Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 134

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу..!!! Отче Олег, я вас дуже благаю, помоліться за нашу мамусю Ольгу хвору на рак яєчника 3 стадії, сьогодні ми дізналися , що хвороба почала прогресувати.. Я вас дуже сильно прошу помоліться за нашу маму, ми віримо, що Господь вислухає ваші і наші молитви і Зцілить нашу Мамусю , бо вона нам дуже потрібна.!! Щиро вам дякую.
 2. Ірина,Львівська область.Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву за оздоровлення,маю дуже важкі захворювання:бронхіальна астма,хвора щитоподібна залоза,цукровий діабет дав ускладнення на очі,нирки та ноги.Мені лише 32 роки,з яких 15-це постійна боротьба за життя.Прошу про допомогу.Дякую.
 3. христя. Отче Олегу помоліться за навернення чоловіка Володимира до сімї. Щиро дякую.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас благаю, помоліться за те, шоб мої очі були здорові, шоб всі цифри і предмети випрямилися в них, шоб перед очима не було крапочок і різних плаваючих предметів і шоб вони все добре бачили. Шоб я могла працювати на своїй роботі, щоб бачила працювати, влаштувала особисте життя. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Наталя. Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися за здоров’я маленького Ромчика ( з”явилась на шийці гулька).Щиро дякую
 6. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за зцілення духовне і тілесне (гінекологічні проблеми, розвиток безпліддя).
 7. МИКОЛА. Слава Ісусу Христу! о.Олег, просимо вашої молитви в наміренні, щоб наш син правильно навчився вимовляти букву “р”, наперед щиро дякуємо.
 8. Юлія. Слава Ісусу Христу прошу молитви за усіх онкохворих діток,та діток із страшними недугами
 9. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу молитви за зцілення Стефанії, серце, тиск, желудок болить, не дає дихати, руки і ноги ломлять. живе тільки на таблєтках. Щиро вам дякую.
 10. Валентина. Слава Ісусу Христу! Доброго дня Отче! Хочу Вас попросити, щоб Ви помолились за мене,щоб мене залишиоли працювати на моїй посаді і на моєму місці роботи, так,як в нас в нас буде реорганізація структури і нам сказали, що буде велике скорочення в жовтні місяці, а так, як я людина хвора та щей вік – 51 р., де я зможу знайти роботу, а без робт и, як жити?
 11. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас дуже, помоліться будь-ласка за зцілення моєї мами, в неї рак печінки, зовсім немає сил, благаю Вас і вірю, в те що Бог поможе ! Дякую!
 12. Валентина. Слава Богу! Прошу помолитись за зцілення мого сина Лук’яна від гідроцефалії. Він не сидить і не бачить. … Лікарі розводять руками, і не даюль надії. Тільки Бог може помогти нам. Помоліться за синочка, дуже прошу. Хай Бог воздасть сторицею за молитви і труд!
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення моїх очей. Будь ласка, хай вони будуть здорові і добре бачать. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ. Дуже дякую!
 14. Надія. Слава Ісусу Христу! О.Олег прошу помолитись за здоров’я свого синочка Олександра. Він дуже часто хворіє, постійно кашляє. Через хвороби багато пропускає садік. Щиро дякую, надіюсь на вашу молитву і допомогу.
 15. Олександр. Слава Ісусу Христу!!!!!! Мене мучить важка хвороба рак легенів 3 стадія. Будь-ласка помоліться богу за мене.дуже дякую
 16. Дмитро. Слава Ісусу Христу! , отче Олег, помоліться будь-ласка за батька Володимира, в батька рак, кожний день стає гірше, лікарі вже опустили руки, просимо Господа про допомогу.
 17. Марія. Дорогий Отче, я вже третій місяць страждаю безсонням – не можу заснути ні вдень, ні вночі, дуже стомлена, переживаю за все. Від усієї душі щиро прошу про молитву і зцілення. Дякую від усього серця!
 18. Оксана Салогуб. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться будь ласка за одужання моєї внучки Камілли Вероніки яка зараз хворіє. В неї рвота понос і нічого не хоче їсти пити в неї дуже сильно збільшені мигдалини уже більше трьох років. Лікарі нічим не допомагають. Прошу вас допоможіть помоліться від усього серця за мою внучку. Благослови Вас Господи!!
 19. христя. Отче Олегу помоліться будь ласка за мою сестру Іру яка має дуже поганий зір і за мене Христину. У мене велика родимка на плечах. Дуже дякую.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення моїх очей. Будь ласка, хай вони будуть здорові і добре бачать. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ. Помоліться від усього серця будь ласка.

Написать комментарий: "Блок 134"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов