Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 7

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу!!Дуже прошу Отця Олега помолитися за моє одужання.Я хвора на рак,прохожу хіміотерапію.Та ще за здоров»я моєї мами,яка хвора на ревматизм.Дякую.
 2. Галина. Христос Рождається! Прошу о. Олега помолитися за моє духовне і фізичне оздоровлення. Дякую.
 3. Оксана. Слава Ісусу Христу.Отець Олег,дуже вас благаю,помоліться будласка за мене.Мені 37 років,я хвора на рак.Зробили операцію,зараз прохожу хімію.Живу в Німеччині,можливості сходити до церкви не маю.Дуже Вас прошу.На Вас велика надія.Дякую Вам.
 4. ольга. Христос народився! Дуже прошу Отця Олега помолитись за здоров`я моєї родини та зцілення від недуг .Ще за злагоду І мир в сІм’Ї,щоб Господь зглянувся i зцiлив кожного з його хворiб.Дякую.
 5. ніна. слава ісусу христу помолітися за мене я дуже прошу вас.поможіть щоб мене не душило і щоб я небула нервова бо мене дуже душить і я неможу собі з найти вихід.лікарні не допомагають ніц.я прощу вас о.олег допоможіть мені .одна надія до вас.слава ісусу христу
 6. ніна. слава ісусу христу.поможіть мої донечці анастасії.вона почала заїкатися поможіть .я прожу вас
 7. Ольга. о.Олег прошу Вас помолтися за мою важко хвору маму Ольгу,(м.Івано-Франківськ)та за її щасливе одужання.Щиро вдячна
 8. Галина. Христос Рождаеться! Дуже прошу отця Олега помолитися за мого сина Сергія- за його духовне і фізичне зцілення: звільнити його від наркотичноі залежності (куріння ),вилікувати від епілепсіі, за його навернення до Бога ,до дитини, щоб дав Бог йому мудрість, долю ,хорошу жінку ,щоб він став спокійним, врівноваженим ,щоб друзі були хороші ,щоб роботу мав до душі.В мене вся надія на Вас і на Бога нашого!. ще хочу попросити отця Олега помолитися також і за мене — за мое здоров»я :дуже болять ноги — пяточні шпори і вся стопа, щоб я змогла скинути лишню вагу і щоб я мала терпіння, силу і здоров»я працювати дальше по догляду за хворими людьми.Дуже прошу о. Олега щоб помолився за мое особисте життя — щоб Бог допоміг мені зустріти добру і мудру людину ,щоб був мені другом, порадником, чоловіком.Дякую.
 9. НАТАЛІЯ. Наталія .Христос народився!Дуже прошу о. Олега помолитись за моє здоровя(шийні та грудні портузії хребта)та сили на оздоровлення.щиро вдячна!
 10. Наташа. слава ісусу христу о.олег прошу молитися за мого стрия він тяшко хворіє вже 8років він їзди на переливання крові шо 2дня.. молися стрий побожний дуже мучися вася звати його 56років він кажи шо надії нема ніякоїї живе здень на день можи нині умерти можи завтра аможи і черес 2 4 роки як бог даст. о. олег яб дуже хотіла щоб стрий не мучився і не їздтв на переливання крові…поможіть.
 11. Nadia. Xrustos Naroduvsja!dywe proshy o.Olega pomolutusj za mogo rodoza,jakuj vwuvae vwe rokamu alkogolj i vwe probyvav likyvatusj,ale nizogo ne pomagae….
 12. Nadia. Xrustos Rowdaetjsja!!!shanovnuj o.Oleg szuro vas proshy pomolitjsja za moy simjy i moix ridnux,szob Bog poslav ysim nam zdorovja,mury i zlagodu…szuro vam djakuy!!!
 13. Оксана. Добрий день.Отче,помоліться будласка за мою маму Тетяну,вона інвалід першої групи,в неї равматоідний артрит.А останнім часом почала задихатися.Не знаєм чим їй допомогти.Дуже Вас просимо,помоліться за полегшеня її стану.
 14. Галина. Христос Рождається! Дуже прошу о. Олега помолитись за сестру Марію за духовне та фізичне зцілення, звільнення її від алкогольної залежності та повернення до Бога. Допоможіть молитвою!(в неї 8 дітей) Дякую.
 15. Миролюба. Дуже прошу о.Олега помолитися за здоровя моЇх дітей,Андрія та Георгію . а також за онуків Любомира та Катерину . За мою Невістку Оксану. А ще прошу о.Олега помолитися щоб поскоріше знайти роботу.. Неперед дуже дякую! ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!!!
 16. оля. Отче щиро прошу вашої молитви за брата мого Петра. В нього проблеми в особистому житті він випиває і робить страшні речі . я вас благаю моліться за нього.
 17. Леся. Христос Рождається!Дуже прошу Вас отче,помолитись за мою маму Орисю(багаторічні головні болі,хребтова грижа,серце,проблеми з нігтями і шкірою),за бабусю Ганну в неї за ціле життя зібрався ,,букет» хворіб,тиск,серце,камені в жовчному…майже небачить,погано чує, але зараз найбільше мучить проблеми з шлунково-кишковим трактом,язиком, не може їсти,спотворений смак…хай Господь дарує їм мир,кріпить на дусі в їхній самотності…Дякую!
 18. Галина. Прошу о. Олега помолитися за швидке одужання брата Василя (забій головного мозку)
 19. Віталій.Христос Народився! Прошу про молитву на одужання моїх діток 3 роки Юстинка (рефлюкс) , 5 місяців Яринка (епілепсія) . Допоможіть нам будь ласка . Благослови Вас Господь. Наперед вдячні Віталій та Зоряна м.Львів
 20. Олеся. Христос народився!Прошу отця Олега помолитися за Сергія від звільнення його від алкогольної залежності і за духовне зцілення

(2) Комментариев к: "Блок 7"

 1. Анна пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Прошу молитви за вагітну жінку Мар’яну(рак крові).Щиро дякую!!!

 2. Анна пишет:

  Анна. Отче Олег !!!!Звертаюся до Вас зі своєю проблемою— мені вже 35 років , а сім»ї ( ні чоловіка ні дітей )не має!!!!! Уклінно прошу ВАС молитися за мене —рабу Божу Анну,щоб БОГ БЛАГОСЛОВИВ щасливою жіночою долею, чоловіком люблячим ,радістю материнства ,здоров»ям . Щиро дякую! Нехай БОГ ВАС оздоровлює на многії літа!

Написать комментарий: "Блок 7"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов