Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

блок 123

 1. Ярослав. “Слава Ісусу Христу” Помоліться за здоров’я моєї бабусі Стефанії. Дякую
 2. Ірина. Шановний отче, я дуже прошу Вас, щоб Ви помолились за зцілення онкохворого Володимира, дуже дякую
 3. Олесь. Слава Ісусу Христу Отець Олег маю ворожнечу і абсолютне не сприйняття в родині
  прошу Вас помолитись за здоровя Валентини та Наталії дякую за допомогу
 4. Марія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче благаю про молитву для мого брата Ігоря, який іде по дуже недобрій дорозі, сам цього не усвідомлюючи. Я вірю, що наша спільна молитва допоможе йому у наверненні до доброго і спокійного життя, а саме основне- до БОГА!!! Позаяк він робить погані вчинки насамперед для свого здоров’я, дуже ранить нашу матір як словами , так і вчинками. Ми всі за нього молимось і переживаємо… Дякую!!! Слава Ісусу Христу!!!
 5. марія. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за хвору Марію Щиро дякую
 6. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за зцілення мого сина Андрійка від страхів, нервів, зайвої ваги. Вночі погано спить, засинає із плачем і говорить зі мною плачем і криком. Прошу за розвиток мови, щоб виховати з любов’ю і за християнське виховання Андрійка. Дякую Вам Отче.
 7. Галина. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Господу і отцю Олегу за вислухані Богом молитви. Я просила о. Олега помолитися за здоров’я бабусі і за зцілення від жіночих хворіб і за вагітність сестри. Отець Олег молився і ми молилися до Господа Бога, до Матері Божої девятницю, що розв’язує вузли. Моя сестра завагітніла і народила здорову дитинку. Дякую Вам Отче за молитви. Слава Богові!
 8. Христина. Прошу помолитись за замыжжя ы щасливу долю.
 9. Софія. Дорогий отче Олеже, прошу помоліться за мене Софію, знайти взаємну любов і одружитися
 10. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за здоров’я та сцілення онкохворої Галини Танчин.Дівчина в тяжкому стані.Дуже сильно хоче жити,їй тільки 18 років.Нехай Господь почує Вашу молитву і допоможе їй. Щиро дякую .
 11. Олеся. Прошу щиро щоб ви помолились Отче..дуже дяккю
 12. Олеся. Слава Ісуса Христа..Отак помолітся за мене рабу Олесю щоб я виздоровіла і вилікуваоась від жіночих хвороб і завагітніла. Вийшла заміж за Петра якого я дуже кохаю..дякуюол
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу!!! Отець Олег ,Дуже прошу помоліться за мене ….Рабу Божу Наталію….я хворію і знаю що через недобрих людей,які бажають мені зла…..я хочу щоб Бог і Ангел охоронець оберігали мене….
 14. Наталя. Слава Ісусу Христу. Дуже потребую Вашої допомоги-молитви. Прошу помоліться за мого синочка Олежика(10 років). З ним щось коїться він агресивний, не слухає, кричить, не може вчитися, ні зосередитися, дуже замкнений, якийсь страх його мучить. Я не розумію що відбувається і дуже переживаю. Щиро дякую.
 15. Іванка. Слава Ісуса Христа.О.Олеже,благаю про Вашу молитву за мною онкохвору матусю.Я їх дуже люблю і не уявляю без неї життя.Вся надія на Вашу молитву.Щиро Вам дякую. Матусю звати Лідія
 16. Іванка. Слава Ісуса Христа.О.Олеже,благаю про Вашу молитву за мною онкохвору матусю.Я їх дуже люблю і не уявляю без неї життя.Вся надія на Вашу молитву.Щиро Вам дякую.
 17. Софія. Слава Ісусу Хресту! Дорогий отче Олеже, помоліться за мене Софію знайти взаємну любов, доброго мудрого чоловіка, щоб була у відносинах і вийшла заміж цього року і народжуння діток.Дякую здоровя вам і Великого Божого Благословення! І Прошу за усіх тих що тут просять молитву щоб усі зцілились!
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитисьза оздоровлення ніг від тромбів .Во Славу Божу!
 19. Галина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись про заміжжя моєї донечки Лесі при хрещені Єлєна) , якій вже виповнилось 29 років. Дякую. З великою повагою Галина.
 20. Валентина. Слава Ісусу Христу.Отче,прошу вас помоліться за здоров’я племінника Михайлика. Він лежить в лікарні для недоношених діток.Щоб він самостійно дихав,його кісточки зміцнювалисі, і з мозочком все було добре.Щиро дякую…

Написать комментарий: "блок 123"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов