Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 15

 1. Олександра. Слава Ісусу Христу!Дорогий Отче дуже прошу Вас помолитись за моїх дітей Віталія , Анастасію, Олександру та Івана, а також за навернення мого чоловіка Дмитра ,щоб він покинув свої погані звички.
 2. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка, щоб Бог послав мені доброго чоловіка. Хай Бог Вас рясно благословить. Дякую
 3. Руслан. Слава Ісусу Христу! Я з Теребовлі. Дуже прошу вас помолитися за моє прохання- я не можу знайти ніякої роботи вже 3 роки. Помоліться за мене.Допоможіть, будь- ласка!
 4. Руслан. Допоможіть своїми молитвами мені знайти роботу!
 5. Вікторія. Слава Ісусу Христу!!!Я не можу завагітніти.Дуже прошу помолитися за мене -за дар материнства.Щиро вдячна.
 6. Оксана та Олег. Слава Ісусу Христу! Шановний о. Олег, дуже просимо Вас помолитись за нашу старшу донечку Оленку (11 років). Дитина раптово захворіла, аналізи всі в нормі. Завтра їдемо до нейролога на консультацію. В нас померла родичка і ми ходили на похорон. Для нашої доньки це було вперше, дитина дуже болісно сприйняла і перейнялась. Через три дні ми помітили різкі зміни в поведінці. В неї з’явились незвичні рухи, почала повторювати слова по кілька разів або закінчення слова, на даний час ( це вже 2-й тиждень) вона практично майже заїкається. На жаль, ми не можемо приїхати до Вас так як живемо у США. Дуже Вас просимо помолитись за Оленку.  Щиро дякуємо! З повагою, Олег та Оксана.
 7. Анна. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче Олег, помолитися за мою сестру Марію, котра стала некерованою, вона зустрічається з хлопцем, який дуже п’є, б’є своїх батьтів, ображає моїх нецензурною лайкою. Вона не слухає нікого, а вона готова віддати за нього життя. Ця поведінка дуже хвилює моїх батьків, які вже зверталися до вас з проханням помолитись. Ми боїмось її втратити! Знаю, що ваші молитви будуть почуті Богом, і просвітять мою сестру! Щиро вдячна! Слава Ісусу Христу!
 8. Зіновій. Просьба помолитися за важкохвору Марію після онкологічної операції
 9. Оксана. Отець, помоліться будь-ласка за звільнення від поневолення Оксани. Дякую.
 10. Марія. слава Ісусу христу . о. Олег прошу вас помоліться за здоровя Марії і Івана і за появлення дитинки в нашій сімї.
 11. ніна. слава ісусу христу о.олег я вам шчиро в дячна за такі молитва. але ще помолітися за мене ніна і моїх діточок.марян що дуже має страх і заїканя.анастасія і станіслава.я дуже рада що ви нам помагаєте і мої найдорощчі сестричці наташі за ваші молитва ми дякуєм вам кожний день вам здоровля.
 12. христина. о.Олег щиро прошу Вас помолитися за мою онкохвору маму Ольгу,яка зараз приймає курси хіміотерапії,вона приходить до Вас на молитву,і вірить що ваші молитви і Боже милосердя допоможуть їй оздоровитись.Щиро Вас прошу помоліться за мою мамусю,щоб Бог оздоровив її і давав їй надію на оздоровлення.Ще пршу Вас помолитися за мир в нашій сімї,щоб ми жили дружньо і радували Господа Бога,щоб Він вислухав наше прохання і оздоровив найдрощу людину маму!!!
 13. христя. о.Олег вибачте що прошу Вас про таке,але прошу помолитися за моє навернення,щоб я змінилася,і кинула палити
 14. оля. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу помолітся за Ольгу Вікторію Катерину всі захворіли температуримо щиро дякую
 15. НАТАЛІЯ. Наталія!Слава Ісусу Христу!Прошу Вас,отець Олег помолитись за моє здоровя(проблеми з хребтом)та сили на виздоровлення!Щиро вдячна!
 16. Леся. Слава Ісусу Христу! Отець Олег в мене величезне прохання до вас помолитись за мою маму Орисю,вона мае дуже багато проблем зi здоров’ям ,але зараз дуже сильно болить вухо,щось нiби чиряк в вусi робиться,живе в селi все мусить робити,я далеко,непоможу нiчим,там навiть нема належної мед допомоги…прошу за бабусю Ганну,яку мама доглядае, в неї стiльки хворiб,так бiдна мучиться…благаю вас,просiть Господа i за моїх донечок Настусю,Ганусю в яких теж багато всього,особливо в маленької якась незрозумiла хвороба…за Андрiя,за Лесю,в мене також багато страхiв,депресiй…чоловiк мае на днях поїхати у вiдрядження,боюсь лишатись сама в чужiй країнi,без знання мови,боюсь панiчно сама ночувати…отче лагаю молiться за нас(до церкви ходим,до сповiдi,до Св.Причастя)Дякую вам наперед,чекаем на вашу молитву!!!
 17. Тетяна і Валентин. Слава Ісусу Христу!о,Олег прошу Вас помолитися за мою сім ю,про материнство,дякую!
 18. Марія. Слава Ісусу Христу! Я не можу завагітніти, попрошу помолитися за дар батьківства Романа та Марії.
 19. андрій. Помоліться за важкохворого мого батька Степана. У нього рак легенів. Щиро дякую!
 20. Людмила. Прошу помолитись за здоров»я вагітної Людмили, щоб Господь оберіг її дитину від перенесеного нею вірусу

(1) Комментариев к: "Блок 15"

 1. Володимир пишет:

  Дорогі брати і сестри в Христі! дуже прошу про хоча б коротку молитву за звільнення від залежності до куріння Остапа.

Написать комментарий: "Блок 15"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов