Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 137

 1. Марія. Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь ласка, за мою щасливу долю, щоб Бог дарував мені доброго, коханого та вірного чоловіка.
 2. Gerda Alexis. I ask you to pray for me and my family so i can have more in Jesus Christ because he do a lots of things for me and my family i ask you to pray for all priests Bishops, Pope Francis, All pregnancy s all over the thank you so may God bless you (Я прошу вас молитися за мене і мою сім’ю, щоб я міг більше в Ісусі Христі, тому що він робить для мене та моєї родини багато чого, прошу вас молитися за всіх священиків, єпископів, папа Френсіс, вся вагітність з усією подякою Ти так можеш благословити тебе Бог)
 3. Микола. Слава Ісусу Христу! Прошу за брата Ростислава. В нього рак спинного мозку. Лікарі кажуть, що це невиліковно та залишилось недовго. Вірю, що з Божою допомогою все можливо. Молюсь сам і прошу інших долучитись до молитви за його видужання. Дякую!
 4. Оксана. Слава Ісусу Христу.Доброго дня,Отче.Я працюю на державній роботі.І сьогодні багатьом людям дали попередження про звільнення.І ніхто не знає кому ще дадуть.Я дуже переживаю,бо у нас не все робиться справедливо.І я дуже Вас прошу-помоліться,щоб мене не звільнили,не скоротили з роботи.Я всім серцем Вас прошу…
 5. Оксана. Слава Ісусу Христу.Доброго вечора,Отче.У мене на роботі не прості часи.Багатьом людям дали попередження про звільнення.І ніхто не знає кому ще можуть дати.Я дуже переживаю( Помоліться будь-ласка,щоб мене не звільнили і мою посаду не скоротили.Я Вас дуже сильно прошу…
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохвору Олену 4 стадія.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться за зцілення моїх очей. Нехай вони добре бачать і будуть здорові, зціляться. Дуже дякую. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ.
 8. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помолитися за оздоровлення мого батька Мирослава, якому сьогодні діагнозтували рак підшлункової залози, попожіть нам, будь-ласка!!!!!!!!!! Допоможіть нам своєю молитвою врятувати його. Дякую, здоро”я і благополуччя Вам!
 9. Зоряна. Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу помолитися за мого тата Зеновія у якого виявили рак легень.Я дуже вірю і молюся за його виздоровлення.Дуже дякую за молитву!
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування мого особистого життя. Шоб появився хороший, коханий чоловік. І про успішне одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 11. Ірина. Слава Ісусу Христу ! Отче Олег прошу помоліться за мого тата Николая , який хворіє лікарі кажуть , що в нього рак і опереція в тому місці не можлива Дуже хочу щоб він був нам здоровий вмене одна надія на Вас. Щиро Вам дякую !
 12. Олег. Слава Ісусу христу! Помоліться за мого брата який хоче розлучитись і кинути сімю.
 13. Ліля. Слава Ісусу Христу! Отець Олег! Помоліться будь-ласка за моє здоров’я за здоров’я моєі дочки хворої на аутизм, щоб ця недуга її покинула та за взаємопорозуміння у моїй сім’ї щиро вам вдячна.
 14. Таня. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,дуже прошу помолитися за мою маму Наталію,яка хворіє раком шкіри.Дуже хочу,щоб вона вилікувалася.Щиро вам дякую!
 15. Оксана. Слава Ісусу Христу. Отче Олег помолітся будь ласка за моє оздоровлення (фіброми матки,кисти яїчників,остреохандрозу та хвороби ніг ,спини,серця)
 16. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помолітся будь ласка за моє одужання (опухолі фіброми кисти яїчників, хвороби спини, серця, ніг) та навернення Юрія до Христової віри та благословення в пошуку роботи за кордоном
 17. Оксана. Слава Ісусу Христу. Отче Олег помолітся будь ласка за моє оздоровлення (фіброми матки,кисти яїчників,остреохандрозу та хвороби ніг ,спини,серця) та навернення мого сина Юрія, благословення його на чужині пошуку роботи та влаштування особистого сімейного життя
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за моє успішне одруження. Щоб появився хороший коханий чоловік. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за мого тата Володимира. У нього виявили рак 3 ст, пройшов 2 операції та 4 курси хімії(важко дуже переносив). Було полегшення, а тепер погіршення стану+печінка та підшлункова дали збій. Лікарняного лікування може не витримати (ішемічна хвороба серця)+не знає свого точного діагнозу. Тепер надія тільки на Бога!!! Дуже мрію про те, як він буде гуляти з своєю маленькою внучкою, яка його вже так любить! (їй зараз 5 місяців). Не хотілося б втрачати його так рано! Дуже дякую Вам за молитву!!!
 20. Людмила. Слава Ісусу Христу Прошу Отця помолитися за мого чоловіка онкохворого Дай Вам Боже здоровя і сили в молитвах за нас

(5) Комментариев к: "Блок 137"

 1. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров‘я та душевний спокій Галини, за успішне і скоре закінчення навчання, за позбавлення зайвої ваги.
  За навернення чоловіка до Бога і позбавлення боргів. За Боже Благословення та вихід із важкої життєвої ситуації для Галини та її рідних. Щиро Вам дякую.

 2. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров’я маленького Андрійчика. Дуже нервовий, кричить. За розвиток мови, щоб почав правильно говорити. Дуже Вам дякую.

 3. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитися за здоров‘я Стефанії та зцілення від болів серця, желудка, рук і ніг.
  За здоров‘я та Боже Благословення для Ярослави, щоб кістка на шиї зникла. Дуже Вам дякую.

 4. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров`я та щасливу долю Оксани, за позбавлення її зайвої ваги. Боже Благословення для Світлани, Анастасії, Маріки та Андрійка. Дуже дякую.

 5. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче , помоліться, будь ласка,за зцілення і визволення Христини від страхів і навязливих думок! Дуже дякую, нехай Бог Вас благословить!

Написать комментарий: "Блок 137"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов