Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 135

 1. Ірина, Львів. Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене (раду Божу Ірину), щоб я зустріла свою другу половинку і вийшла заміж (щоб Бог послав мені доброго і вірного чоловік)! Щиро дякую!
 2. Лілія. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу молитву за маму Стефанію!Недавно діагностували рак молочної залози,пройшли першу хімію,дуже важко…
 3. Христина. Слава Ісусу Христу!Отець Олег,прошу помолитись за моє здоров’я: маю кам’яну хворобу. 3  роки тому видалили жовчний з каменями,тепер маю камінь в нирках.дякую!
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу Вас помолитися за мою маму в якої рак прямої кишки з метастазами в печінці. Будь ласка помоліться за її одужання. Вона нам сильно потрібна. Маємо надію на молитви Ваші і наші і віримо в чудо, БО В БОГА НЕ МАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО. ДЯКУЮ!
 5. Наталя зі Львова. Отче, дуже прошу вас помолитися за мого тата,в якого рак простати. Майже 2 роки тому йому зробили операцію. А тепер щось погані аналізи. Хочуть робити опромінення. Тато називається Ігор. Дякую Богу за все!
 6. Остап. Слава Ісусу Христу, в Лесі матері моєї дівчини рак легень. Отче Олег помоліться за Лесю. Молю щоб наші молитви були вислухані. Щиро вам дякую.
 7. Юрій. о.Олег прошу помоліться за мене, щоб моє здоровя покращилося, гланди були здорові, не було гнійних пробок і інфекції в організмі. Помоліться, прошу бо вже довший час вони мене турбують. Дякую.
 8. Анна. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу помолитися за мир у моїй сім’ї. Дуже потрібна духовна підтримка у вирішенні сімейних негараздів. Не раз переконувалася у силі вашої молитви і цей раз вірю ви вбережете своїми молитвами нашу сім’ю від розколу.
 9. Таня. Слава Богу! Отче Олег, помоліться за Юрія, 4 стадія раку прямої кишки, метастази в печінці, ще молодий і синочку тільки буде 4 роки….Нехай Господь Вас благословить…
 10. Романна. Слава Ісусу Христу! І ще раз пишу Вам Отче з моїм прохання в тій безвихідній ситуації в якій я опинилась сьогодні . Мене щойно на роботі повідомили про те, що мою посаду будуть скорочувати і якщо я хочу – то мене можуть перевести на іншу набагато гіршу . Я не хочу ніяк іти туди де мені пропонують і іншого доброго мені виходу не бачу . Прошу Вас отче помоліться за добре вирішення мого питання.
 11. Мар’яна. Львівська область.Слава Ісусу Христу, Отче Олеже, прошу Вас помоліться за нашу маму Дарію. В неї четверта стадія раку і вона дуже погано себе почуває. Попросіть у Господа сили духу для неї і здоров’я, щоб вона змогла побороти цю страшну хворобу.
 12. Мар’яна. Отче,від усього серця прошу вашої допомоги.Допоможіть моєму батьку Степану,5 років тому у нього виявили рак кишечника 4стадії з метастазами в печінку,за цей період він пережив 5 операцій,безліч курсів хіміотерапії,на якийсь час хвороба відступала,потім знову поверталась,зараз знову є утворення,яке множиться по внутрішніх органах,тато бореться,приймає хіміотерапію та інші ліки,але побороти не вдається.Він ще молодий,я йогобезмежно люблб,він щезробить багато хороших справ.Помоліться за нього,дуже вас прошу
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу! Дуже Вас прошу помоліться за зцілення очей, покращення зору, так хочеться добре бачити. І влаштування особистого життя, щоб з’явився хороший чоловік. Дуже дякую за щирі молитви. Благослови Вас Господи.
 14. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помоліться будь ласка за дуже хвору Стефанію, важке запалення, грип, не може дихати, серце болить, руки і ноги болять, нічого не може їсти і не може спати. Щиро Вам дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Юрій. о. Олег, будь ласка помоліться за мене, щоб моє здоровя покращилося, вага нормалізувалася і серце було здорове,Юрій.Дякую
 16. Ірина. Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене (раду Божу Ірину), щоб я зустріла свою долю і вийшла заміж по великій та взаємній любові (щоб Бог послав мені доброго і вірного чоловік)! Дякую
 17. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за зцілення душі і тіла Галини, за розв’язання всіх проблем із навчанням, щоб навчання легко давалося, за успішне і скоре закінчення його. За позбавлення страху, депресії, за швидке вирішення фінансових проблем ії сім’ї. За просвічення розуму Святим Духом та Боже Благословення для її сім’ї. Дуже Вам дякую
 18. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за здоров’я тілесне і душевне Андрійка, за розблокування мовного мозгу, щоб почав гарно говорити, щоб перестав кричати,щоб став слухняним, за вихованя його з любов’ю і похристиянське. Щиро Вам вдячна
 19. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Світлани, не слухається батьків, не хоче вчитися, пізно приодить додому. Дуже дякую
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, я Вас дуже прошу помоліться за виздоровлення моїх очей. Шоб вони стали добре бачити, будь ласка.Благослови Вас Господи.

 

(2) Комментариев к: "Блок 135"

 1. Тетяна пишет:

  Тетяна.Ковель.Слава Ісусу Христу!Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб мої відносини з моїм хлопцем наладились.Останнім часом в нас почалось непорозуміння,в мене постійний неспокій,а місяці два до цього ми вже говорили про весілля.Його поведінка дуже часто змінюється,це я замітила на повний місяць.Я Вам заздалегідь дуже дякую!!!

 2. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь ласка, за мою щаслисву долю, щоб Бог дарував мені доброго, коханого та вірного чоловіка.

Написать комментарий: "Блок 135"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов