Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 71

 1. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу молитви за здоров’я Миколи-Володимира,діатез,плями по тілу;за Анастасію,проблеми з гландами.Дякую
 2. Яна. Добрый день. Прошу вас помолиться за создание семьи Яна и Игорь, рождение детей.Большое спасибо.
 3. Михайло. Помоліться отче Олег за хвору Любу.А. також за здоровя: Христини, Андрія, Марійки, Михайла, Івана, Світлани, Романа, Оксани, Вікторії, Івана, Василя, Діани, Ілони, Володимира, Віталія, Димитрія, Олега, Ганни, Світлани, Лесі
 4. Михайло .Богородчанський р-н. Отче Олег помоліться за сцілення моїх хвороб.Дуже дякую.
 5. Люда. Слава Ісусу Христу!Отче я прошу Вас про молитву за моє здоровя у мене Іпелепсія
 6. Руслан. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже дуже прошу вас помолитись за здоров’я мого синочка Андрійка. дуже дякую
 7. Таня. Прошу молитися за зцілення моєї дочки Оксани
 8. михайло. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за мою сімю,щоб були здорові. А у мене такі хвороби:біль в суглобах,солі,верикоз,сколіоз,поганий зір ,страх, неспокій,поганий сон,а також приходять хульні думки, на Бога,Духа Святого,Богородицю, святих.Дуже дякую.
 9. михайло. Слава Ісусу Христу, мене мучить страх і неспокій.Помоліться за мене отче Олег.Дуже дякую.
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую,отче,за молитви,після того,як вас прошу помолитись,то дитина моя краще їсть і спить,але проходить час і знов зле їсть,боїться спати,тож прошу надалі вашої молитви за Анну-Єлизавету.Також за маленького Миколку,напевно більше місяця,може й два, нежить, кашляє, лікар оглядав,все добре;за Божу ласку для нас вийти з усіх боргів і фінансових проблем,за силу і здоров’я для Андрія витримати морально і фізично той тягар який зараз на його плечах.За здоров’я Анастасії,Лесі,Анни,Орисі;також Марії,Миколи;Петра і його сім’ї.І за душу Петра,який помер в неділю.Дякую,отче!
 11. михайло. Прошу отче Олег, помолітьсяза мене та мою сімю,щоб були здорові.А у мене така проблема, мені докучають хульні думки, а ще деколи поколює серце.
 12. михайло. Мене звати Михайло, помоліться отче Олег за мене бо мене болить хребет в мене сколіоз.Дякую.
 13. михайло. Слава Ісусу Христу мене звати Михайло ,мені 34 роки.І я хочу,щоб ви о.Олег помолилися за мене бо в мене такі хвороби:остеохондроз,солі, біль в суглобах, вирикоз,проблеми з пичінкою,із жовчним міхурем,погана память,далеказорість астигматизм.А такаж погана память,і я розсіяний,а такаж маю страх неспокій,тривагу,і в роботі мало ,що виходить.Дякую.Слава Богу!
 14. Оксана. Моліться за мене будь-ласка
 15. михайло. отче Олег помоліться за мене від страху,бо він мене мучить з дитинства,дякую.
 16. Алла. Слава Ісусу Христу! Я проживаю у Луцьку, Отче Олеже помоліться щоб я нарашті зустріла людину з якою б могла створити справжню християнську сімю і народила здорових діток. Дуже Вам вдячна.
 17. Леся. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу про молитву за оздоровленя хворого Михайла.Щиро дякую.
 18. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка, щоб у мене, Наталії, перестав боліти шлунок.
 19. Мирослава. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за мене і за зцілення моєї сестрички Марії. Дуже дякую!
 20. Анна. СІХ.отченько помоліться прошу за те щоб Валентин зрозумів свое серце.і коли на то воля бюБожа полюбив мене та ми створили добру родину.для щастя.любові продовження людського роду.дякую за все що мені посилає Господь і вам за молитву

Написать комментарий: "Блок 71"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов