирішила звернутися до лікарів.Після обстеження в мене виявили захворювання по- жіночому -поліпи.Я приїхала на деякий час додому в Україну ,але болі продовжувались ,крім того ще й почало кровити.Я зверталася до духовних осіб з проханням про молитву, і сестри- монахині направили мене до о.Олега. В отця я сповідалася ,причащалася ,він наді мною молився ,духовно укріпилася у вірі,багато молилася,почала жити морально , праведно.Однак матеріальна скрута, борги знову мене змусили покинути рідний край і поїхати на заробітки .Та я просила отця Олега,щоб щомісяця продовжував за мене молитися.В Італії я пішла на огляд до тієї самої лікарки . Вона мене оглянула,розвела руками і здивовано сказала:”А куди ж поділися поліпи!” І я їй розповіла ,що ходила до церкви, на молитви до о.Олега ,і Господь Ісус мене зцілив. Дякую Богові за чудесне зцілення .Вероніка.
 32. Христос народився! Щиро вдячна Господу Богу і Вам отче, Олеже, за молитви за чудову сповідь. Наталія. Львів.
 33. Христос Рождається! Мій син розміситив на своїй сторінці в інтернеті жахливе фото. Я просила його видалити, писала повідомлення і по телефону говорила про це. Але він відмовився.Пройшло 2-3 дні. Тоді я попросила отця Олега, щоб він помолився щоб син видалив це фото. Вдома я почала думати, як на нього вплинути.І Господь послав мені думку написати в коментарі до фото,щоб син його видалив. І після другого коментаря син видалив це фото. Дякую Господу Богу за його чудесне керівництво і отцю Олегу за молитву і заступництво. Ніна.
 34. Ольга. Христос народився!
  Під вечір в свято дуже сильно розболівся зуб. Біль була така сильна, що 3 таблетки не допомогли. Терпіти було невсилі, і я зателефонувала до Отця Олега. Він помолився і біль зменшився, я заснула аж до ранку. На другий день болі вже зовсім не чула і не чую , пройшло вже 2 тижні. Тож хочу щиро подякувати ,вам Отче , за ваші щирі і помічні молитви.
 35. Слава Ісусу Христу!Не маю чим гордитися, бо за собою тягну море гріхів.Добре , що хоч у вас мала сповідь, після якої вперше в житті відчула полегшення і цілу ніч не спала, бо не могла собі пробачити тих гріхів, що їх мені Бог відпустив у Святій Тайні Покаяння . Це справді був найкращий день мого життя, після якого не страшно було померти. Не думаю, що заслужила на те, що Всевишній Бог привів мене до Вас, але думаю , що в цей день Господь зглянувся наді мною і дав шанс на життя в розумінні важливої істини:хто такий Бог і як я щодня ранила Його численними своїми гріхами . Дякую за Вас Господу Богу !!! Юля.
 36. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,прошу помолитися за мою донечку Вероніку.Дитина плаче , бо десь травмувала ручку в плечі.Не знаю , що сталося.-Помолюся.-Отче,дякую за молитовну підтримку. Слава Богу , донечка перестала плакати і заснула. Я дуже налякалася ,що вона вивихнула руку.Бо під час купання,коли я забирала вже її одягати, дитина ненароком впала у ванночці . Відтоді плакала і аж до того часу, поки я не написала вам.Ми переконалися,що інколи тільки сама думка про вашу молитву вже нам допомагає.Часто молимося з ваших молитовних книг, і теж завжди відчуваємо правдиву силу тих молитов. Ви в дійсності для нашої сім’ї, як Арон, первосвященик на землі. Слава Богу, що дав можливість з вами зустрітися і бачити Його силу через ваші молитви. Сили і здоров’я вам, хай пошле Господь ще багато літ, щоб навчати і рятувати нас, грішників.Ольга.
 37. Слава Ісусу! Отче Олеже, прошу молитви за Марічку,яка не хоче сама засинати, встає з ліжка та іде до нас з чоловіком.Ми дуже хвилюємось,бо не знаємо, чи то невроз, чи страх, чи примха. Прошу молитися ,щоб дитина сама легко та спокійно засинала і добре спала всю ніч.Також прошу помолитися за мене,щоб Бог дав мир в душі.-Помолюся.-Отче,дитина вже спала нормально і не прибігала до нас. Дякую вам за молитву! Дякую Богу за Його ласку! Богдана.
 38. Слава Ісусу Христу! Дякую,отче Олеже, за духовну підтримку і молитву. Вже близько 12 години ночі температура знизилась , діти спітніли і всю ніч спали добре . Зранку вже й сліду не залишилось від підпухлості, бігають всі діточки ,граються на сонечку. За вашими молитвами Бог оздоровлює дуже швидко. І ще хочу сказати,що наступного дня, після того як я просила вас помолитися, щоб Бог благословив мою дев’ятницю до Юди- Тадея в наміренні пошуку роботи для тата , прийшли до мами стригтися люди і самі запропонували татові їхати в місяці лютому на роботу. Ось які свідчення вашої сильної молитви до Бога за нас, грішних. Хай Бог у всьому вам допомагає! Катерина.
 39. Слава Ісусу Христу! Щоранку мені сняться погані сни однакового сексуального змісту.Отче Олеже ,прошу , помоліться, щоб вони припинилися.-Помолюся.-Отче, Слава Господу! Нечисті сни припинилися. Дякую за молитви.Інна.
 40. Микола. Христос Рождається! Хочу дати наступне свідчення. Десь в кінці жовтня на початку листопада минулого року (2017) я попросив по телефону о.Олега, про молитву в наміренні, щоб наш син (майже 6 років) навчився правильно вимовляти букву «р». ( при тому, що ми зверталися до 3 логопедів на протязі року,… останній логопед з разом дружиною трохи поставили вимову). Ще справа в тому, що в імені дитини є буква «р» і він трохи комплексував коли його не розуміли, як він називається(коли запитували незнайомі). А десь в середині січня він почав правильно вимовляти букву «р». Слава Богу за вислухані молитви.
 41. Мою дитину приступи астми мучили протягом 5 років. Ми просили отця Олега про молитву за здоров”я дитини. Отець постійно молився.
  До того, як ми почали просити отця про молитви, приступи астми були дуже часті, майже кожні 3 тижні з малими перервами. Дитина дуже мучилася.
  Я помітила, що відколи отець почав молитися, приступи траплялися все рідше і рідше. А тепер, дякувати Господу, астма відступила- вже більше 4 місяців не проявляється. Щиро дякую отцеві за молитви.
  Слава, уклін і подяка Господу Нашому Ісусу Христу!
  Галина,США
 42. Слава Ісусу Христу!Дякую, отче Олеже ,за ваші молитви ,вони дають нашій сім’ї велике благословення .Відколи я почав звертатися до вас з проханням про молитву ,діти менше хворіють ,швидше одужують та й захворювання після ваших молитов минають легко і без ускладнень .Ось і тепер вони захворіли ,піднялась температура,але ви помолились по телефону і недуга відступила,дітки швидко одужали ,обійшлося без лікарні. Раніше ж кожна хвороба дітей закінчувалася госпіталізацією.Сусідські діти з такими ж захворюваннями потрапили до реанімації.Помоліться і за них ,щоб Милосердний Господь зцілив і дав їм силу побороти хворобу.Василь.
 43. Христос Народився!Я хочу засвідчити про чудо ,як Милосердний Господь сьогодні подарував зцілення моїй бабці за посередництвом о.Олега.Перед полуднем моя бабця прийшла і сказала ,що їй щось дуже погано ,болить живіт і попросила таблетку ,бо відчувала ,що знепритомніє.Її стан погіршувався блискавично,щосекунди ставало гірше,обличчя зблідло,руки охололи,тиск впав ,була на грані втрати свідомості,кликати медика не було часу.Я почала телефонувати о.Олегу.Це було о 11.30 і отець не відповідав .Я зрозуміла,що він на Службі Божій і ,хвилюючись ,промовила молитву “Царю Небесний” і декілька разів сказала:”Молитвами отця Олега Максимлюка ,Господи,допоможи!”І диво,бо бабуся поволі почала приходити до себе ,а вже о 13.00 допомагала мені готувати обід весь час повторюючи:”Як то добре,що мене вже нічого не болить!”Я дякую Богу ,що вислухав мої благання і допоміг .І дякую Господеві,що зсилає свої ласки молитвами о.Олега.Алилуя! Іванка.
 44. Слава Ісусу Христу!Отче ,прошу помолитися за мого сина Тадея,який, відколи прокинувся о 4 годині після обіднього сну, весь час рве, нічого не їсть, а воду ,хоч і п’є ,але зразу ж вертає. Не можу навіть ліки дати, не знаю від чого це, бо майже сьогодні нічого й не їв, зубки ріжуться і все напухло в роті.Синочок дуже знесилений ,встав лише раз, а коли побачив ікону Матері Божої,що я поклала біля нього , коли молилася на вервиці, одразу ж поцілував її і знову лежить. Прошу Вас ,помоліться !Ваші молитви завжди допомагають. Вірю ,що і цього разу все буде добре! Дякую ,отче, за вашу сильну молитву.Бог завжди вас вислуховує. Мій синочок ,хоч і не зміг випити ліки, та заснув і вже другу годину не блює. Слава Богу і доброго здоров’я Вам. Надіюся, що Бог благословить і Ви станете святим, про що не раз чула, коли молилися у церкві після Служби Божої. Бажаю Вам спокійних ангельських снів, щоб мали силу завтра знову рятувати грішних від вічної муки. Оксана.
 45. Слава Ісусу Христу! Я дуже часто пишу о.Олегові ,прошу про молитву ,про духовну пораду .І дякую Богу, бо спілкування з отцем Олегом приносить спокій, легкість і бажання бути завжди з Господом :і тут, і у вічності.Анастасія.
 46. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, помоліться за мого чоловіка , щоб Святий Дух торкнувся його серця , щоб прозріли його духовні очі, бо засліплений злістю ,агресією і помстою.Вірю в силу Вашої молитви.-Помолюся.-Дякую Вам,отче Олеже,бо молитви,які читаю із вашої книжки ,рятують мене. Навіть зараз пишу Вам і відчуваю ,що мене пече в грудях,немов я випила вина. І це відбувається щоразу,коли читаю вашу книгу. Ви ,напевне, зараз молитеся за мене.Ірина.
 47. Христос Народився!Отче Олеже,прошу про молитву за п’ятирічну дівчинку Маріанну,яка зараз перебуває у реанімації в одній з лікарень Харкова з діагнозом -гідроцефалія.Дитина у важкому стані ,надія тільки на Господа.Я з ними особисто не знайома .Прочитала в інтернеті благання мами про допомогу, і сама почала молитися за цю дитинку,адже чужих дітей не буває.Тому й до Вас звертаюся і щиро прошу про молитву. Я мамі дівчинки дала ваш номер телефону.Казала,що як буде в реанімації,то зателефонує вам.-Помолюся.-Слава Ісусу Христу!Отче,дівчинка,за яку я просила молитися, перебуваючи 5 тижнів під апаратами, сьогодні сама почала дихати.Маминій радості немає меж.Молитва справді творить чудеса.Дякую Вам за те,що також молилися.Ганна.
 48. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, ми збиралися до Вас приїхати в суботу, але дитина захворіла.Помоліться, будь—ласка за здоров’я Миколи, нашої дитини.Ще хотіла сказати, що дитина в нас проблемна, гіперактивна, але коли включаю Ваші молитви в інтернеті, дитина просто зразу сама лягає і так уважно слухає молитву, що ми просто дивом дивуємося Дякуємо Вам.Орися.
 49. Слава Ісусу Христу!Вчора я зателефонувала отцю Олегу.Отець молився,а я, слухаючи слова молитви,відчула невимовну радість,внутрішнє піднесення і впевненість ,що все буде добре,бо зі мною Господь.Це справді Божа благодать!Дякую о.Олегу за молитву,а Господеві за великий Дар Святого Духа,яким наділений о.Олег. Ірина.
 50. Слава Ісусу Христу! Після того як ви пообіцяли помолитися за нашого Михайлика , йому стало значно краще. Дуже Вам, отче Олеже, дякуємо. Ще хочу сказати, що відколи почала слухати Ваші молитви, в мене появилася надія на те, що Бог пробачить мені мої гріхи і пошле оздоровлення.Дякую Вам і надіюся, що найближчим часом зможемо до Вас приїхаи на молитву.Марія.

(7) Комментариев к: "Блок свідчень 20"

 1. Тарас пишет:

  Прошу Отця Олега помолитися за мою дружину Ольгу, яка хворію на епілепсію.

 2. Ольга пишет:

  Прошу Отця помолитися за мого сина Василя. В нього дуже болить кисть руки без причини. Зверху є гуля вже давно, але ніколи не боліла. Дуже дякую.

 3. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Хрису! Львів. Отче Олег, помолітся, будь ласка, за здоров я мого синочка Максимчика. Щоб в нього не болів животик, і він міг все їсти і пити, щоб виріс і поправився! Я вірю, що Ваша молитва зцілить мого єдиного синочка! Щиро вдячна!

 4. Ольга пишет:

  Христос народився!
  Під вечір в свято дуже сильно розболівся зуб. Біль була така сильна, що 3 таблетки не допомогли. Терпіти було невсилі, і я зателефонувала до Отця Олега. Він помолився і біль зменшився, я заснула аж до ранку. На другий день болі вже зовсім не чула і не чую , пройшло вже 2 тижні. Тож хочу щиро подякувати ,вам Отче , за ваші щирі і помічні молитви.

 5. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Хрису! Львів. Отче Олег, помолітся, будь ласка, за здоров я мого синочка Максимчика. З народження болить животик, не може нічого їсти, не росте і не поправляється. Я щиро молилася до Апостола Юди Тадея, і він допоміг мені знайти Вас, Отче! Я вірю, що Ваша молитва зцілить мого єдиного синочка! Щиро вдячна!

 6. Петро пишет:

  Христос народився! Дякую Богу ! Дякую отцю Олегу за молитви! Я просив про молитви о.Олега бо в сім’ї всі одночасно захворіли. Лікувалися у лікарів але краще не ставало. Зараз всім набагато краще.Щиро дякую Богу та о. Олегу за молитви. Петро.

 7. Gerda Alexis пишет:

  I ask you to pray for me and my family so i can have more in Jesus Christ because he do a lots of things for me and my family i ask you to pray for all priests Bishops, Pope Francis, All pregnancy s all over the thank you so may God bless you

Написать комментарий: "Блок свідчень 20"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов