Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 6

 1. Lyuba. CLABA ICYCY XRUCTY.DYZE PROWY OTZJA OLEHA POMOLUTUCJA 3A MOHO CUHA BOLODUMURA, (CUN NE MOZE 3DATU EK3AMEN, DANCKA MOBA ). BYDY BAM DYZE BDJA4NA.
 2. НАТАЛІЯ. НАТАЛІЯ.Слава Ісусу Христу.Дуже прошу отця Олега помолитись за моє здоровя (проблеми з спиною).Та здоровя моєї родини (Марія, Антон, Міхаіл, Валерій, Тетяна, Ніка, Артем,Роман). Щиро вдячна. Нехай Господь дарує Вам довгі роки життя за ваші добрі діла.
 3. РОМАН. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ”Я СЕСТРИ РОМИ ВІД ПЕРЕЖИТОГО СТРАХУ. ЩИРО ДЯКУЮ.
 4. Тоня. Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу о. Олега щоб помолився за мене молитву від стаху маю внутрішнєй страх і боюся сама їздити в маршутці, Щиро вдячна. нехай Господь дарує Вам довгі роки життя,
 5. Лілія. Слава Ісусу Христу! Отець прошу про молитву за дар материнства і ще прошу молитву підтримки в час втрати праці. Дякую. Нехай Господь благословить.
 6. Оксана. Дуже просимо отця помолитися за Ірину та Оксану, щоб вони змогли отримати душевний спокій, змогли знайти вирішення фінансових проблем і змогли віддати всі борги….
 7. Oксана. Отець Олег, прошу дуже — помоліться, щоб я виїхала в країну де немає зими(холодів, морозів). Можливо в Єгипет… ну туди де вічне літо… І взагалі за мою долю. Дякую. Оксана. Івано-Франківськ
 8. СВІТЛАНА. ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. РУДНИКИ. СВІТЛАНА.ДУЖЕ ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ’Я ТА ОДУЖАННЯ ВАЖКОХВОРОЇ НАТАЛІЇ. БУДУ ВАМ ВДЯЧНА. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
 9. РОМАН. СВІТЛАНА. ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. РУДНИКИ.ДУЖЕ ПРОШУ ОТЦЯ ОЛЕГА ПРО МОЛИТВУ ЗА ЗДОРОВ’Я ТА ОДУЖАННЯ ВАЖКОХВОРОЇ НАТАЛІЇ.ДЯКУЮ. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ.
 10. РОМАН. Христос рождається! Прошу отця помолитися за мою сестру Наталію від незрозуміло-раптової загальної слабкості. Дякую.
 11. Леся. Христос рождається!Щиро прошу отця про молитву за донечку Анну,було критично низьке залізо в крові 4,7,а після прийому заліза 16,3 при нормі 40-200…вона дуже погано Їсть…ще в неЇ, ми не знаемо що це, дитина ,,завмира» в певнІй позІ напружуе все тІло,потІм плаче,так повторяеться дуже багато разІв на день і вночі зриваеться,плаче…ще за донечку АнастасІю,погано вдаеться навчання в школІ,проблеми з гландами,хвороблива,дуже вразлива до критики доходило до жахливих приступІв.Маемо несподІванІ проблеми з документами,небачу виходу з того глухого кута…Ще за злагоду І мир в сІм’Ї,щоб Господь злагІднив серце АндрІя,бо І без того дуже тяжко морально в чужинІ,немаем тут допомоги вІд нІкого,одна надІя на Бога.Дякуем!Христос рождається!
 12. Іра. Христос Рождається.Прошу про молитву.Щоб Бог наділив мене чоловіком.
 13. Яна (хрещена Іванна). Прошу помолитися за мою сім»ю. За мир і злагоду в сім»ї. За здоров»я всієї сім»ї.
 14. Анна і Роман (Львів). Христос Рождається! 4 грудня 2012р. писала тут повідомлення про прохання дарування батьківства, зараз прошу помолитися отця Олега за те, щоб добре проходила вагітність і народити здорову дитинку! Щиро дякую!
 15. Вікторія. Христос рождається!Дуже прошу Отця Олега про молитву за моє здоров»я та зцілення від недуг (головокружіння,геморою) та про молитву від страху.Щиро дякую!
 16. Леся. Христос рождається! Прошу отця помолитися за благословення діточками бездітні пари Ольгу і Василя,Марію і Григорія.Дякую.Христос рождається!
 17. НАТАЛІЯ. НАТАЛІЯ.Христос народився!Дуже прошу отця Олега помолитись за моє здоровя(прооблеми з хребтом)Дякую.
 18. оксана.Христос народився!Отець Олег, я Вас дуже прошу помоліться,щоб мій чоловік знайшов собі постійну і добру роботу, бо він немає вищої освіти і тому йому важко знайти високооплачувану роботу і ще,щоб моя донечка Мартуся поступила на державне навчання англійського фак.,і за здоровя моє і моєї сімї і сусідки Марії,вона хворіє вже цілий рік,а лікарі не можуть їй допомогти.Дякую!Христос народився!Отець Олег я Вас дуже прошу помоліться,щоб мій чоловік знайшов собі постійну і гарну роботу,бо він не має вищої освіти тому йому тяжко знайти собі високооплачувану роботу ,і ще щоб моя донечка поступила на державне навчання англійського фак. і за здоровя моє і моєї сімї і моєї сусідки Марії,бо вона хворіє вже рік,а лікарі не можуть їй допомогти.Дякую!
 19. Галина.Христос рождається! Прошу помолитися за душевнохворого Андрія.Він зараз в лікарні, загострення шизофренії.Щиро дякую!
 20. Олена. Христос народився! Дуже прошу Отця Олега помолитись за здоров`я Андрія,Яніни,за навернення Андрія до Бога і до дружини Олени.Щиро дякую!

(3) Комментариев к: "Блок 6"

 1. Інна м. Тернопіль пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, щиро прошу Вас помолитися за мою маму Надію, за її здоров”я і зцілення від раку мочевого міхура. Я щиро вірю і надіюся що Ваша молитва її допоможе. Дякую.

 2. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу,зі сльзами на очах прошу вас помолитися за мого свекора Петра , як в дуже важкому стані, між життям і смертю,хай вас Бог благословляє на кожному кроці!!!

 3. Анна пишет:

  Анна. Отче Олег !!!!Звертаюся до Вас зі своєю проблемою– мені вже 35 років , а сім”ї ( ні чоловіка ні дітей )не має!!!!! Уклінно прошу ВАС молитися за мене –рабу Божу Анну,щоб БОГ БЛАГОСЛОВИВ щасливою жіночою долею, чоловіком люблячим ,радістю материнства ,здоров”ям . Щиро дякую! Нехай БОГ ВАС оздоровлює на многії літа!

Написать комментарий: "Блок 6"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов