Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 133

 1. Оксана. Прошу про молитву за відновлення здоров’я та душевного спокою. Дякую.
 2. христя. Отче Олегу помоліться за навернення мого чоловіка Назарія до Бога. За свекора який сильно випиває і онкохворого вуйка Михайла. Дуже дякую. Нехай Господь вас оберігає за ваші молитви.
 3. оксана. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу про молитву за встановлення душевного спокою, та відновлення здоров’я після необдуманого вчинку (було випитого протизаплідну таблетку, дуже сильну). Вагітності не було. Сповідь і Святе Причастя прийнято. Дуже важко на душі. Шкодую про вдіяне. Прошу допомоги.
 4. оксана. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу про молитву за відновлення душевного спокою та відновлення здоров*я після вчинення необдуманого вчинку (даремного вживання протизаплідної таблетки). Сповідь та Причастя відбулися. Мучить сумління. Дуже дякую.
 5. христя. Отче Олегу помоліться за мою онкохвору подругу і її маленьку дитину хвору на діабет. Дякую
 6. христя. Отче Олегу помоліться будь ласка за моїх діточок. Одна Аня 2 рочки. Судомить. Друга Віка 6 років. Вроджена одна нирка. Я благаю вас про молитву до Господа Бога. Щиро вдячна.
 7. Галина. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитись за Галину і її сім’ю, щоб вийшли з боргів, змогли заробити і купити дім.
  За зцілення душі і тіла Галини, позбавлення зайвої ваги і апетиту, щоб перестала тратити гроші а почала примножувати їх. За просвічення розуму, успішне вирішення всіх відкладених справ і щасливу її долю.
  Дуже дякую за молитви
 8. Галина. Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву за здоров’я Івана в нього шийна грижа і позбавлення нервів.
  За Оксану, щоб у неї тиск і зайва вага внормувалися.
  За здоров’я Ганни, Ганни, Стефанії серце, тиск, руки і ноги, Ярослави, щоб в домі настав спокій, мир, злагода, любов і достаток. Дякую
 9. Галина. Слава Ісусу Христу! Будь ласка помоліться за сина Андрійка, часто хворіє, став дуже нервовим, б’ється і кричить, неслухняний, щоб почав говорити. Велике спасибі
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу Вас помолитися за мою донечку. Від самого малечку і до тепер( 6р) кілька разів на місяць вночі прокидається зі страшними криками. Це не просто плач а дитина страшенно кричить, біжить кудись. Не можемо іі заспокоїти . Дякую! Слава Ісусу Христу!
 11. Марян. Отче помоліться за мого сина Володимира .хворий потребує молитви
 12. Вікторія. Слава Ісусу Христу. Прошу Вас помоліться за мене перед Господом. Страждаю таким недугом як заїкання. Дуже хочу почати говорити як всі. Надіюся що молитва допоможе побороти цю проблему. Дякую Вам!!!
 13. Володимир. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,я тільки сьогодні про вас дізнався.Переглядав в інтернеті онкологічні хвороби і випадково натрапив на те що ви своїми молитвами допомагаєте людям при різних душевних і фізичних болячках.Справа в тому що в мене дуже хворіє матуся яку звати Наталія.Раніше в неї був рак грудей,після видалення однієї з них і хіміотерапій все пропало.Але недавно дізнались що рак повернувся,він перейшов у щитовидку, у кров,зачепив спину.Аналізи печінки погані ,судини тріскають вся в синяках, тромбоцитів в крові немає.Не можуть колоти тому що немає вен все тріскає.Не можем дійти навіть до хіміотерапіїї через погані аналізи.Одна надія на Бога і на ваші молитви через які люди зцілюються. Помоліться будь ласка за мою матусю Наталю їй тільки 51 нехай ще поживе… Бачив на відео вашу службу і дуже сподобалось.Хочу до вас дуже попасти разом із матусею
 14. Галина. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже дуже прошу помолитися за зцілення від наркотиків нашого сина Андрія..За швидке одуження після операції сина Ярослава-Яромира. За здоровя чоловіка Володимира і моє здоровя. та душевний спокій.Щиро Вам дякую.
 15. Настя. Слава Ісусу Христу,Прошу вас помолитись за новонародженного Олександра!
  Дякую, Слава Ісусу Христу
 16. Галина. Слава Ісусу Христу !Отче Олегу, моя мама Марія вже чотири роки хворіє.В неї всі хвороби зібралися докупи . 26 липня 2017 року виявили рак сечового міхура. Ми не знаємо,що буде далі,але молимося і просимо Вас молитися нашу маму.Наша мама народила 8 дітей,все життя важко працювала, важкий життєвий шлях.ЩИРОСЕРДНО ВАМ ДЯКУЮ МОЛІТЬСЯ ЗА НАШУ МАМУ(дочка Галина).СПАСИ ГОСПОДИ!
 17. Назар. Прошу помолитися за збереження сім’ї Тетяни і Назарія.
 18. Оксана. Помоліться, будь ласка, щоб мій тато Андрій кинув пити і у родину повернувся спокій та Божа благодать. Щиро вдячна.
 19. Любов. Отче прошу помолитимя за моє здоровя і за те щоб я змогла завагітніти, Вже рік лікуємося з чоловіком нічого не виходить, а також за здоровя мого чоловіка Олександра, батьків Людмили та Василя, за брата Василя та сестру Наталію, дякую Вам
 20. ольга. Слава Ісусу Христу.Отче Олег, я дуже щиро Вас прошу і благаю помолитися за мого чоловіка Ярослава,який на протязі цього року дуже хворіє.вирізали нирку,та проблеми не завершилися,а прибавляються.Та ми з дітьми,родиною маємо тверду віру,що Бог з нашими проблемами впорається і зцілить нам таку добру і люблячу людину. Будь – ласка, прошу молитви в о.Олега. я дуже надіюсь на чудо Господнє. Дякую

(2) Комментариев к: "Блок 133"

 1. Лілія пишет:

  Отець Олег,прошу помолитися щоб повернули вкрадені речі(обікрали гараж,зробили багато шкоди),щоб знайшли цих людей які чинять крадіжки.дякую щиро.Лілія.

 2. Юрій пишет:

  о.Олег прошу помоліться за мене, щоб моє здоровя покращилося, гланди були здорові, не було гнійних пробок і інфекції в організмі. Помоліться, прошу бо вже довший час вони мене турбують. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 133"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов