Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 2

 1. Віталій м.Рахів. Слава Ісусу Христу ! отець Олег прошу помолитися за здоровя моїх рідних та батьків, Анни, анатолія, Анатолія, Віталія,Людмили, Валерія, Івана, Вікторії,Владислава, Маряни, за злагоду в родині, від складних ситуацій,за покращення фінансового становища…
 2. Любов. Слава ісусу христу! Дуже прошу о.Олега, щоб помолився за здоров»я моєї мами Ольги – їй 49 років, проходила курс лікування в онкодиспансері. Дуже дякую!!
 3. Надія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, будь-ласка, помоліться за мого тата Степана, щоб Бог звільнив його від алкоголізму, якщо на це є Його Свята Воля. Дуже вдячна Вам!
 4. Іванна. Слава Ісусу Христу. Будь-ласка о. Олег помоліться за здоров»я мого чоловіка Андрія і дітей Дем»яна, Соломії. Щиро дякую.
 5. Іванна. Слава Ісусу Христу. Щиро прошу молитви о. Олега для своїх діточок Дем»яна і Соломії. Дякую.
 6. Надія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ОТЧЕ ОЛЕЖЕ, ДУЖЕ ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОЄ ЗЦІЛЕННЯ (БАГАТОРІЧНІ НЕСТЕРПНІ ГОЛОВНІ БОЛІ), А ТАКОЖ ЗА БОЖЕ БЛАГОСЛОВІННЯ НА НАРОДЖЕННЯ ДІТОК У МОЄЇ ДОНЕЧКИ ОЛІ.
 7. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу о. Олега помолитися за здоровя і добру долю для братів Миколи і Ігора. Щиро дякую.
 8. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче прошу вас помоліться за моє (Галини) здоров’я. Лікарі говорять, що у мене вегето судина дистонія, гормональний збій. Мені дуже важко, чоловік через мій стан, не може піти на роботу — двоє діточок. Мене мучить все тіло і болить душа. Отче допоможіть. Господи зціли мене, я тебе дуже прошу, заради діточок!!!
 9. Олександр. Слава Ісусу Христу! Олександр. Болі в животі, віддає в пах ноги і в спину. Допоможіть молитвою! о.Олег прошу помоліться за здоров»я!!!
 10. Анна. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за дар батьківства для Анни та Романа, з нетерпінням чекаємо поповнення у нашій сім’ї. Щиро дякую!
 11. Марта. Слава Ісусу Христу!!! Отче, дуже прошу про молитву за здоров»я Марти і Олександра, щоб Господь Бог благословив нашу сім»ю діточками. Щиро Вам вдячна!
 12. Ірина. Слава Ісусу Христу ! Прошу о. Олега про молитву за навернення до Бога Михайла, за його звільнення від наркотичної залежності ( куріння ) і за його добру долю, за звільнення від алкогольної залежності Ігоря, Юрія і Надії, за оздоровлення Петра ( ДЦП ), за душевний спокій Ірини і лад у її сім’]. Дуже дякую.
 13. ТАНЯ. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву о. Олега за здоровя моєї мами Ганни у якої проблеми з тиском, судинами і проблеми з хребтом ( розходження хребта). За спокій і злагоду в родині.
 14. Олег. Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу о. Олега молитви за рідну маму Надю, у неї рак будуть робити операцію, прошу щоб у неї все вийшло добре, змогла витерпіти і знову повернулась здорова в сім»ю!!! Дуже Вам дякую!!!!!!!!
 15. АННА. Слава Ісусу Христу! Всечесний отче, прошу про молитву за здоров”я всієї моєї сім”ї, Боже благословіння на народження здорових діточок!!! Дякую, що Ви так допомагаєте людям.
 16. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитви о.Олега за здоров»я донечки Терезки, за її зцілення. Щиро вдячна за аудіозаписи.
 17. Наталія. Дуже прошу Вас, помоліться за здоров»я мого синочка Івана- Олександра.
 18. Іванна. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву о. Олега за звільнення від злого духа.
 19. Мар»яна. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу помолитися за мою батька, сім»ю та родину, за їх здоров»я! А також щоб мені Бог дав ласку зустріти доброго чоловіка та можливість знайти роботу. Дякую Вам. І нехай з Вами завжди буде Божа Благодать.
 20. Леся. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву о. Олега за здоров’я Максимчика (приблизно 4 рочки, рак кровi) з м.Тернопiль, щоб Господь заопiкувався цiею сiм’єю.

(3) Комментариев к: "Блок 2"

 1. оля пишет:

  Слава Ісусу Христу!!!Дуже прошу помолитися за здоровя і зцілення мами Нелі!Нехай Господь змилосердиться над нею і над нашою сімєю.Щиро дякую.Хай вас Благословить Господь Бог і дарує мир злагоду любов і спокій душі!

 2. Оля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу, о. Олеже, ПОМОЛІТЬСЯ за здоров’я, щастя та Боже благословення моїх батьків (особливо матері) Василя та Зор’яни, які розлучились, після чого їхнє життя пішло просто наперекосяк. І в цей час я завагітніла, тому, що ПРОШУ помолитись за моє немовлятко в утробі, нехай воно виросте та народиться здорове та з щасливою Долею. Дякую

 3. Жанна пишет:

  Христос народився! О .Олег , дуже потрібна духовна підтримка , в житті у мене склалася дуже складна ситуація, почала нічого сильно хворіти, ніби немає нічого складного, а лікування результатів не дає, маю фінансові проблеми, і стараюся їх вирішувати, а чомусь неможу ніяк викарабкатися, з чоловіком часто сваримося, напевне несу якесь прокляття??? Щоденно сама прошу Господа про милість, а також прошу всіх хто міг би допомогти мені молитовно. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 2"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов