Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 136

 1. Людмила. прошу Отця помолитися за мого чоловіка онкохворого Дай Вам Боже здоровя і сили в молитвах за нас
 2. Ірина. Прошу помолитись за здоров”я батька Романа.Нехай Господь зцілить його недуги.Дуже дякую.
 3. Галина. Слава Iсусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помолiться за мого племінника Юрія, щоб він зцiлився вiд недуги -рак. Дуже дякую Вам за Молитву!
 4. Світлана. Помоліться, будь-ласка, за здоров’я моїх дітей, Станіслава 11р. та Тимофія 5р. хворіють синдромом нав’язливих рухів. Дякую
 5. Іванна. Слава Ісусу Христу.Отче Олег,щиро прошу Вашої молитви за мого друга Сергія.В нього проблеми з стравоходом,має іти на контрольне обстеження, моліться за нього.Щиро дякую!!!
 6. Ліля. Слава Ісусу Христу! Отець Олег дуже прошу помолитися за дочку Каролінку хвору на аутизм, щоб вона почала говорити, спілкуватись з дітками,буду щиро вам вдячна
 7. Петро. Слава Ісусу Христу отець Олег помоліться шоб сцілити мої нирки дуже болять і часто хворіють допоможіть не бутьте байдужим бо мені потрібно на роботу. Дякую
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за моє вдале заміжжя, так хочеться мати свого кохагого чоловіка. Щоб Бог дав мені чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 9. Лілія. Отець Олег,прошу помолитися щоб повернули вкрадені речі(обікрали гараж,зробили багато шкоди),щоб знайшли цих людей які чинять крадіжки.дякую щиро.Лілія.
 10. Оксана. помоліться будь-ласка за Василя – в нього болять суглоби
 11. Володимир. Слава Ісусу Христу! Отче Олег! У моєї мами раби Божої Ганни лікарі виявили рак печінки і легень. Благаю Вас, помоліться Господу Богу нашому за її одужання. На Нього вся надія. Хай Бог благословить Вас за Вашу молитву.
 12. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу!Отче Олег,прошу молитви за зцiлення пропадаэ сiмья Людмили66,Вiкторii 38та Владислава хлопчика 15р. прошу про заступництво
 13. Вiкторiя. Слава Iсусу Христу! Прошу молитися за зцiлення Вiкторii та дитинi Владислава. Потребуэмо дуже допоможiть вже сьогоднi дякую
 14. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться, будь ласка, про мир між мною та моїми кумами. І про вирішення складної ситуації з особистим життям.
 15. Христина. Слава ІСУСУ ХРИСТУ.Отче Олег,я Вас ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ ВАЖКО ХВОРУ МАМУ ЛЮБУ.В неї рак 3 стадії.шлункова грижа.Вона себе дуже погано почуває.ЗГАДАЙТЕ ПРО НЕЇ В СВОЇХ МОЛИТВАХ.ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ.
 16. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, Олег, прошу Вас помолитися за мого батька Михайла і всіх людей, що страждають від цієї недуги. Дай Вам Бог здоров’я, і на все милість Божа!
 17. Ілона. Слава ісусу христу дуже вас прошу помоліться будь ласка за Ілону-Марійку і за Олександра аби ми були здорові а би мене голова не буліла аби все було аби я була повністю здорова
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже Вас прошу помолитися за влаштування мого особстого життя, щоб Бог дав люблячого і вірного чоловіка ц я вийшла заміж. Дуже дякую.
 19. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь ласка за мого онкохворого сина Владислава,9 років за його зцілення.Лікарі не дають надіі на одуження,через неможливість операціі і припинять лікування на цьому тижні.А я знаю,вірю в те,що він буде здоровий.Вони думають,що я з глузду з*їхала.Медицина не всесильна на відміну від Бога! А ще помоліться за мого чоловіка Сергія,він повністю впав духом і зневірився.Хоч раніше майже кожної неділі ходив до церкви і постійно молився.Не можу його втішити.
 20. Марта. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу Вас про молитву за мою найдорожчу людину бабцю Марію! Місяць тому у неї виявили рак 4 стадії з метастазами (раковий асцит). Операцію та хіміотерапію не призначили, сказали що шансів на одужання нема. Але я вірю, що Господь милосердний, він завжди допомагає. Дуже прошу Вас, помоліться за мою бабцю!

Написать комментарий: "Блок 136"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов