Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

блок 122

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу, отець Олег, прошу Вас помолитися за мого сина Андріяна, в якого невроз, гіперактивність, агресія, неадекватна поведінка; за доньку Софію та рабу Божу Оксану, в якої тяжка депресія та проблеми на роботі в сім’ї, дякую
 2. Марія. Отче помоліться будь -ласка за здоровя Миколи і Маріі,я Вас дуже і дуже прошу
 3. ірина. Благаю помолитися за здоров’я хворого батька Романа , був при смерті,ледве привели тями.Хай Бог допоможе йому вилікуватися і ще потішитись життям.Вірю,о.Олег,що Господь з Вашою допомогою вислухає це прохання і змилосердиться.Щиро вдячна.
 4. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас дуже, отче, помоліться за мою донечку Анну,її вкусив кліщ, щоб це не мало ніяких страшних наслідків ,щоб Господь оберіг.Дякую!!!
 5. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче я дуже прошу помоліться за злагоду, взаєморозуміння та любов у сім”ї Наталії та Володимира. За навернення Володимира та врозумлення Надії яка робить сварку у чужій сім”ї. Щиро дякую.
 6. Олександра. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу, помоліться за здоров’я мого чоловіка Володимира. Лікарі виявили у нього пухлину головного мозку з метастазами в печінку і лімфовузли. У нього періодично епілептичні напади, він дуже ослаблений. Віримо, що Бог вислухає ваші молитви. Щиро дякую.
 7. олена. слава ісусу христу о.олег прошу вас про щиру молитву за зціленя свого синочка олежика яком 9 років який хворіє і через хворобу перестав ходити я прошу вас від щирого серця поможіть нам ми з львівської обл. м.старий самбір япрошу прощення перед богом може я зігрішила помолітся за нього може бог почує ваші і мої молитви слава ісусу христу.
 8. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу помоліться про моє одужання,допоможіть мені.
 9. Андрій. Отче Олег, прошу Вас, помолітся за мою матір Надію, за її цілковите виздоровлення від раку та навернення!
 10. ІВАННА. Отче прошу помолитися за дар батьківства для мене-Іванна та мого чоловіка Петра. Мріємо стати батьками,
 11. антоніна. Слава Ісусу Христу!Дорогий Отче помоліться Господу за мене,Антоніну.Дякую за все…Антоніна
 12. Марія. Слава Ісусу Христу.Отче Олег прошу молитви за онкохворого таточка Ігоря.У нього 4-та стадія раку нирок.Боже допоможи щоб все було добре.
 13. Наталія. Прошу молитву за оздоровлення. Мучать незрозумілі болі.
 14. Іван. прохання про молитву СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! уклінно прошу помолитися за мою покійну матір Марію. з подякою, у молитві,
 15. оксана. Слава Богу! Прошу помолитися за мого чоловіка Сергія і рідних Марію і Василя, щоб Бог дав їм силу і бажання відмовитися від алкоголю.Дякую.
 16. ірина. о.Олег,прошу молитви за хворого батька Романа,за духовне та фізичне зцілення.Ваші молитви йому вже не раз допомагали.-вірю допожуть і зараз.
 17. марія. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже прошу молитви за зцілення від хвороби Марії. Щиро дякую.
 18. антоніна. Слава Ісусу Христу!Дорогий Отче,я вже декілька разів до Вас зверталася,вірющо не без вашої допомоги отримала Божу поміч…Знаєте,я з дитинства панічно боюсь лікарів…А зараз хворію…постійно болить горло,збільшені лімф.вузли.нічого не допомагає..до лікарні не йду-боюсь….страждаю ,як собака…прошу,зжальтесь наді мною,помоліться за мене ….бо я безпорадні І нікчемна. З повагою Антоніна
 19. Наталя. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ . Отче прошу і благаю молитов на виздоровлення моєї донечки Соломії від хвороби пертеса,щоб скоріше встала на ніжку , благаю Вас !!!
 20. Соломія- Катерина. Отче, дуже прошу Вас помолитися за збереження моєі сім’і- ми з чоловіком Петром у шлюбі усього пару місяців, а сім’я розпадається з незрозумілих причин, лише агресія і гнів до мене з його сторони… Дуже прошу, поможіть молитвою.

Написать комментарий: "блок 122"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов