Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 15

 1. Я, Наталія, живу в місті Івано – Франківську. У мене захворіла дочка і Господь скерував мене на молитву до о.Олега. Я ходила на Службу Божу і на молитви  за оздоровлення і великим моїм здивуванням було, що в мене пропав зовсім висівковий (кольоровий) лишай, яким я хворіла понад 10 – ть років. Особливо влітку, разом із загаром, з’являлися білі плями по тілу. Нічим не могла вивести той лишай, не допомагали ніякі дорогі мазі. Зцілення до мене прийшло через оздоровчі молитви о.Олега. Щиро дякую Господу Богу, Матінці Божій, всім святим і о.Олегу за оздоровлення!
 2. Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина. Про отця Олега довідалася з інтернету. Зразу ж і прийшла до церкви. Протягом десяти днів я була на Божественній Ліургії і отець Олег молився за моє здоров’я. І ось я замітила, що наріст, який був у мене біля вуха, відпав. Дякую Богові і отцю Олегу за чудесне зцілення! Одночасно пройшло зцілення мого сина. На уроці в школі у нього почало боліти в області серця. Так як закінчився робочий тиждень, то лікарів (кардіолога, невролога)  на прийомі уже не було. Я привела сина на Службу Божу до церкви. Отець Олег молився за оздоровлення сина. Поки ми йшли додому його ще боліло в грудях, та вдома він забув за біль. Дякую щиро Ісусові, що через щирі молитви отця Олега, оздоровив мою дитину! Галина.
 3. Слава Ісусу Христу! Я хочу розказати, як за молитвами о.Олега оздоровився мій чоловік. В п’ятницю прийшов мій чоловік з роботи дуже хворий. Сильний кашель, слабість на всьому тілі. Я давала багато пити теплого, поставила гірчичники. До суботи легше не стало. Діти наполягали викликати швидку. Я купила лікарство і почала давати йому, але кращого результату  не було. В неділю піднялася температура. Я почала збиратися на Службу Божу, яку відправляє о.Олег. Чоловік мені нагадував щоб я швидше йшла, щоб не запізнилася. Після Служби я підійшла до о.Олега на молитву за здоров’я чоловіка. Після молитви десь о 16 – ій  годині температура почала падати, а на вечір стала 36,6 . Цілу ніч чоловік спав, не кашляв. В понеділок  ранком встав і каже, що я чуюся козаком. Ми щиро дякуємо Господу Богу і отцю Олегу за його оздоровлюючі молитви. Віра.
 4. Свідчення мами Надії. Коли дитина хворіла і чоловік пішов до о.Олега на молитву то зразу стало краще, появився апетит, почав добре їсти. Після молитов у отця Олега дитина моя спить спокійно, немає страхів. Ходимо до о.Олега від того часу коли дитині було 6 місяців і завжди отримуємо віру і спокій у наших домах. Дякуюємо за науку і молитви.    Слава Богові !
 5. Сталося це рік назад. Страшний діагноз – рак молочної залози. Відчуття – відчай , сльози, страх, зневіра, адже дома малі діти. Перше, що я зробила пішла до церкви молитися, шукати в Бога допомоги. Коли шукаєте розраду в церкві, йдіть до священиків. Дуже часто ходила до Сповіді, Причастя. І от одного дня в інтернеті я вичитала про о.Олега. Їздила туди довго до і після операції. Операцію планувала аж у Києві, бо страх і відчай повів аж туди. Але одного разу, перед поїздкою у Київ я прийшла до сповіді до о.Олега. Сповідь можна сказати була довгою, відкритою, можна сказати за все життя. І тоді поїхала в Київ, думала, що вже на операцію, але її перенесли, і я повернулася додому. Повернувшись до дому я пішла на тиждень на роботу, багато молилась, їздила до о.Олега на молитву. І одного разу підчас вечірньої молитви підказує мені серце, що таку саму операцію можна зробити у Ів-Франківську (молитви були почуті) Ціна операції різнилася (навіть не буду називати цифри). На другий день я подзвонила у Київ і відмовилась від операції. Оперувалась у Ів-Франківську. Знайшли хірурга, який також зробив багато таких операцій. Дуже просила Бога, щоб водив рукою лікаря і щоб все пройшло добре, бо помирають люди, навіть ті, які операрувалися у Ізраїлю. До і після операції їздила на молитви до о.Олега, просила щоб молився, згадував за мене в своїх молитвах. Пройшла все: операцію, хімеотерапію, але завдяки вірі, молитві, підтримці рідних вижила.(Аналізи зараз в нормі!) Завжди на думці було одне питання: Чому Господь не зцілив мене зразу? Але з часом, пройшовши все, я зрозуміла, що Бог ніколи не дасть нам випробування, які ми не можемо  перенести. Коли людині тяжко Бог є завжди з нею. Бо якщо Бог би мене зцілив одразу , то напевно я деякий час походила б до церкви, до сповіді, причастя, а потім як завжди суєта суєт. А так, завдяки важким терпінням, які мене спіткали, зміцніла моя віра і любов до Господа Бога. Отже просіть Бога, якщо вам важко, моліться, а також звертайтесь до о.Олега він нікому не відмовить у духовній допомозі, адже його молитви дуже сильні. І ще одне важливе, багато молитися! Молитися з вірою, щиро і тоді допомагає. Я завжди молюся на роботі, дома, а також читаю Святе Письмо, їздила на прощі в Погоню, Матінка Божа вислуховує всіх. І завершу словами: Ті, що повірили Господу, відновлюють сили, отримують крила як орли, біжать без втоми, без слабкості йдуть вперед. Хвала Господу Богу і Матінці Божій і вдячна о.Олегу за молитви !   Галина.
 6. Я живу і працюю за кордоном, часто з великою вірою слухала в інтернеті молитви отця Олега. Сталося диво: киста на шийці матки зникла, а також піднявся зір. Тепер окуляри уже не ношу. Дякую отче, Олеже, за молитви, а пані Дарії за чудові духовні пісні. Слава Ісусу Христу! Алла.
 7. Уляна. Христос Народився!Хочу свідчити про зцілення мого чоловіка.Колись давно я бувала к-ка раз на службі Божій о.Олега …і там придбала книжечку о.Олега,за якою молилася за оздровлення і зцілення мого чоловіка.Чоловік на заробітках і повторно захворів …Температура 37,6..я відразу почала молитися молитви з тоі книжечки з тлумаченнями …і о чудо!Температура в чоловіка спала і все стало добре.Це сталося миттево як тільки я завершила молитись.Він розповідав перед тим шо йому погано відчувае себе ослабленим .Після молитви виявилось шо вже все добре температура стала 36,7.Дякую Господу Богу за вислухану молитву і за те що колись привів в моє життя о.Олега !
 8. Живемо ми далеко в гірському селі. Коли у тринадцятих числах кожного місяця приїжджаємо на прощі в Погоню або Гошів, то по-дорозі, обов’язково відвідуємо Богослужіння і молитву за оздоровлення, яку веде отець Олег на Селянській 6 у м. Ів.-Франківську. Після молитов за зцілення мені на душі так радісно і легко. Також багато раз зверталась до о.Олега по телефону з проханням про молитву. І Милосердний Господь Ісус допомагав за молитвами о.Олега. Моя маленька донечка погано спала, дуже плакала. Я декілька раз дзвонила до отця Олега щоб помолився і у донечки відновився міцний сон. Більше двох тижнів мене болів зуб, особливо вечорами, не могла заснути. Попросила  по мобільному про молитву , о.Олег помолився і зуб перестав боліти, уже кілька місяців не болить! А влітку, коли ми загрібали сіно, я побачила гадюку, хотіла її відкинути, а вона шурнула мені до ноги і вкусила вище п’яти. Чоловік висмоктав отруту, але нога дуже боліла, я не знала чи доживу до ранку. Я знову подзвонила до о.Олега, він сказав щоб звернулася негайно до лікарів, бо яд гадюки то небезпечно для життя. Потім помолився за мене, біль пройшла і я заснула. Зранку піднялася , нога не болить, не спухла. На третій день я пішла до лікаря, він не повірив що мене укусила гадина. «Якби вас ужалила гадюка, то ви за ці дні  опинилися б у реанімації, у комі». Але я показала йому на нозі два знаки від зубів гадюки, але нога була здорова, він був вражений (він був у шоці). Того ж літа гадина укусила корову, вим’я розпухло, кров йшла , покликали витринара, а також просила щоб о.Олег молився. Через кілька днів пухлина спала, корівка давала смачне молоко. Зять п’є горілку і знову прошу щоб отець Олег молився. І зять перестав пити. Часто дзвоню до отця Олега щоб молився за ті чи інші справи, або за здоров’я. Кажу: « Я не надоїла вам своїми проблемами, проханнями ». Отець відповідає: «Ні, не надоїли, зараз помолюся». Дякую Господу Богу за ті благодаті і допомогу які він мені дав за молитвами о.Олега.  З повагою Анна.
 9. Іванна.  Слава Ісусу Христу.25 та 26 грудня я була на молитві в отця Олега і попросила ,щоб отець помолився за зменшення мого апетиту,бо мені весь час хотілося їсти,думала лише про їжу.Господь вислухав це прохання,бо вже наступного дня мій апетит внормувався.Думки про їжу мене не турбують ,харчуюся нормально .Сьогодні зважилась- схудла на 2 кг.Дякую Господу та отцю Олегу.
 10. Христос народився! Я дружила з хлопцем, була переконана, що він мене любить і ми будемо завжди разом. Але після того як я сказала йому, що вагітна від нього, він без пояснень покинув мене, зник з мого життя. Приховувала від батьків, але коли мама узнала, дуже скандалила, вимагала щоб я зробила аборт. Тай ще лікарі сказали,  що дитина в утробі має важке захворювання. Я була у відчаї. В інтернеті натрапила на інформацію про о.Олега ( Хоча я живу в іншій області ). Розмовляла з ним по телефону він мене переконував, вговорював, щоб я не вбивала дитинку абортом. В той важкий для мене час тільки Бог мене підтримував і отець Олег своїми духовними порадами і молитвами. (Господь Бог через отця Олега мене підтримував щоб я зберегла зачате життя). Я все ж таки, незважаючи на спротив рідні, виносила і народила синочка. Я його так люблю, він такий гарненький, це найрідніше для мене створіння. В пологовому будинку бачила немовлят, яких покинули молоді мами, серце розривалося від жалю. Шкода було і тих мам, які це зробили, і тих діточок які залишилися сиротами. Була б можливість я їх взяла б собі. А так приходила до них, колисала щоб не плакали і з смутком думала як матусі і татусі змогли покинути своїх таких милих діточок. З серця молилася за них, а також просила о.Олега щоб молився за їхнє здоров’я. Дякую Богові за те, що дав мені сили перетерпіти все, виносити і народити синочка. Дякую Вам отче, Олег, за молитви і за духовну підтримку, що я зберегла зачате життя, народила дитинку. Олена.
 11. Час від часу я просила отця о.Олега про молитву за моє здоров’я, але одного разу сталося щось дивне. Отець Олег помолився і тиск який тримався 200 став 120 ( я хворію діабетом мені не можна щоб у мене був високий  тиск, таблетками не могла його нормалізувати, а Бог допоміг ), креатинин в нирках був у три рази більший, а після молитви отця майже зовсім зник, також цукор з сечі зник ( за 15 років від того часу як я хворію діабетом такого ще не було). Дякую Богові ! Роксолана.
 12. Щиро вдячна Богові за оздоровлення хребта. Хребет болів, часто змушена була лягати, використовувала мазі. Після молитви о.Олега хребет не болить, весь день на ногах, і в дорозі – ніякого болю. Дякую Богові та о.Олегу за молитву! Ірина.
 13. Я мала великі переживання, через те втратила сон. Останніх чотири ночі взагалі  не могла заснути. Про це з відчаєм сказала отцю: «Я виснажена, я уже чотири ночі не сплю». Підчас молитви наді мною о.Олег сказав: «Цієї ночі ви будете спати». І, дійсно, я о 22.00. міцно заснула і спала аж до ранку, сон відновився. Слава Богові . Віра.
 14. Христос народився! Дочка була хвора по жіночому . Ви,отче Олег, за неї помолилися їй дуже допомогло . Дякую !  Марія.
 15. Христос народився! Моїй дочці провіяло голову. Пів голови так боліло, що вона не могла заснути,  лягала спати в шапці. Пів ночі плакала від болю в подушку. Біль не проходила більше тижня. Двічі отець Олег молився за неї і після другого разу голова перестала боліти. Я уже не дивлюся як вона мучиться по ночам від нестерпного болю. Також я після молитви о.Олега міцно сплю, а ще у мене пройшла пухлина. Лікувалася і о.Олег молився, пухлини на шиї не стало. Дякую Господу Богу! Дякую отче, Олеже, за молитву. Василина.
 16. Уляна. Христос Народився! Майже три роки тому,мій батько потрапив в лікарню…у нього стався інсульт.В той момент коли він був в реанімаціі я ходила до отця Олега на сповідь служби та молитви. Зізнаюся..що була в розпачі, адже тато не міг ані говорити ,ані навіть сидіти (про ходу і мови не було), а лікарі натякали на те, що він може і не вийти з того стану…Лише молитви і зверненея до Бога давали надію…Зараз..тато ,говорить ,ходить(хоча і з сильними зусиллями) і навіть іздить на машині.Дякую Богу за те ,що почув моі молитви та дякую отцеві Олегу за його молитви! Прошу по можливості і далі молитися за мого тата(Бориса), щоб і координація рухів відновилася яка у нього досі порушена.Слава Ісусу Христу!Христос Народився!
 17. Уляна. Христос Народився! Хочу дати досить неординарне свідчення,про яке я вже писала особисто о.Олегу,але оскільки було давно описала не детально. Колись у мене захворів дідусь, тяжко у нього виявили рак злоякісний передміхуровоі залози…Стадія третя -четверта..Були в лікарів і у Львові і і Франківську і в Чернівцях ..усі казали шо потрібна операція..а там невідомо ..Ми молилися за діда..Коли вже настав день і час операціі,я прийшла з роботи і вирішила молитись .Я включила відео молитви о.Олега.. І разом з ним через відео молилася(це мене заспокоювало і давало впевненість що Бог почує)..молилась молилась довго і заснула в молитві (була з нічноі зміни з роботи).І ось сниться мені сон ..Дідусь..іде весь такий радісний підходить до мене дякує мені міцно міцно обіймає і цілує. А я дивлюсь на нього і думаю, як так? Він ж після операціі,чому він ходить ,чому він не лежить..?На цьому моменті я прокинулась .. Зрозуміла,що вже проспала годину ..відразу кинулась за телефоном ,позвонила батькові(який тоді був поруч з дідом під операційною).І тато відповів ,що операція пройшла легко ,швидко і успішно,і дідусь вже навіть відійшов від наркозу і почувае себе добре! Вже багато часу пройшло і багато років після цього..Слава Богу дідусь здоровий!Дякую ща молитви і відео і в книжечках!Вони мають велику силу!Дякую Господу Богу що він вислуховує і зцілює!
 18. Слава Ісусу Христу! Хочу поділитися радістю. Я часто давала прохання на Службу Божу, а також просила о.Олега щоб особисто молився за навернення однієї родички. І настав момент, коли вона подзвонила до мене і сказала: «Я знаю, що ти молилася за моє навернення до Бога. Щоб ти знала, я навернулася, я пішла до сповіді. І тепер вона щодня ходить до Церкви, до Причастя. Її мова, думки і ставлення до життя змінилися. Слава Господу Богу та дяка о.Олегу,що просить у своїх молитвах Бога за нас. Олена.
 19. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Господу Богу, о.Олегу за зцілення від страху . У мене хронічний гайморіт. І як тільки заложений ніс, у мене появляється сильний страх. В ночі зривалася, кричала, бігла кудись. Рідні не знали, що зі мною вдіяти. Отець Олег молився наді мною і цей страх кудись зник. Ліля.
 20. Хочу розповісти про зцілення моєї внучки Олександри, в якої була кіста під коліном, і ми готовили її до операції. Два рази були з нею на молитві в отця Олега. Кіста зникла. Раніше я зцілилася від кісти в груді через молитву отця Олега. Наталія.
 21. Слава Ісусу Христу!Всечесний отче,з Божою поміччю та вашими молитвами,я вже сьогодні вдома,а Дмитро лишився в Ізраїлі,правда роботи ще нема ,роблять якісь документи.Чудом дуже легко пройшли ізраїльський кордон,хоча інших людей завертали і дуже довго допитували.І в мене не було проблем ,що поверталась сама.Коли Ви молитесь за нас,то я відчуваю Божу опіку і спокій.Дякую Вам за всі молитви.Нехай береже Вас Господь! Галина.
 22. Слава Ісусу Христу! Хочу дати своє свідчення. Часто ходжу до Вас на вул. Селянську на Службу Божу, інколи молюся о 21-00 з молитвеників Вами укладених. Ці прохання я не озвучував персонально Вам, а просто записував на карточках і давав на Службу Божу. На Службі Божій завжди був присутній. Зараз подаю 7 свідчень. Вибачте, що так довго не давав свідчення. Дуже вдячний Богу, Богородиці і Вам, за Ваші молитви і допомогу. Віталій.
 23. Слава Ісусу Христу! Сестра після молитов отця Олега народила бажану дитину. (Шість років не мали дітей). Дарія.
 24. Слава Ісусу Христу! Звертався до Вас отче, Олег, щоб молилися за нашу важко хвору бабцю. Ви сказали, що помолитися, але щоб мала Сповідь, Причастя, Оливопомазання. Після молитви бабця раптово одужала. Вона прийняла Святі Тайни. Отче, помоліться за здоров’я моїх дітей, які простудилися. Іван.
 25. Мій синочок після перегляду  фільмів (жахи, кримінал) погано спав, мучився у сні. Після молитви отця Олега отримав ласку у Бога доброго сну. Марія .
 26. Христос Рождається!!!! Хочу дати свідчення про отриману  допомогу, одержану за посередництвом молитви о.Олега. Довгий час я розшукувала документи для підтвердження родинного коріння
  Ми неодноразово звертались в районний архів, тоді обласний, знаючи що необхідна інформація про родичів мала б бути. Проте всі наші намагання результату не давали. Рік часу то все ” крутилось”. практично втратила надію, що знайти шось можна буде. Я написала о.Олегу прохання помолитись в моєму наміренні. Не могла повірити, і досі “в шоці” мягко кажучи, тому що на другий же день мені з архіву повідомили, що знайшли необхідну для мене інформацію. І більше того- навіть те, на що я навіть  не сподівалась. Щиро дякую Господу Богу за те, що допоміг, а о.Олегу за те, що молився!!! Тетяна.
 27. Христос Рождається. Хочу дати свідчення про Божу допомогу після молитви о.Олега . Мій чоловік збирався на роботу до Польщі.Там ім пообіцяли нібито непогану роботу. Коли вони приіхали на місце, то виявилось, що зовсім не те, що там пообіцяли.ми всі були в розпачі. Я позвонила до о.Олега і попросила помолитися за чоловіка. Невдовзі     він знайшов іншу роботу, кращу ніж ту, яку шукав, за що і дякує нині Господу Богу та о.Олегу за його молитву. А ще – бажаємо Отцю міцного здоровя і Божоі ласки для нього. Нехай Господь його завжди оберігає ! Таня.
 28. Мене звати Марія. Я на Службу Божу яку відправляє о.Олег ходжу вже 12 років. Я і моя родина мала багато зцілень.Останнє оздоровлення було дуже дивне. Я захворіла на грип два дні температуру 38,5, почала на третій день кашляти. Передзвонила до о.Олега сказала, що у грудях пече, кашляю. Отець Олег сказав мені: «Моліться і я також буду молитися за вас, а також підіть до лікарів». На другий день я зробила рентген, мені сказали, що у мене гострий бронхіт. Я зразу пішла до лікаря. Вона мене послухала і сказала у вас дуже хрипи у бронхах. Я вам виписую уколи, таблетки, і прийдете до мене за 2 дні. Виписали лікарства на 300 грн., половину взяла в аптеці, думаю: « Усе не беру, може стане легше за молитвами від молитви о.Олега». Прийшла додому вже після обіду думаю: « Уже  на другий день буду приймати лікарства, буду усі процедури робити». Але десь на вечір, стало мені так легко дихати. Я сама себе послухала, не вчула ніяких хрипів. Ще попросила внука, він вчиться у медичному, аби мене послухав, він мене послухав і сказав, що хрипів ніяких не чує. Мені стало дуже дивно; як рано були хрипи, я сама чула як гуділо у грудях, а тепер немає. На другий день зранку я пішла  до іншої лікарки, нічого їй не казала, тільки попросила аби мене послухала. Вона подивилася на рентген і сказала, що у мене гострий бронхіт. Почала слухати і каже мені, що у мене немає ніяких хрипів. Уколи не треба приймати. Дякую Богові ! Дякую отцю Олегу за його молитви ! Марія.
 29. Христос Народився!Отче Олег,колись просила вашої допомоги,бо син Владиславчик щомісяця хворів,дякувати Господу і вашими молитвами він здоровий.Марія.
 30. Христос Народився! Другий  день після молитви до св. Тадея, і після Ваших молитов заснули добре. Порівняно з попередніми днями тільки один раз донечка намагалась щось погане сказати, але стримувалась, а потім каже: «Мамо, я згадую, що мені добре говорив отець Олег». Ще хочу сказати, що Маринка раптово почала добре читати, бо читання нам давалося важко. Час від часу вона забувала букви, а то сіла і читає, я була шокована. Дякую Вам! Леся.
 31. Христос Народився! Отче,це ЧУДО-моя донечка вчора як заснула в 23.00 то спала спокійно всю ніч і це вперше за 3 тижні,відколи вона з’ явилася на світ.Господь подарував спокій моїй дитині вашими молитвами.Нехай Матінка Божа охороняє Вас повсякчас,дякую Вам за ЧУДОДІЙНІ молитви.Коли мої діти підростуть хоч трошечки ,я обов’язково приїду до Вас до церкви. Марія.
 32. Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу помолитися за мою донечку Віру, у неї ростуть зубки і вже другий день температура вище 39, ви молилися за Андрійка і йому пройшло, хоч зубки ще не виросли, та він не хворий. Щиро Дякую!Сповідь,Причастя помолюся.Ваша молитва,  як завжди оздоровлює. Вже вчора веречом і вночі не було гарячки і моя донечка стала здорова, Слава Богу і Вам, за Ваш Дар! До сповіді ходжу і чоловіка теж до сповіді і причастя відправляю.Галина.
 33. Христос Народився! Отче Олег,ви пробачте ,що так часто пишу вам,але я не можу мовчати тоді,коли Господь діє в моєму житті.Коли я давала Вам прохання на Службу Божу за навернення чоловіка,то просила Господа,щоб допоміг йому кинути курити,бо палить він вже близько 20 років і дуже часто.І Василь вже більше 2 тижнів не курить.Покинув і все,аж сам дивується ,що про сигарети і не згадує.ЯКА ВЕЛИКА І  БЕЗМЕЖНА ГОСПОДНЯ ЛЮБОВ!!! Софія.
 34. Іванна. Христос Народився!В народі кажуть :”Життя прожити-не поле перейти”,але немарним буде життя,якщо прожити його з Господом .Я щодня дякую Богові,що скерував мене до отця Олега Максимлюка.Колись я надіялась сама на себе,в невдачах впадала у відчай і смуток. Тепер я віддала своє життя ,сім’ю ,себе під Господню опіку.Моя розрада це молитва.Одного разу отець Олег мені сказав:”Господь Вас любить,оберігає,і нічого поганого не станеться”.І я справді вірю в це і часто говорю:”Якщо Господь зі мною,то хто проти мене!?”.І ще дякую отцю Олегу за його книжки,молитви та проповіді,коли читаю їх чи слухаю,то відчуваю любов спокій та мир.Спасибі Вам ,отче,за вашу душпастирську працю і нехай береже Вас Господь!!!
 35. Христос Народився.Хочу засвідчити,як молитвами Отця Олега Господь допоміг нам вийти із справді скрутної ситуації.А саме,мій чоловік поїхав закордон ,де йому обіцяли дуже добру роботу,житло,харчування,і потім все це виявилося чистою брехнею.Щоб продовжувати пошуки іншої роботи потрібні були гроші на житло,тому чоловік подзвонив і сказав,щоб я терміново переслала йому 1000 або хоч 500 доларів.Грошей у мене таких не було і навіть ніде не могла їх позичити.У відчаї я написала Отцю Олегу і попросила про молитву,і чудом цього ж вечора до мене телефонує наша кума з Києва ,і просто питає як у нас справи.Я й розповіла про нашу біду,а вона зразу ж запропонувала позичити гроші і ні про що не хвилюватись.Дякую милосердному Господу,що не покидає нас у скруті,і дякую Отцю Олегу,що вимолює для нас ці благодаті.На Славу Божу!!! Ніна.
 36. Мене три дні дуже боліло серце. Пила різні лікарства. Прийшла на молитву до о.Олега. Отець помолився, серце перестало боліти. А ввечері дуже легко йшла молитва. Дуже було легко і приємно на душі. Дякую Богові ! Віра.
 37. Слава Ісусу Христу! Євочка 2,5 роки  мала страх, боялася зайти в кімнату без світла, взяти улюблену іграшкую. Казала, що там є щось страшне. Після 5-ти молитов о.Олега перестала боятися темноти в кімнаті. Наталія.
 38. Христос Рождається!Хочу засвідчити два чуда,які зі мною відбулися завдяки молитвам о.Олега:
 39. Слава Ісусу Христу! В мого тата піднялась висока температура, не міг нічого їсти, був дуже слабкий, ті таблетки які приписували лікарі не допомагали. Діарея тривала вже 5-7 днів, почались сильні ріжучі болі, викликали швидку, взяли на обстеження, поставили діагноз: дивертикуліт з дивертикульотом сигмавидної кишки (скрут кишок). Лікарі казали, що почався запальний процес і якщо температура не спаде і діарея не припиниться, то потрібно робити складну операцію. Я просила о.Олега про молитву і сталося чудо, в кишечнику все почало нормалізуватися, температура внормувалася і діарея припинилася. Дякуємо Милосердному Богові за оздоровлення і отцю Олегу за молитву! Наталія.
 40. Свідчення за отримані ласки і дари Божі, за звільнення і зцілення сестри Люби від недуг, які у неї були. Одна із них рана на голові, яка уже пів року  не заживала. На 14 січня назначили медики лягати в онкодиспансер. Коли я це взнала привезла хвору до о.Олега на молитву за зцілення. Після сповіді, Служби Божої,оливопомазання, молитви за оздоровлення, рана зменшилась і зникає. А перед тим я вписала і протягом двох місяців давала прохання на Службу Божу і на молитву щоб о.Олег відправляв і молився за її оздоровлення, звільнення, навернення. І тут сталося найперше чудо її звільнення, навернення, а тоді зцілення. Бо сестра дуже рідко відвідувала Богослужіння в  церкві, а тепер вона практикуюча, глибоко віруюча християнка. Дякую Господу Богу і всім святим, всім слугам Божим і о.Олегу. На славу Божу нехай все буде. Слава Ісусу Христу!  Катерина.
 41. Христос Рождається! Отченьку,Олеже, прошу про молитву за мого хворого батька Дмитра. Зараз в лікарні,Стан здоровя погіршився , лікар каже оперувати, але боїться що не витримає . Отченьку, дуже прошу про молитву. Дякую щиро.ОТЧЕНЬКУ, ЩИРО ДЯКУЮ ЗА МОЛИТВУ, ТАТА У СЕРЕДУ ВИПИСУЮТЬ. ОБІЙШЛОСЯ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ! ДЯКУЮ БОГУ ЗА ВИСЛУХАНІ МОЛИТВИ. НЕХАЙ ГОСПОДЬ ВАС БЛАГОСЛОВИТЬ!БУДЬ ІМ’Я ГОСПОДНЄ БЛАГОСЛОВЕННЕ ВІД НИНІ ДО ВІКУ!!! ВЕЛИКИЙ ТИ, ГОСПОДИ І ДИВНІ ДІЛА ТВОЇ!!!!! Ольга.
 42. Слава Ісусу Христу!  Дякую отче, Олеже, за молитви, внучка 3,5 рочки вийшла з коми. Два дні назад я Вам телефонувала щоб Ви молилися за внученьку, яка впала у фармакологічну кому (від лікарств), слабо дихала, швидка терміново відвезла її у реанімацію. Сьогодні її виписали на палату, вона при свідомості, усміхається. Дуже дякуємо за Ваші молитви!  Ми також за неї багато молилися. Галина.
 43. Слава Ісусу Христу!  Я, Віра, дуже погано спала, пробуджувалась серед ночі завжди в один і той самий час о 3-ій  годині ночі. Дев’ятого лютого була у церкві свято апостола Андрія при монастирі на вул. Селянькій 6. Отець Олег помолився над головою, у той самий момент відчула сильне тепло над головою і стала  добре спати, вже не пробуджуюсь вночі.
 44. Я хворіла, молилася,  шукала порятунку у Бога і мені приснився сон: Священик у зеленому фелоні, чорному ковпаці, в окулярах і було сказано уві сні: «Іди на молитву до отця Олега». Найшла церковцю де служить о.Олег, відкрила двері і побачила священика у зелених ризах, у чорному ковпаці,  в окулярах і була дуже здивована, що я його бачила уві сні. Перепитала жіночку: «Як цей священик називається?». Жінка відповіла: отець Олег. Я їй розповіла свій сон, який здійснився і привів мене сюди. Тоді підійшла до о.Олега на молитву. Дякую Господеві Богові за чудесну допомогу і опіку наді мною! Анна.
 45. Слава Ісусу Христу! Я підвернула ногу, розірвала зв’язки, був крововилив, мені поставили гіпс. Пройшов час, гіпс зняли, але нога не розгиналася і дуже боліла. Лікар давав уколи, але покращення не було. Не могла ходити, ставати через біль у нозі, нога не розгиналася, вночі не спала, хотілося вити від нестерпного болю. Приїздила на молитву до о.Олега і Господь Ісус оздоровив, нога перестала боліти, розгинається, згинається, можу ходити, вночі не болить, сплю міцно. Щиро вдячна Милосердному Богові ! Добре, що прийшло мені бажання приїхати на молитву за оздоровлення. Соломія.
 46. Слава Ісусу Христу! Отче, Олег, дуже вам дякую, що ви нас направили на правильний шлях, що треба краще посповідатися. Ми сьогодні з мамою сповідалися і зразу годину після сповіді мені прийшли дуже важливі новини по моїм документам, на які я чекала багато часу, нічого не зрушувалось з місця. Таке Боже чудо! Дуже дякую Богу і Матінці Божії і святій Анні. Катерина.
 47. Слава Ісусу Христу! У мене були життєві негаразди, гріхи,невирішені справи, а через те – душевні муки. Я була в церквах на Богослуженнях, проте, надприродніх проявів не відчувала. Але коли прийшла до церкви де служить о.Олег то зразу ж дуже відчула силу Святого Духа, і сильну молитву о.Олега, Божа благодать зло з мене проганяла. Пережила духовну боротьбу, так стало слабо, думала що знепритомнію (хоч я фізично- психічно здорова людина) , щось у мені бунтувалося, щоб я вийшла з церкви. Але я вирішила пересилити себе і з вірою підійшла на молитву до о.Олега, потім до сповіді, до причастя і те зло, що терзало мене останніми роками відійшло . На душі стало так легко і радісно, що словами не передати. Господь Ісус простив і звільнив мене , Бог є зі мною – це таке велике щастя! Лілія.
 48. Слава Ісусу Христу!   Хочу поділитися радістю. Я відчула дуже велике полегшення після сповіді у отця Олега . Де б я не була відчуваю Божу присутність. У мене дуже боліли груди, а в приватній молитві ввечері я відчула, що біль пройшов, зник !!! Слава Господу Богу за зцілення та отцю Олегу! Щиро дякую! Світлана.
 49. Слава Ісусу Христу! Особисте життя склалося у мене непросто, сварки з чоловіком, хоч мали дитинку ,це не спинило від розлучення.  Співжила з іншим, нажила від нього дитину. Мій шлюбний чоловік також  завів собі сім’ю. Здавалося ніщо вже нас не з’єднає, але я розуміла, що такий стан, життя у перелюбі – це ненормально, це – гріх, через те дуже страждала. Приходила на Богослуження і молитви до о.Олега, просила щоб Господь змилувався наді мною і об’єднав нашу сім’ю. Усвідомлювала і відчувала в серці, що далі люблю свого законного (шлюбного) чоловіка, а не співмешканця. Милосердний Бог змилосердився і вчинив неймовірне, ми з коханцем розійшлися. А чоловік почав ходити на молитви до отця Олега, прислухався до його  духовних порад і з часом покинув любовницю. Настав довгоочікуваний, вимолений, виплаканий час коли ми знову зійшлися із своїм законним, шлюбним чоловіком, живемо разом. У нас любов ще сильніша ніж на початку нашого подружнього життя, він любить мене, дуже любить і дбає про дітей. Ми з серця простили одне одного. Почуваюся щасливою, любленою і захищеною ! Моліться і вірте, Господь Бог робить дива, а у житті не будьмо нестерпні, зрадливі, гарячкові. Оксана .
 50. Слава Ісусу Христу! Від болі у хребті я не міг зробити навіть неважку роботу. Біль була  пронизлива і нестерпна. Я через силу підмітав  підлогу у хаті, після чого був мокрий від різкого болю, що проймала мене зверху вниз через усю спину.  Отець Олег помолився за моє одужання, хребет зразу ж перестав боліти. Тепер без страху і  без болю піднімаю тягарі. Того ж дня, після молитви, переносив важкий мішок з картоплею і не надірвав хребет (поперек). Дякую Господу Богу за оздоровлення, а вам отче за щиру молитву через яку Бог мене зцілив! Володимир.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 15"

 1. Уляна пишет:

  Христос Народився!
  Хочу дати досить неординарне свідчення,про яке я вже писала особисто о.Олегу,але оскільки було давно описала не детально.
  Колись у мене захворів дідусь, тяжко у нього виявили рак злоякісний передміхуровоі залози…Стадія третя -четверта..Були в лікарів і у Львові і і Франківську і в Чернівцях ..усі казали шо потрібна операція..а там невідомо ..Ми молилися за діда..Коли вже настав день і час операціі,я прийшла з роботи і вирішила молитись .Я включила відео молитви о.Олега.. І разом з ним через відео молилася(це мене заспокоювало і давало впевненість що Бог почує)..молилась молилась довго і заснула в молитві (була з нічноі зміни з роботи).І ось сниться мені сон ..Дідусь..іде весь такий радісний підходить до мене дякує мені міцно міцно обіймає і цілує. А я дивлюсь на нього і думаю, як так? Він ж після операціі,чому він ходить ,чому він не лежить..?На цьому моменті я прокинулась ..Зрозуміла,що вже проспала годину ..відразу кинулась за телефоном ,позвонила батькові(який тоді був поруч з дідом під операційною).І тато відповів ,що операція пройшла легко ,швидко і успішно,і дідусь вже навіть відійшов від наркозу і почувае себе добре! Вже багато часу пройшло і багато років після цього..Слава Богу дідусь здоровий!Дякую ща молитви і відео і в книжечках!Вони мають велику силу!Дякую Господу Богу що він вислуховує і зцілює!

Написать комментарий: "Блок свідчень 15"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов