Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 85

 1. сніжанна. прошу отче помоліться за мого батька бо він дуже пє
 2. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас,отче,помоліться за щасливе проходження тесту-іспиту Андрієм!
 3. Христина. Слава Ісусу Христу! отче Олеже прошу молитви за здоров’я рабів Божих – моїх батьків Івана, Ганни, у неї хворе серце, тиск, ноги, за брата Володимира і його хвору на рак лежачу дружину. За моє зцілення бо є дуже нервова, багато маю страхів. Дякую Вам, що молитесь за нас всіх. Хай Бог Вас береже!
 4. Валентина. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу дуже Вас прошу помоліться за моє оздоровлення і зцілення від раку. Зараз лікуюся і маю надію на Бога на його змилування надімною щоб допоміг мені вилікуватися. Дуже дякую Вам отче за Ваші молитви.
 5. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помоліться, будь-ласка, за оздоровлення та зцілення мого тата Григорія від онкологічної недуги. Дуже дякую.
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за мене Ірину,щоб вийти з депресії,бо кинув мене чоловік ОЛЕКСАНДР вже рік як не живемо, є дитина МАРІЯ,яка теж тяжко переносить той розрив, прошу Вас помоліться за те щоб чоловік навернувся до нас.
 7. Віктор. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка, за розкаяння і навернення Ольги, Наталі, Надії
 8. Катерина. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за мого чоловіка Віталія. У нього сильний невроз,депресія. Навязлива ідея що він смертельно хворий. Прощаэться з усіэю родиною. Нестерпно бачити його в такому стані. Щиро Вам вдячна.
 9. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу помоліться за здоров’я Стефанії хворе серце, тиск, голова, руки й ноги болять, весь час на таблетках, за здоров’я Ярослави, Оксани, Анастасії, Світлани, Галини, за Оксану й Михайла про дар батьківства. Дякую за молитви.
 10. Наталя. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, у мого тата ракові пухлини на низці, правій легені і лівій біля серця. Лікарі ніяких надій на оздоровлення не дають, кажуть може не витримати серце. Благаю Вас допомогти. Моліться за мого татка, я Вас прошу Дуже!!!!!! Все надія на Бога…
 11. Галина. Слава Ісусу Христу! Помоліться, отче, будь ласка, щоб Господь подарував мені дитинку. Дякую.
 12. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу,отче,помолитися за здоров’я душі і тіла Анастасії,погана пам’ять,тяжко з навчанням.Благаю!!!
 13. Валентина. Слава Ісусу христу.Отченько будь-ласка вас дуже прошу помоліться за моє зцілення від раку. Я дуже вірю що з Божою ласкою імолитвою я оздоровлюся!!!.Дуже вам дякую.Господь з нами!!!
 14. Олька. Помолиться за мого хлопця Григорія,щоб він мене любив і щоб зним все було добре
 15. Володимир. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться
  будь-ласка за мого батька, Ігоря.
  В нього цироз печінки і прибуває вода в животі і легенях.
 16. Ольга. Щиро прошу молитв за мою сестричку р.Б. ОЛену. Помоліться, будь ласка, щоб Господь Бог позбавив її тяжкого недугу і дарував здоров’я з довголіттям! Дуже прошу!!!
 17. валя. Слава Ісусу Христу.О.Олег в моєї мами виявили в легеня метастази,і вона себе погано почуває.Я її дуже люблю і молюсь за неї.Прошу Вашої молитви за слугу Божу Ніну.
 18. Анна. Слава Iсусу Христу.отченько прошу про молитву за скорше створення доброi родин. В щастi та любовi.щоб за то славити Бога.коли на то свята воля то щоб Вадим скорше зрозумiв своё серце.та коли того хоче Господь ми були з ним разом.та Мали дiток.дякую вам за Вашi молитви.хай живе Марiя
 19. Галина. Слава Ісусу Христу! я посповідалась і причастилась, щиро прошу помолитися за зцілення і навернення до Бога Аята, щоб захотів взяти церковний шлюб і жити щасливо разом. Дякую
 20. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка, щоб мене перестало боліти серце, щоб стало легко дихати і заспокоїлась нервова система. Щиро дякую за Ваші молитви. Хай Господь Бог і Матір Божа дає Вам здоров’я і довгі роки життя.

Написать комментарий: "Блок 85"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов