Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 10

 1. …..Отець Олег, я дуже вас прошу помоліться за мене, щоб Бог дав нам здорову дитинку… В мене малі шанси щоб  завагітніти. Вже було дві операції, чистили мені від ендометріозу. Він заполонив всю тазову порожнину. ми з чоловіком мріємо про дитинку!…регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся…Дякувати Богу і вашим молитвам, я завагітніла! Дуже прошу помоліться за мене , щоб я виносила і народила здорову дитинку. Є загроза викидня. Лікарі здивовані, що я змогла завагітніти! Це Боже чудо!…Нам повних 5 місяців. Будь ласка помоліться, щоб я виносила дитинку! стараюся причащатись що недільки!…02.11.14-Будь ласка помоліться за мене , щоб я виносила дитинку і народила. щось плацента потовстіла і виділення водяні. боюсь що води протікають. а ще дуже малий термін щоб родити. 21 неділя. А лікарі не знають, що зі мною!-регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся…21.03.15 р.В нас доця народилась! Слава Богу! Світлана.
 2. Анна 83 роки. Мене страшно боліла голова,серце,високий тиск,ноги трусилися,почувалася дуже ослабленою.Подзвонила отцю Олегу щоб помолився,в туж мить мені стало  легше.І це не вперше Господь допомагає мені через молитви отця Олега.Дякую Господу Богу за ласку полегшення в терпіннях.
 3. Подзвонила мені сестра,що зараз находиться в Італії,щоб о.Олег помолився,щоб вона не втратила роботу,бо дуже за це боялася.І в день народження її сина їй запропонували на роботі зробити контракт.Дякую Богові за допомогу і о.Олегу за молитви!Марія.
 4. Слава Ісусу Христу! Ніяк не могла оформити опікунство над старенькою мамою. Попросила отця Олега про  молитву і написала наміри на Службу Божу, після цього приїхав депутат, все вирішилося ніяких довідок вже не треба. Опікунство оформили, ще і допомогу на дітей! Слава Богу і отцю Олегу дякую за молитви! Мені ніхто не вірив, що ми  ці документи оформимо. Мені говорили, не 100 відсотків, а 200 процентів, що з того нічого не буде,тому що син живе в іншому місті. Але Милосердний Господь Бог допоміг і все швидко  вирішилось! Ганна.
 5. Хочу дати важливе свідчення. У о.Олега Максимлюка є Дар ДАВАТИ ЛЮДЯМ ПУТІВКИ В ЖИТТЯ. Дякую Господу Богу за цей дар о.Олега, а отцю дякую за молитовну підтримку. З повагою Ксенія.
 6. Марія.У важкій хворобі я звернулася за допомогою до цілителя.Він переконував,що отримав дар від Бога,ходила на його коштовні сеанси,але оздоровлення не відбулося.Проте після тих сеансів зі мною почало відбуватися щось погане,а саме-цілими днями в мене в кімнаті щось свистіло.Я думала можливо то свистять на дворі,або в  сусідів,але постійний  свист був в мене в кімнаті і то не звичайний,а музикальний.Я переїхала в інше місто,але назойливий,гнітючий свист мене супроводжував,відчувала,що хтось(лукавий) невидимий присутній біля мене і зводить мене з розуму.Взнала про це моя дочка і привезла мене терміново до о.Олега до церкви.Отець Олег помолився наді мною і з того часу біля мене вже немає свисту.Через деякий час о.Олег запитав чи свистить в хаті,я сказала ні.Потім я перепитала де той злий дух, що свистів біля мене ,о.Олег відповів-в пеклі,нічого вже не бійтеся,але по чаклунах більше не ходіть.Дякую Всемогутньому Богові,що простив і звільнив мене таку невірну і нерозважну.
 7. Ольга.Я не могла спати через те,що в мене затерпали руки,також терпли губи з правого боку.Лікарі обстежили і виявили,що в мене сонна артерія є непотрохідною на 70% і потрібно робити операцію вартістю 100 тисяч.Інакше є загроза інсульту,паралічу я через це дуже переживала і звернулася з проханням про молитву до о.Олега і ті затерпання зникли,сплю спокійно.Слава Богові і дякую отцю Олегу за молитву!
 8. Слава ІсусуХристу!Дуже вас хочу попросити,помоліться,будь ласка, за синочка ,він дуже часто хворіє.Три тижні тому забрала швидка із температурою 40.Вже йшло до покращення і ось тепер знову.В інфекційній лікарні жіночка порадила звернутись до вас,бо дуже допомогли їхньому синові.Юлія.-
 9. Я запізнююся зі щирою подякою Господу Богу й отцеві Олегу за молитву. Моїй внучці полегшало в той же вечір, коли я зателефонувала отцеві Олегу й нещодавно настало повне видужання. Дуже небезпечне для життя маленьких дітей захворювання – гострий ларингіт – на цей раз вдалося уникнути. Дитя спало тільки сидячи при відчинених вікнах. хоч було дуже холодно.Після молитви отця сон дитини поступово ставав спокійнішим. Звичайно, ми молимося родиною. але з допомогою отця Господь молитва завжди вислухана. Дякую!!! Марія Карманська.
 10. Отець Олег, прошу помоліться,щоб подзвонив один чоловік-це для мене дуже важливо.Вже два роки не підтримувала з вами зв’язок, колись ви мені дуже помогли,але біда притисла і я знову звертаюсь до вас про допомогу.-регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся-Отець Олег,подзвонив той молодий чоловік ,я чекала до того 1,5 місяця на дзвінок,я вам вдячна і Богу,до сліз.Скажіть про це завтра свідчення в церкві.Дуже вам дякую,я вже духом падала,значить ці випробування мені потрібні були,бо я вже від вас була відійшла,а тут проблема і я вас знову знайшла.Дякуєм Богу,який ви сильний монах!Оля.
 11. Свідчення про дар Божий.У нас 5 років не було другої дитини.Ми молилися до Ісуса,звертались до о.Олега щоб молився.І вже можемо подякувати Богові і отцю Олегу,маємо другу дитину хлопчика.Дякую!Надія.
 12. В п’ятницю у мене на роботі почався головний біль.Мене голова так боліла,що я не бачила на очі.Мої працівники сказали,що то вроки,потрібні сірники або хліб щоб скинути вроки,але я  відмовилась, не хотіла грішити.Я сказала,що все пройде,тоді вони сміялися.Я подзвонила до о.Олега і попросила про молитву і він відповів: добре,починаю молитися.Тоді як він молився,мною почало трясти і голова перестала боліти, і очі відкрилися, і вроки зникли.Дякую Богові за вислухані молитви і отцю Олегу за молитву!Потрібна віра в те,що просимо і Бог дає.З повагою А…..
 13. Мені потрібна була робота,я зателефонувала  чоловікові щоб пішов до церкви до о.Олега і попросив про молитву.Я тільки подумала про о.Олега, як він молиться за мене,а мені уже зразу ж подзвонили і запропонували роботу.Зрозумійте мене правильно я тут в Італії не для того щоб сидіти без діла,а щоб заробити гроші для сім’ї.Дякую о.Олегу за молитви.Господь Бог милосердний дбає про тих хто Його любить і живе праведно.Леся.
 14. З однією людиною я не говорила 8 років за те,що забрала город в моєї бабусі.Після розмови з о.Олегом і молитви за мене я сама хотіла з нею привітатись,а Бог так зробив,що вона перша до мене привіталася.Дякую Богові,що забрав образу з мого серця!Катерина.
 15. Христос Воскрес! Отче,Олеже, ми з братовою помирились. Дякую Господеві і Вам, я давала до Вас на службу за наше примирення.  Дякую!Леся.
 16. Мене боліло горло,не могла ковтати,говорити.На Службі Божій підчас проповіді отця Олега жар наповнив мою шию,горло і біль зникла.Горло не болить,можу їсти,ковтати,співати.Так незвично і неочікувано мене Бог зцілив!Дякую Господу за оздоровлення,а отцю Олегу за глибокодуховні проповіді підчас яких відбуваються чудеса!Марія
 17. Дякую Отцю Олегу! За гарну сповідь.Треба вірити в Бога і молитися і кожну годину і день дякувати за прожитий день!Марянка Пиц
 18. Ольга.Дякую Господу Богу і вам отче за молитви, дитині стало легше, почав більше їсти і бавитися , діарея пройшла, дякую вам!
 19. Свідчення про фізичне зцілення від надокучливої нежиті
  Христос воскрес! За 2 тижні до Великодня я почала хворіти на нежить. Каплі в ніс та інші народні засоби лікування мені не допомагали. До лікарів звертатися не хотіла. Після Великодня пішла на Службу Божу і молитву, яку очолював отець Олег Максимлюк. Одразу по закінченню молитви відчула полегшення, а трохи пізніше хвороба відступила. Зараз почуваюся здоровою. Дякую милосердному Господеві і чуйному до людей отцю Олегу за чудо, яке вже вкотре трапилося у моєму житті, адже дане свідчення за участю отця Олега не перше і твердо вірю, що не останнє у моєму житті.Оксана.
 20. Христос Воскрес!Отче щойно дивилась свідчення пані Марії і хочу Вам написати про такі відчуття які я відчувала вже давніше  і я після тих відчуттів у Вас була  .але я ненесмілилась Вам про це сказати .Найперше одного разу коли в мене були приступи отого страху зараз правда їх нема я  відчула на собі на голові дві руки просто покладені дві руки я відчула навіть товщину пальців і після цього я заспокоїлась в мене перестало шивидко битись серце яке до того калатамо страшно.ще одного разу в мене був такий період що я почувалось дуже негідною того всього що для мене робить Господь і знову почула слова Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ  і відчула знов ту саму любов і ще отой жар- це не тепло а саме жар  я його відчуваю ще досі час від часу пробачте що несказала вам швидше про це.Леся.
 21. Отче Олег, прошу помолитися за мого тата, щоб він прийшов до Вас на сповідь, бо коли прошу я з мамою він відповідає що був в сповіді не давно, а йому швидко на роботу і не знаю коли повернеться і не розуміє того, що хочу його до доброго привести. Бо Ваша сповідь міняє людей, оздоровляє і заставляється задуматись над життям. “Жнива великі, а робітників мало”, а Ви той священник, що визволяє нас від вічної муки своєю наукою. Надіюся, що Ваша молитва приведе мого батька до Святої Євхаристії. Христос Воскрес!Анна.
 22. Христос Воскрес!  Ще раз  вас  турбую,  але  забув   сказати,  ще  ви  мені  снилися  два  рази  підряд    і  бачив  чіткий  сон, що ви молилися  за цю мою  дівчину.Я сни  рідко  бачу  і  не запамятовую..тому  вирішив  приїхати  і просити про молитву.
 23. Дякую отче,Олеже,за молитви за мене.Бачу великі,Божі благословення в житті,хоча моя сім’я багатодітна,діти ситі,одягнені,доглянуті,виховую їх похристиянськи в любові.В цей важкий час,ми зробили капітальний ремонт в оселі, поставили нові вікна,купили меблі.Люди заздрять, кажуть: “Звідки я маю гроші. “На роботі всі співпрацівники бояться начальника,а до мене він ставиться прихильно,живемо дружньо,заробляю на прожиття сім’ї чесною працею.Хоча перед тим зазнав важкої виробничої травми,але завдяки Божій допомозі і вашим молитвам я одужав,обійшлося без каліцтва,успішно працюю.Дякую,отче,що вчили мене жити морально,духовно,згідно Божих заповідей.Я прислухався до ваших духовних,життєвих порад і  тепер зауважую щедре Боже благословення в моєму житті.Слава Пресятій Тройці Єдиному Богу!Дякую,Володимир.
 24. Христос воскрес!Я довго хворію на важку недугу- рак.І всі ці роки ходжу на молитву  і Богослуження до о.Олега.До цих пір працюю, даю собі раду в житті.Після останньої провірки лікарі були дуже здивовані настільки покращився  стан мого здоров’я.Ті онкохворі,які лежали зі мною в онкодиспансері вже померли,а я завдяки Божому милосердю живу(до речі в свій час я їх кликав на молитву до о.Олега,але вони відмовилися,шкода.Без Божої допомоги,без віри,без Святих Тайн людина самотужки чи за  гроші не зможе вийти з цього смертельного захворювання.)Василь.
 25. Христос Воскрес ! Хочу дати свідчення про те , як в котрий раз молитва отця Олега допомагає . Я цілий тиждень чекала на відповідь по одній  дуже важливій для мене справі, проте результату не було . майже кожен день я звонила до людини , яка повинна була мені повідомити про результат , проте відповіді не було й надалі  , хоча ця жінка бачила що я їй телефоную . я з розпачу позвонила отцю і попросила помолитись в моєму наміренні . після обіду цього ж дня я вона мені відзвонила і повідомила про мій рузультат, хоча й він був негативним . Проте я все ж таки отримала від неї звістку. Це вже в котре переконуюсь на силі молитви отця. Дякую Господу Богу і отцю Олегу за його молитви!Тетяна.
 26. Христос Воскрес! Отець Олег, минулого тижня я писала до Вас на сайті з проханням помолитися про моє зцілення від панічних атак, нав’язливих страхів, погіршення пам’яті та пухлини-фіброміоми. Вечорами я молилася, переслуховуючи записи Ваших молитв про зцілення і в мене були дивні відчуття жару в районі серця і ззаду між лопатками, а коли я тільки подумала, що мабуть тахікардія знов почнеться, цей жар перемістився в ліве плече і серце заспокоїлось. Цей жар відчувався ще мабуть з пів-години після молитви. Протягом 3 днів моя тривожність і страхи зменшились, мене переповнювало відчуття любові.Я прошу Вас помоліться про моє здоров’я ще раз, і про оздоровлення моєї матері від бронхіту. Я дякую Ісусу Христу за те, що дозволив мені відчути його милість, дякую Вам отець Олег за Ваші надзвичайно сильні молитви і бажаю здоров’я і довголіття, хай Бог Вас благословить!Светлана.
 27. Мене звати Галина,мені ще не має 30 років.Через гормональні порушення в мене почало рости волосся на обличчі,виросла борода,лікарі сказали,що це гормональне порушення,вилікувати неможливо.Я впала в глибоку депресію,не могла дивитися на себе в дзеркало,відчуваю як ніяковію в присутності інших,через свою бороду і вуса.Знала про о.Олега і вирішила приїхати до нього на молитву і немарно,після двох трьох молитов наді мною волосся з обличчя зникло.Наче якись важкий тягар спав з плечей, почуваюся щасливою.Дякую,отче Олеже за молитву!Богові слава!
 28. Через те,що я потрапила під вплив  неморальних подружок,відійшла від церкви,від Святих Тайн,від молитовної групи отця Олега.Від гріхів на душі було важко і гидко,але навернутися і розірвати з гріхом і з грішним товариством  не мала сили волі.Одного разу мені мені приснився отець Олег, який прийшов до мене додому в ризах.Я проснулася і  довго була під враженням сновидіння,на серці було так приємно,благодать.Розуміла Господь кличе до церкви,до покаяння.Наступної ночі я також бачила сон в якому о.Олег знову прийшов до хати.Зранку я в душі відчула велике бажання прийти до церкви,до Бога.Не зволікала,пішла до Святих Тайн,покинула гріх,знову почала ходити на молитви до о.Олега.Дякую Господу Богові за чудесне навернення.Надія.
 29. Мене звати Ірина,в Мене Була дуже Складна ситуація,Покинув мене Чоловік з дитиною,розвівся,ну все було як в страшному сні,я не розуміла що коїться в моєму житті,таке враження було ,що все і всі проти мене,що я кожному шось винна,я думала ,шо зійду з розому.Якось в інтернеті я не знаю як але з Божою поміччю,я натрапила на сторінку О.Олега,ну я прсила і прошу по сьогоднішній день,його про молитву,ну звичайно я посповідалася Щиро покаялася,і слухала молитви у вільний час на оздоровлення.Мені стало легше,Чоловік Олександр,почав приїздити до дитини, бо взагалі був відрікся, з кінцями,якось я слухала молитву і вже до закінчення я відчула запах ладану,я була дуже здивована,адже я була біля комп”ютера, я думаю що Бог почув мою молитву ,в мене пропала депресія,і я впевнена що життя в мене обов”Язково налагодитьсяж.Дякую! Отче Олеже я не маю змоги приїхати до вас, Дай Вам Боже здоров!я.
 30. Здравствуйте! Хочу Вас поблагодарить за Ваши молитвы!!!Я просила помолиться за то чтобы мы могли создать семью.Слава Богу!Мы росписались!!! Спасибо,низкий поклон!!Теперь все как нужно – мы семья.Яна.
 31. Хрыстос Воскрес.. дякую дякую дякую вам велыке за ваши сильни молитвы. ..у Юры усе добре вин уже дома.. и навит абсолютно здоровый .. Бог його выликував… дякуваты Богу….Наташа.
 32. Христос Воскрес!Отче,Олеже,я переконався як Господь Бог допоміг мені за вашими молитвами.На роботі за кордоном мені підсунули підроблені документи,все для мене могло закінчитися тюрьмою.Я приїжджав до вас, просив про молитву,все обійшлося дуже легко, в поліції віднеслися до мене доброзичливо,заплатив невеликий штраф.Тепер в сумнівних справах участі не беру,неморального бізнесу уникаю, не із страху,а тому що не хочу йти проти совісті,не хочу порушувати Божі закони.Дякую Богу за допомогу і захист!Микола.
 33. ХРИСТОС ВОСКРЕС.Шановний о Олег щиро вдячна Вам за Вашу молитву.Моя внучка Марія-Магдалина яка вчора дуже сильно кашляла   в ночі спала спокійно а сьогодні  ранком  кашель став вологий. НЕХАЙ ВАС БОГ БЛАГОСЛОВЛЯЄ КОЖНОЇ ХВИЛИНИ ЗА ВАШІ МОЛИТВИ.МНОГАЯ ВАМ ЛІТА. Галина.
 34. Пройшло більше  року,як мені робили хіміотерапію,лікування пройшло успішно,онкозахворювання  не відновлювалося,я раділа.Тоді також просила щоб о.Олег молився за мене.Все було добре,ходила на роботу,про страшну хворобу забула,але останній місяць,мене знову почав дуже боліти низ живота.Я не могла працювати,проте до лікарів боялася йти,бо мала погані пердчуття,що знову біда до мене повернулася.Чоловік,бачив мої муки і неодноразово  казав щоб я йшла в лікарню.Я ж з вірою пішла на молитву до о.Олега,вірила,що Господь Бог мені знову допоможе.Чоловік настоював,щоб на наступний день я йшла до лікарів.Ввечері я подзвонила до отця Олега, із сльозами благала про молитву за мене.Сталося диво,біль почав вщухати і зранку болів зовсім  не було.Я це сказала чоловікові,але він не повірив,відповів:”То ти цілий місяць корчилась від болів,вмирала,а тепер кажеш ,що тебе нічого не болить,що ти здорова.Негайно йди в лікарню.”Щоб його не нервувати,я пішла провірилася в лікарів.Загрозливої хвороби не знайшли.Одна лікарка після обслідування сказала мені :”Ви здоровіші від мене.”Дякую Милосердному Господу Ісусові за те,що забрав мій біль!Я знову повернулася до звичного ритму життя!Дякую отче, Олеже,що у важкі години моїх терпінь ви молилися за мене.Марія.
 35. Ірина.Ще з дитинства я хотіла похудати,але що я не робила:все життя дієти,різні нагрузки і результатів аж таких не було.Тільки коли отець Олег почав молитися,то кілограми почали зникати і це для мене дуже радісно,бо я народилася 5,7 кг.і все життя мрію бути худшою чим я є.Під час оздоровчих молитов отця Олега я похудала на 20 кілограм!Це для мене дуже велика радість і за це я дуже вдячна Богові і отцю Олегові!
 36. Мій чоловік важко захворів,через це також  надломився морально.Але після сповіді в о.Олега став іншим,не тільки отримав прощення гріхів,але отримав визволення від поневолення,став впевненим в Бозі,спокійним,важка тілесна недуга його вже психологічно не пригнічує.Так що люди після молитов і сповідей і духовних розмов з о.Олегом отримують,духовне визволення від злих сил,навернення до Бога,зміцнення в вірі і утвердження в християнській моральності.Про цей Божий дар в  служінні о.Олега не тільки чула від інших людей,але пересвідчилась на прикладі такої глибокої духовної переміни мого чоловіка. Галина.
 37. Светлана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, завдяки Вашим молитвам я стала набагато спокійнішою, врівноваженою, відчуття страху турбує не часто, до мене повернулось почуття гумору, якого не було вже більше року. Моя віра в Бога укріпилась, я відчуваю Божу ласку і опіку, з вірою і оптимізмом чекаю кожен наступний день.Дякую Ісусу Христу і дякую Вам отець Олег, хай Бог дає Вам і Вашим рідним довгих літ життя і Божу благодать!
 38. Слава Ісусу Христу!Я просила вас отче,Олеже,про молитву за синочка в якого була вада серця. Сталося диво- синочок цілком здоровий.Дякую Богові за зцілення і вам духовний отче. Лариса.
 39. Боліла мене нога в клубі,після Вашої молитви перестала боліти нога.Дякую Господу Богу І Вам о.Олег за ваші молитви!Ліля.
 40. Роман.Дякую,о.Олеже,за молитву за щасливу подорож за кордон, дорога була дуже легкою,черг на кордоні не було.Тільки перевірили наші документи,а за нами утворилася велика черга машин.Дякую Богу за сприяння в поїздці!
 41. З Божою допомогою і за молитвами о.Олега я стала матір’ю двох дітей,бо була проблема по жіночому,викидень,чи позаматкова вагітність,мали робити пункцію,але побувши спершу на молитвах отця Олега,за декілька днів все внормалізувалося і аналізи добрі  стали.Дякую Господу Богу і отцю Олегу!Світлана.
 42. Слава Ісусу Христу!Була загроза викидня у вагітної жінки Надії.Завдяки молитвам о.Олега і людей народилася здорова дівчинка, на славу Божу.Галина.
 43. Слава Ісусу Христу!Прийшов я з роботи,а в дружини нога спухла,одна стала як дві,я аж налякався.Подзвонив до о.Олега,він молився за зцілення.Протягом короткого часу нога стала здорова як і друга.До лікарів ми не зверталися,лікарств вона не приймала.Дякую Богові за зцілення,а о.Олегу за молитви!Всім бажаю бути здоровими і праведними.Андрій.
 44. Ольга .Я дзвонила до о.Олега за допомогою,в мого чоловіка,який працює далеко,сильно боліла підшлункова,біль ніяк не переставав.Коли ми звернулися за молитвою до о.Отця,біль через 30 хв. зупинилася.Дякую Богові та молитвам о.Олега.
 45. Ольга. Слава Ісусу Христу! Я просила отця про молитву за сина – студента , щоби виправив оцінку, яка може вплинути на стипендію. Після молитви Отця Олега на другий день син отримав хорошу оцінку. В це було важко повірити, так як викладач є дуже принциповим. Але в Бога немає нічого неможливого. Ще в сина минулого літа була незрозуміла висипка на руках, мазі недопомагали.Після молитви Отця Олега висипка пропала дуже швидко. У донечки була кровотеча , я просила отця про молитву, і дякувати Богу, все припинилося, і обійшлося без лікарні.Дуже дякую, Отче за допомогу, і Господу Богу за почуті молитви.
 46. Леся. Слава Iсусу Христу!Дякую Боговi милосердному,дитина вже майже здорова вiд кишковоi iнфекцii!
 47. Оксана Протас. Свідчення про фізичне зцілення бабусі від критичного стану здоров’я
 48. Отче,я дякую Господу Богу за зіслані ласки та милість.У вашій церкві я знайшла Господа!Моє серце наповнилося радістю та великою любов’ю.Раніше такого не відчувала!Благослови Вашу працю отче,Олеже!Дякую!Тетяна.
 49. Слава Ісусу Христу!Були в мене камені в нирках і дуже сильні приступи були,такі,що я падала в обморок.Одного разу я була сама в хаті відчула таку біль,що аж знепритомніла,але перед тим встигла подзвонити до о.Олега: “Помолись за мене, бо я вмираю.” Отець Олег молився за мене і приступи припинилися.А також не турбує мене сечо-кам’яна хвороба (А перед тим я по нужді бігала по десять раз,замість одного.) Мене оздоровив Господь за молитвами о.Олега!Слава Богові!Дарія.
 50. В донечки Соломії головочка покрилася кірочкою,яка гноїлася.Ліки не допомагали. Після молитов о.Олега головочка і личко очистилось.Дякую Господу Богу і о.Олегу за молитву!Галина.

(6) Комментариев к: "Блок свідчень 10"

 1. Оксана ... пишет:

  Слава Ісусу Христу !Отець Олег благаю вас помоліться за мою мамочку вона важко хвора онкологія метастази в печінці! Молю Вас допоможіть…

 2. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу !Отець Олег благаю вас помоліться за мою мамочку вона важко хвора онкологія метастази в печінці! Молю Вас допоможіть…

 3. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я просила отця про молитву за сина – студента , щоби виправив оцінку, яка може вплинути на стипендію. Після молитви Отця Олега на другий день син отримав хорошу оцінку. В це було важко повірити, так як викладач є дуже принциповим. Але в Бога немає нічого неможливого. Ще в сина минулого літа була незрозуміла висипка на руках, мазі недопомагали.Після молитви Отця Олега висипка пропала дуже швидко. У донечки була кровотеча , я просила отця про молитву, і дякувати Богу, все припинилося, і обійшлося без лікарні.Дуже дякую, Отче за допомогу, і Господу Богу за почуті молитви.

 4. Маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег пишу до Вас вперше і маю аж дві великі проблеми.У мого рідного брата Тараса фактично розвалюється сімя і від цього страждає його двоє малих дітей і вся наша родина, Господь знає усі подробиці цієї справи.., дуже щиро прошу Вас помоліться щоб мій брат і його дружина не розлучилися, і брат кинув вживати алкоголь і знайшов собі постійну роботу, тому що матеріальне становище у них ДУЖЕ не просте…Для себе дуже хочу попросити Вас аби Ви випросили в Милосердного Ісуса для мене ласки материнства, ми з чоловіком дуже хочемо дітей, перша моя вагітність була трагічною, після чого було лікування,однак завагітніти знову не виходить.Будласка помоліться за нас і нехай моя сімя і сімя мого брата будуть щасливими…Щиро дякую

 5. Ярина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже Вас прошу, помоліться за мою новонароджену племінницю, вона зараз у реанімації, наковталась навколоплідних вод, дівчинка ще не хрещена.

 6. оксана, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Доброгостів пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я дуже вас прошу, помоліться за мою дитину, Діанку їй 10 років має псоріаз голови, мед препарати помагають на дуже короткий термін, поможіть нам своїми молитвами!

Написать комментарий: "Блок свідчень 10"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов