Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 1

 1. Ульяна. м. Новояворівськ: Прошу молитви за сина Василя 1рік 10 міс., проблеми з неврологією.
 2. Олеся.  м. Коломия. Прошу молитви за свою родину – Сергія, Андрія, Ірини, Ганни, Олесі.
 3. Оксана.  Львівська обл. м.Золочів. Ппрохання молитви за маму. Страшні головні болі.
 4. Марта. м. Стрий. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу молитви за мою сестру Оксану, вона хвора на рак.
 5. Надія. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за Євгенію. Ій зробили операцію- вставили протез в коліно, бо було викривлене поліартритом і воно кровоточить. Друге коліно теж болить дуже і тому приймає знеболюючі, можна сказати залежна від лікарств з наркотичними речовинами, навіть з ломками. Крім того у неї велика вага, яку ій треба скинути терміново, бо нагрузка на ноги велика і може зламатися протез. Проживає тимчасово в Іспанії в місті Пуерто де Санта Марія(Порт Святої Марії). Дуже вдячна вам заздалегідь
 6. Марія. Прошу про молитву за здоровя Марії, Андрія, Миколи, Оксанки, Ганни, Миколи, за зцілення Оксанки від головного болю, за навернення Андрія до сімї, за злагоду в родині і вирішення складної ситуації.Щиро дякую
 7. Марія. Прошу про молитву за здоровя Марії, Андрія, Миколи, Оксани.За навернення Андрія до сімї, за злагоду в родині, за покращення фінансового становища.Щиро дякую.
 8. Марія. За навернення мого чоловіка Сергія до Бога
 9. Марія. Дуже прошу молитви за збереження моєї сімї та за навернення мого чоловіка до Бога
 10. Vitalii. Слава Ісусу Христу! Прошу О. Олега помолитися за мою дружину Олесю,22 роки! В неї проблеми з правою ногою. Вже декілька років нога просто напухає. Лікарі весь час розводять руки! (були в багатьох спеціалістів,їздили по різних містах) Ще помолитися за щасливе носіння дитини і щасливі роди які мають бути десь в кінці грудня! Велике Дякую!
 11. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за здоров»я і збереження сім»ї Вікторії та Олександра. Дякую!
 12. Ольга. Слава Ісусу Христу! В мене хворіє мама Марія (діагноз — лімфома) прошу отця молитися за її успішне лікування і виздоровлення. Я, Ольга, також маю проблеми з грудьми (діагнозу не знаю) прошу помолитися і за моє здоров’я та одужання. Наперед Вам щиро вдячна.
 13. Марта. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитись за мого брата Михайла. Йому 51 рік, хворіє на судинну деменцію. Втрачена частково пам’ять. Куди ми тільки не звертались, але лікарі не можуть нічим допомогти. Брат вдівець, 7 років тому залишився з чотирма дітьми. Наперед вдячні.
 14. Марта. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитись за мого брата Михайла. Йому 51 рік, а вже 2 роки хворіє на судинну деменсію. Ми зверталися куди лиш могли, лікарі кажуть, щоб ми молилися і все. Втрачена частково пам’ять. Дуже дякуємо заздалегідь. При першій нагоді хочемо приїхати.
 15. Світлана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу о. Олега помолитися за мого батька Ярослава (онкохвороба).Велике дякую.
 16. Віталій. Прошу отця Олега про молитву за зцілення, за здоровя,Людмили, Валерія, Івана, Владислава, Вікторії, Маряни, за злагоду в родині, та на роботі, та вирішення складних ситуацій
 17. Слава Ісусу Христу !Я також довший час хворію,маю бажання приїхати до Вас.Сподіваюсь що Бог допоможе мені в цьому.Також я молився,включивши запис.Нехай Бог благословить Вас.
 18. Ірина. Прошу молитви за духовне зцілення та створення міцної сім”ї для ІРИНИ.
 19. Віталій м.Рахів, прошу молитви за збереження моєї сімї
 20. Світлана.Львівська обл.Дуже прошу о Олега помолитись за здоровя Івана,Ольги і Софійки.Вони перебувають зараз у Португалії у складному фінансовому становищі.Щиросердечно дякую!

(49) Комментариев к: "Блок 1"

 1. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за звільнення від алкогольної залежності Олега, Володимира. Дякую.

 2. Ольга пишет:

  Прошу молитву за сина Василя. Вже кілька днів болить рука в кисті без причини. Не підпухла, тільки зверху є гуля, вже давно. Раніше не боліла. Дуже прошу Отця помолитися за оздоровлення. Дуже дякую.

 3. Вiкторiя пишет:

  Слава Iсусу Христу!
  Прошу молитися за зцiлення Вiкторii та дитинi Владислава.Потребуэмо дуже допоможiть вже сьогоднi
  дякую

 4. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отець Олег,прошу помолитись за моє здоров’я:маю кам’яну хворобу.3 роки тому видалили жовчний з каменями,тепер маю камінь в нирках.дякую!

 5. Слава Ісусу Христу.
  Прошу про молитву на місяць за здоров’я і звільнення від алкогольної залежності Олега, він зараз у іншій країні. Дякую.

 6. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись про заміжжя моєї донечки Лесі при хрещені Єлєна) , якій вже виповнилось 29 років. Дякую. З великою повагою Галина.

 7. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу помоліться про моє одужання,допоможіть мені.

 8. Олександра пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,дуже прошу помоліться за одужання мого чоловіка Володимира.Йому видалили меланому.Через пів року почалися епілептичні напади.Зробили УЗД, МРТ.Лікарі виявили пухлину головного мозку з метастазами в печінку і лімфовузли.Оперувати не беруться. Отче допоможіть .Ваша молитва нам дуже потрібна.Хай Вас Бог береже.Дякую. З повагою Леся.

 9. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за навернення та просвітлення Володимира, який знущається з мене і з дітей і не розуміє що робить погано.Щоб на нього зійшов Дух мудрості та любові.Дякую.

Написать комментарий: "Блок 1"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов