Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 72

 1. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу Вашої молитви про духовне та фізичне оздоровлення Галини, про Благословення у навчанні мов та скоре закінчення, про нормування апетиту і позбавлення ваги. За навернення Аята до Християнської віри, за його духовне та фізичне зцілення та Благословення в житті. Щиро вдячна за Ваші молитви.
 2. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за духовне і візичне оздоровлення Ярослави, Стефанії, Анастасії, Оксани, Михайла, про ласку батьківства для Оксани та Михайла. Дякую за Ваші молитви.
 3. віталій. прошу помолитися заздоровя віталія душевне . тілесне і фізичне і звільнення від злих духів. дякою. м. тернопіль.
 4. Олена. Прошу про молитву за успіхи на роботі. Дякую.
 5. Олена. Прошу молитися за звільнення від внутрішніх поневолень Оксани. Дякую отцю Олегу за молитву.
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за здоровя та зцілення ножки, кульшового суглобу. мого сина Маркіяна. Дякую.
 7. Олена. Слава Ісусу Христу. Прошу, отця Олега про молитву за звільнення від внутрішніх та демонічних поневолень Оксани, Івана, Ярослава, Олени. Дякую. отцю Олегу. Дякую нашому Господу.
 8. Олена. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помоліться, щоб у мене склалося особисте життя. Щоб якнайшвидше зустріла свою половинку, вийшла заміж і створила з Божою допомогою сім*ю. Також прошу про молитву за правдиве навернення Оксани, Ярослава, Івана, Олени, Михайла, Одарки. Прошу за зцілення нирок Олени та зцілення очей Ярослава від глаукоми. А також прошу помолитися за тих, хто проклинає, ненавидить, ворожить і шкодить різними способами на роботі і в особистому житті Олені, а також щоб настирливий прихильник відчепився. Дякую Вам за Ваші молитви. Слава Ісусу Христу!!!
 9. Анна. Слава Ісусу Христу.дякую за вислухані молитви та прошу помочі збудувати з Валентином нарну родину для щастя любові. Діточок.як на то Воля Ьожа то хай Валентин зрозуміє своє серце.і маєкохання до мене.дякую
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу Вас,отче,помолитися за здоров’я і довголіття для Андрія,і щоб Господь благословив його працю і оберігав його завжди,дав силу зносити всі труднощі. Ще помолітся за душу Валі,нагла,несподівана смерть(була адвентисткою).Дякую дуже!
 11. Анна. Слава Ісусу Христу… Отче Олеже, прошу вас помоліться за мене і за те щоб я знайшла свою другу половинку і ми щасливо створили Християнську сім”ю, Благословену Богом. Дуже дякую, нехай Вас Бог благословить. Слава Ісусу Христу.
 12. Наталя. Слава ісусу Христу!!! Дуже прошу помолитися за мене…У мене велика проблема, не можу завагітніти….Поставили діагноз непрохідність труб…Відправляють на штучне запліднення, але б хотілося самому зввагітніти…Дуже хочу дитину ….
 13. Денисенко Алла. Прошу помоліться, Отче, за мого хворого батька – раба Божого Іллю, він потребує операції на серці, дуже терміново потрібні гроші, та головне, щоб він дожив і пережив цю операцію. В мене немає грошей, але я від щирого серця вірую в Бога, прошу Вашої молитви. Допоможіть! Спаси, Господи Вас! Амінь
 14. наталя. Слава Ісусу Христу!Отче, Олеже, щиро благаю, Вас, помоліться за здоров’я мого чоловіка ,Андрія і, щоб не підтвердилися погані результати аналізів.Ваші молитви мені помагали вже не один раз.Щиро дякую.Наталя
 15. Мар’яна. Слава Ісусу Христу… Отче, прошу Вас про молитву за мою Матір Тетяну….яка зараз у важкому стані після вже другої операції … у неї рак. Дякуєм Богу…і щиро віримо що спільними молитвами Бог почує наше прохання і зцілить маму….
 16. ольга. Слава Ісусу Христу. Щиро благаю помолитися за повернення в сімю чоловіка Андрія до нас з маленькою донечкою Андріаночкою і за примирення родини, а також за те щоб мені якнайшвидше вдалося погасити борги, бо я з донечкою в надзвичайно важкій ситуації
 17. Оксана. Моліться, щоб стосунки з коханою людиною були не тошнотворні, а животворні
 18. Юлія та Тарас. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу Вас помоліться за хворого Володимира. У нього рак 4 ст. , проходить курс хіміотерапії.
 19. Соломія. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, щиро Вас прошу помолитися за сцілення Ярослава, в якого рак!
 20. Лідія. Слава Ісусу Христу!Панотче Олег,дуже прошу помолитись за здоровя моєї донечки Ксенії,вона дуже важко хворіє.Дуже дякую.

(1) Комментариев к: "Блок 72"

 1. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу помолитись за здоров’я та Боже Благословення сімі Левицьких за вирішення сімейних проблем!

Написать комментарий: "Блок 72"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов