Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 1

 1. Ульяна. м. Новояворівськ: Прошу молитви за сина Василя 1рік 10 міс., проблеми з неврологією.
 2. Олеся.  м. Коломия. Прошу молитви за свою родину – Сергія, Андрія, Ірини, Ганни, Олесі.
 3. Оксана.  Львівська обл. м.Золочів. Ппрохання молитви за маму. Страшні головні болі.
 4. Марта. м. Стрий. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу молитви за мою сестру Оксану, вона хвора на рак.
 5. Надія. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за Євгенію. Ій зробили операцію- вставили протез в коліно, бо було викривлене поліартритом і воно кровоточить. Друге коліно теж болить дуже і тому приймає знеболюючі, можна сказати залежна від лікарств з наркотичними речовинами, навіть з ломками. Крім того у неї велика вага, яку ій треба скинути терміново, бо нагрузка на ноги велика і може зламатися протез. Проживає тимчасово в Іспанії в місті Пуерто де Санта Марія(Порт Святої Марії). Дуже вдячна вам заздалегідь
 6. Марія. Прошу про молитву за здоровя Марії, Андрія, Миколи, Оксанки, Ганни, Миколи, за зцілення Оксанки від головного болю, за навернення Андрія до сімї, за злагоду в родині і вирішення складної ситуації.Щиро дякую
 7. Марія. Прошу про молитву за здоровя Марії, Андрія, Миколи, Оксани.За навернення Андрія до сімї, за злагоду в родині, за покращення фінансового становища.Щиро дякую.
 8. Марія. За навернення мого чоловіка Сергія до Бога
 9. Марія. Дуже прошу молитви за збереження моєї сімї та за навернення мого чоловіка до Бога
 10. Vitalii. Слава Ісусу Христу! Прошу О. Олега помолитися за мою дружину Олесю,22 роки! В неї проблеми з правою ногою. Вже декілька років нога просто напухає. Лікарі весь час розводять руки! (були в багатьох спеціалістів,їздили по різних містах) Ще помолитися за щасливе носіння дитини і щасливі роди які мають бути десь в кінці грудня! Велике Дякую!
 11. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за здоров»я і збереження сім»ї Вікторії та Олександра. Дякую!
 12. Ольга. Слава Ісусу Христу! В мене хворіє мама Марія (діагноз — лімфома) прошу отця молитися за її успішне лікування і виздоровлення. Я, Ольга, також маю проблеми з грудьми (діагнозу не знаю) прошу помолитися і за моє здоров’я та одужання. Наперед Вам щиро вдячна.
 13. Марта. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитись за мого брата Михайла. Йому 51 рік, хворіє на судинну деменцію. Втрачена частково пам’ять. Куди ми тільки не звертались, але лікарі не можуть нічим допомогти. Брат вдівець, 7 років тому залишився з чотирма дітьми. Наперед вдячні.
 14. Марта. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитись за мого брата Михайла. Йому 51 рік, а вже 2 роки хворіє на судинну деменсію. Ми зверталися куди лиш могли, лікарі кажуть, щоб ми молилися і все. Втрачена частково пам’ять. Дуже дякуємо заздалегідь. При першій нагоді хочемо приїхати.
 15. Світлана. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу о. Олега помолитися за мого батька Ярослава (онкохвороба).Велике дякую.
 16. Віталій. Прошу отця Олега про молитву за зцілення, за здоровя,Людмили, Валерія, Івана, Владислава, Вікторії, Маряни, за злагоду в родині, та на роботі, та вирішення складних ситуацій
 17. Слава Ісусу Христу !Я також довший час хворію,маю бажання приїхати до Вас.Сподіваюсь що Бог допоможе мені в цьому.Також я молився,включивши запис.Нехай Бог благословить Вас.
 18. Ірина. Прошу молитви за духовне зцілення та створення міцної сім”ї для ІРИНИ.
 19. Віталій м.Рахів, прошу молитви за збереження моєї сімї
 20. Світлана.Львівська обл.Дуже прошу о Олега помолитись за здоровя Івана,Ольги і Софійки.Вони перебувають зараз у Португалії у складному фінансовому становищі.Щиросердечно дякую!
{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(49) Комментариев к: "Блок 1"

 1. Оксана. пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олегу прошу помолитися за мою донечку Вероніку її 9-місяців вона погано спить уночі. Дякую за таку можливість до Вас звернутися.!!!

 2. Ольга пишет:

  о.Олег прошу Вас помолтися за мою важко хвору маму Ольгу,(м.Івано-Франківськ)та за її щасливе одужання.Щиро вдячна

 3. оля пишет:

  Христос Рождається.Отче олег я вже зверталася до вас з проханням молитися за мого брата ,щиро дякую Богу і вам бо вже є результати,але ще хотіла б просити вашої молитви .у мене померла мама в грудні я незнаю як мені це все пережити ,проблеми з братом ,тепер я і діти хворієм ,тато має запалення бронхів .чоловік не працює .чомусь бракує мені сили на чоловіка розраховувати неможу він далекий від моїх проблем ,пару разів мені снилась мама і все що плаче або дуже сумна отче мені дуже погано я навіть немаю з ким поговорити поможіть мені будьласка .

 4. Вікторія пишет:

  Прошу Вас помолитися за те, щоб Господь допоміг мені у моєму проханні. Дякую!

 5. Надiя пишет:

  Надiя, Слава Iсусу Христу! о. Олег, прошу молитви за мою сiмю, Олег, Надiя, Олександр, Вiталiй. Особливо за чоловiка Олега, у нього проблеми з серцем, перенiс iнфаркт в 36 рокiв. А ще за племiнника Святославчика, дитина не бачить, пiсля операцii, зараз проходить хiмiю. Безмежно вдячнi!!!!!!!!!

 6. Тетяна пишет:

  Прошу помолитися про мою сестру Наталію. Про зникнення в неї ворогів і щоб вони перестали робити їй зло. Прошу помолитися за щасливу долю Наталії та її щасливе заміжжя.Дякую.

 7. Яна пишет:

  Здравствуйте. Прошу Вас, помолитесь пожалуйста за то чтоб я смогла создать крепкую семью и родить здоровых детей. Чтоб Бог дал мудрости и сил идти вперед. С верой и надеждой большое спасибо.

 8. Яна пишет:

  Здравствуйте.Прошу пожалуйста, помолитесь за Игоря. Чтоб всякое колдовсво ушло,появилось желание жить,чтоб разум его просветлел и он стал принадлежать сам себе. Большое спасибо.

 9. Андрій пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, прошу вас, будь-ласка, помоліться за мою бабусю (у неї онкохвороба).

 10. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег, прошу вас, будь-ласка, помоліться за раба Божого Романа,щоб Бог допоміг йому вирішити тяжкі проблеми на роботі ,та дуже прошу Вас помолитися за його батьків вони хворіють:Марію і Романа.

 11. Галина пишет:

  Прошу помолитися за мою сімю і за мене. За Божу ласку і опіку над нами.

 12. петро пишет:

  прошу помолитися за виздоровлення петра

 13. Галина пишет:

  Слава Ісусу христу! Прошу о.Олега помолитись за пошуки в роботі. Вже 2 роки поспіль я знаходжу роботу на деякий час і втрачаю, не знаю, що мені робити. Дуже розчарована і пригноблена.

 14. Катерина пишет:

  Помоліться, будь ласка, за навернення брата Степана, щоб він залишив коханку і повернувся в сім’ю.

 15. Аліна пишет:

  Аліна Вінниця Слава Ісусу Христу!Отче прошу про молитву за мене і мого чоловіка Володимира,щоб Господь обдарував нас потомством.

 16. Яна пишет:

  Здравствуйте! Пожалуйста, о. Олег помолитесь за Яну и Игоря, чтобы мы создали крепкую семью и Бог благославил нас детками. Что б не преблизилось никакое зло, мы очень стараемся противостоять, но постоянно угрозы колдовством и проблемами. Через это все пытаемся идти дальше, пожалуйста помогите. Большое спасибо. Искренне верю что Бог сильнее всего этого!!!!

 17. Яна пишет:

  Прошу еще помолиться за Елену. Чтобы к ней пришёл страх Божий, за то что она делает и говорит. Пусть её Бог благославит на добрые дела! Большое спасибо

 18. OLGA пишет:

  Слава Ісусу христу! Отче прошу помоліться за мою сімю, за моїх батьків Петра та Ольгу.

 19. OLGA пишет:

  Слава Ісусу христу! Отче Олег помоліться за мене , щоб мене покликали на роботу на яку я так чекаю.Буду дуже вам вдячна.

 20. Яна пишет:

  Хочу Вас поблагодарить за молитвы и время которое Вы уделяете всем тем кто просит о помощи. Спасибо огромное,пусть Бог благославит Вас. И все таки прошу о молитве. Прошу Вас помолитесь о том чтобы я забеременнела и родила здорового ребенка. Так же чтобы мы узаконили наши отношения – росписались.(Игорь и Яна). Спасибо.

 21. Наталя, Львів пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу, щоб Бог по своїй волі вчинив як має бути між Галиною і Андрієм. Будь ласка, о. Олег, якщо на це Божа воля, випросіть у своїй молитві у Бога ласку навернення для Андрія. Йому поза 34 роки, одружений греко-католицьким обрядом з моєю сестрою Галиною, якій 30 років та вже понад два роки як залишив її, дітей у них не було. У шлюбі Андрій часто ображав сестру, є гордим, брехливим, скритним і розпусним, не раз висміював християнські погляди сестри. Сестра мріє про християнську добру сім!ю, дітей, доброго чоловіка, час іде та через нього не має такого щастя. До весілля запудрив голову, що буде добрий, може мав такий намір, та йому бракнуло духу, бо не має Андрій віри в Бога, мораль, людські цінності, з усього має розвагу собі і немудрі жарти. Сестра з чоловіком подали папери на уневажнення шлюбу, тепер чоловік тікає, бо каже що не хоче на суді погано виглядати, що він у всьому винен. Сестра не знає вже що робити, чи чекати його навернення, бо вже втрачає віру, що з того щось буде. Вірить у таємницю шлюбу і що розвід – гріх, тому ще жевріє надія на спасіння їх шлюбу і душ. Андрій ненавидів батьків сестри,сказав, що вони у всьому винні, постійно, ще й у шлюбі зраджував і зраджує дружину з різними жінками і дівчатами, обманює, лицемірить, зовсім не дбає за сім!ю, лише за гарний одяг, розпусне життя і гроші. Змінює думку і бреше що хвилини. Хвилями хоче повернутися, може на секунду й щиро, та за мить вже невідомо для чого, чи за квартиру чи за що, бо знов змінює думку, не має щирості і навернення в його словах, вважає всіх винними в своїх бідах, не хоче примирятися з батьками жінки і вважає, що таке життя класне і нормальне, бо так живуть його рідні. Як йшов з хати, покидаючи дружину поспіхом поділив майно, позабирав дорогі речі з дому, зовсім не має поняття гідного побожного чоловіка. Андрій має приклад своїх батьків які живуть окремо, а батько його теж постійно зраджував. І брат і його сестра теж мають якесь викривлене поняття Бога. Андрій зовсім не дбає про майбутнє своє, дружини і жінок, яких зустрічає на своєму шляху, живе сьогоднішнім днем, розвагами і розпустою. Поводиться і жартує в тій жахливій ситуації гірше малої дитини, привселюдно гуляє з іншими дівчатами. Такий милий з ними, сьогодні з однією, завтра з іншою, потім до дружини як до подруги поговорити дзвонить, то жах. Мало того, що так сильно зганьбив свою дружину Галину, то ще й зовсім не розуміє, що шкодить душам тих жінок і дівчат з якими зраджує без перебору. По людському навіть не хочеться, щоб такий повертався, але по християнському вірю, що Бог може змінити навіть самого брудного грішника і зробити собі вірним! ПРОШУ ДУЖЕ І БЛАГАЮ, ЩОБ НАРЕШТІ ЗАКІНЧИЛИСЯ МУКИ МОЄЇ СЕСТРИ І ЇЇ ЧОЛОВІК НАВЕРНЕНИЙ РАЗ І НАЗАВЖДИ!!! ДО БОГА ПОВЕРНУВСЯ ДО НЕЇ! ЩОБ НАРЕШТІ АНДРІЙ ЗРОЗУМІВ СВОЇ ВСІ ГРІХИ, НАВЕРНУВСЯ ДО БОГА, СТАВ ДОБРИМ ХРИСТИЯНИНОМ!!! ЖИВ ЗА БОЖИМИ ЗАПОВІДЯМИ І ШАНУВАВ ЇХ ЩИРО, ЩОБ ВІД ТЕПЕР І НАЗАВЖДИ СТАВ ВІРНИМ БОГОВІ і СВОЇЙ ДРУЖИНІ ГАЛИНІ!!! щоб СТАВ ЩИРИМ, ПОРЯДНИМ ЧОЛОВІКОМ, щоб МАВ ВІДВАГУ ВИЗНАТИ СВОЇ ГРІХИ І ПОВЕРНУТИСЯ З ЩИРИМ І ДОБРИМ НАМІРОМ ЛЮБИТИ, ШАНУВАТИ І ПОВАЖАТИ СВОЮ ДРУЖИНИ ГАЛИНУ І ЩОБ ПОКАЯВСЯ ПЕРЕД БОГОМ У ВСІХ СВОЇХ СТАРИХ ГРІХАХ, ЩОБ ЙОМУ ВОНИ СТАЛИ ГИДКІ РАЗ І НАЗАВЖДИ І ЩОБ АНДРІЙ СТАВ ПОБОЖНИМ І ДОБРИМ ЧОЛОВІКОМ ДЛЯ СВОЄЇ ДРУЖИНИ, ПРИКЛАДОМ НАВЕРНЕННЯ ДЛЯ ІНШИХ ГРІШНИКІВ!!! ТАКОЖ ПРОШУ ПРО ЛАСКУ ДЛЯ СЕСТРИ ГАЛИНИ ТА ВСІХ РІДНИХ І ЗНАЙОМИХ ПРОБАЧИТИ ЙОМУ ЩИРЕ ПОКАЯННЯ. ПРОШУ ПРО ЛАСКУ МУДРОСТІ І СИЛЬНОЇ ВІРИ ДО БОГА ДЛЯ СЕСТРИ, ЩОБ МАЛА МУЖНІСТЬ І ЛЮБОВ ПРОБАЧИТИ ВСЕ ПОГАНЕ І ПОЧАТИ НОВЕ ЖИТТЯ З АНДРІЄМ З БОЖОЇ НОВОЇ СТОРІНКИ. ЯКЩО НА ЦЕ БОЖА ЛАСКА ПРОШУ ПРО НОВУ СИЛЬНУ ВІРНУ МУДРУ І ЩИРУ ЛЮБОВ ДЛЯ ГАЛИНИ І АНДРІЯ І ВОЗЗ!ЄДНАННЯ ЇХ У ЇХ ХРИСТИЯНСЬКІЙ СІМ!Ї РАЗ І НАЗАВЖДИ, А ТОДІ ВЖЕ І БЛАГОСЛОВЕННЯ ДІТКАМИ, ЩОБ ВОНИ ВСІ БУЛИ ЩАСЛИВІ І З БОГОМ ЖИЛИ ВСЕ ЖИТТЯ І ВЖЕ БІЛЬШЕ НІКОЛИ ЇХ СІМ!Ю НЕ СПІТКАЛО ТАКЕ ГОРЕ! ЩОБ АНДРІЙ І ГАЛИНА ВІД ТЕПЕР І АЖ ДО СМЕРТІ МАЛИ ТАКУ ВЕЛИКУ БОЖУ МУДРІСТЬ І ЛЮБОВ ДО БОГА, ЩОБ І ЇХ ЛЮБОВ І СТАВЛЕННЯ У ШЛЮБІ ОСВ!ЯЧУВАЛА! АМІНЬ! ПРОШУ ТАКОЖ НАРЕНЕННЯ БАТЬКІВ І РІДНИХ АНДРІЯ, ЩОБ ВОНИ МАЛИ ПРАВИЛЬНЕ БАЧЕННЯ І РОЗУМІННЯ БОГА І ПОКАЯЛИСЯ З СВОЇХ ГРІХІВ І ПОЧАЛИ ХОЧ І НА СТАРОСТІ РОКІВ, ТА ВСЕЖ ПО ХРИСТИЯНСЬКОМУ ДБАТИ ЗА СВОЇХ ДІТЕЙ, ЩОБ ЙОГО БАТЬКО-КОМУНІСТ НАВЕРНУВСЯ ДО БОГА І МАТИ ТЕЖ, ТАКОЖ І СЕСТРА З БРАТОМ! БОЖЕ ТИ ВСЕ МОЖЕШ, ДОПОМОЖИ НАШОМУ НЕВІРСТВУ! ЩОБ ВСІ МАЛИ ВІДВАГУ, МУДРІСТЬ І СИЛЬНУ ВІРУ В БОГА, ЩОБ ВІД ТЕПЕР І НАЗАВЖДИ ЖИТИ ДОБРИМ, СПРАВЖНІМ ХРИСТИЯНСЬКИМ ЖИТТЯМ! АМІНЬ! ДЯКУЮ!!!!!!

 22. Наталя, Львів пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олег, дуже прошу Вас молитви до Бога за щасливе народження нашої з чоловіком дитинки, зараз я на 4 місяці вагітності. Просіть Бога про ласку, щоб дитинка була і фізично і душевно і духовно цілковито здоровою і щоб народилася і жила здоровою і найважливіше вірною Богові у всьому! Щоб все своє життя дитинка дбала за Божий мир, любов, добро і мала велику Божу мудрість по християнському жити на славу Богові і втіху нам батькам, щоб мала добре серце і ладіний погляд до кожної людини, щоб поважала і шанувала кожну людину, бачила в ній Ісуса Христа, щоб розуміла і виконувала Божу волю у своєму житті, щоб любила Україну і мала пошану до батьків! Щоб мала відвагу і мужність жити християнським життям і мала мудрість здобути собі на достаток чесним життям! Щоб чітко знала який стан приготував для неї у житті Бог і йшла за ним, чи сімейний чи священичий, чи монаший, і щоб у ньому була щаслива, мудра і дбала усюди за повноту Божої радості і миру та любові. Також прошу про легке народження дитинки і щоб я, Наталя та мій чоловік Роман були добрими християнами батькам для дитинки і майбутніх дасть Бог наших діточок! Також прошу за те, щоб мій чоловік Роман повірив по справжньому у Бога і його обітниці, почав ходити часто до сповіді і до Святого Прищастя і дбав щораз більше за вдосконалення своєї душі, бо зараз цього нема. Прошу, щоб вже до народження цієї дитинки мій чоловік Роман і я, Наталя були добрими мудрими, відважними, постійними християнами, вірними і щирими Богові та добрим прикладом для дитинки! Дуже сильно про це прошу!!! Амінь! Дякую!!!

 23. Наталя, Львів пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олег, прошу також Вас і про молитву до Бога за батьків мого чоловіка Антона і Марію, які живуть разом, але без церковного шлюбу, а чоловіка батько хоч і добра людина, та не дбає, що це потрібна річ, мабуть сподівається, що встигне навернутися перед смертю. Прошу Бога, щоб Антон, батько мого чоловіка навернувся до Бога, дбав не лише за фінансове забезпечення сім!ї, але і за свій духовний зріст, чисте від гріха і злоби серце, часту сповідь і Святе Прищастя, щоб покаявся і взяв щиро для Бога шлюб з своєю дружиною Марією в найближчому часі, ще до народження внуків. Щоб почав дбати за християнський мир і християнську любов до дружини та християнську поведінку в домі, бо зараз про Бога чути лише двічі на рік перед Паскою і на Різдво у тості за столом. Так постійні образи і сварки в хаті. Прошу, щоб Антон навернувся і був добрим прикладом для свого сина і внуків християнського правдивого способу життя!!!! Дуже про це прошу!!!! Амінь. Дякую!!!

 24. Наталя, Львів пишет:

  Слава Ісусу Христу! О. Олег, вчора я залишила на Вашому сайті прохання про молитву та не встигла піти до Сповіді та Причастя. Вибачте! Мені дуже прикро. ДСьогодні я вже гарно посповідалася і запричащалася і щиро і дуже Вас прошу сьогодні про молитву в моїх трьох вчорашніх наміреннях (29.12. 2013 Наталя, Львів) за навернення до Божого життя Андрія та його повернення до дружини, щоб вона змогла йому пробачити його зради,за навернення його батьків, щоб вони взяли церковний шлюб, за його рідних.За навернення мого чоловіка, щоб почав дбати за своє духовне життя по християнськи,за його батьків (помилково написала Антона, не Антона, а за Івана!та Марію), щоб вони теж взяли церковний шлюб і навернулися до Бога. За щасливе народження моєї дитинки здоровою і доброю Божою дитиною. За те, щоб всі ми мали мудрість Божу, сильну віру і ласку Божу перестати грішити, а жити добрим християнським правдивим життям і були здоровою духовно і фізично християнською родиною! Дякую Вам щиро за Ваше розуміння і величезну жертву часу на молитви до Бога за нас грішних. Нехай Бог Вас благословить!

 25. Наталя, Львів пишет:

  Також прошу сьогодні Вас, о. Олег, молитви за оздоровлення мене, Наталі, від хвороб: маститу, фіброаденом, нездорових утворень на молочних залозах, вірусу раку шийки матки, а також від постійних висипань на шкірі обличчя (не знаю причини, чи це підшкірний кліщ чи паразити чи якась інфекція). Також за ласку для мене з легкістю пробачати всім образи, вміти щиро любити, вміти бачити Ісуса в кожній людині і поважати кожну людину і всім добро чинити, за витривалість у добрих християнських намірах і звільнення від злості і необдуманих і поспішних поганих думок, слів і вчинків. Дякую щиро за всі молитви. Нехай Вас Бог благословить усіма Вам потрібними ласками!

 26. Наталя пишет:

  Святий Отче! Помоліться будь-ласка за мого хлопця Джанні, за його здоров’я та щоб він швидше одужав після важкої аварії.

 27. Виктория пишет:

  Слава Иисусу Христу! Отец Олег, помолитесь пожалуйста за меня -Болею с детства. А 8 лет назад еще стали почки -(песок идет) беспокоить очень и 6 лет уже, как не могу Глотать пищу твердую, только всё жидкое….
  И прошу помолитесь за здоровье моих близких….
  Благодарю Вас.

 28. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче Олеже, щиро прошу Вас помолитися за важкохворого Михайла, який лежить у комі.
  Щиро вам дякую.

 29. Люба пишет:

  О.Олег Слава Ісусу прошу помоліться за мою родину щоб були здорові.і за сестричку яка вагітна,щоб була здоровою.а також за мене бо останім часом дуже хворію..

 30. Яна пишет:

  Добрый день!Очень прошу помолиться за мою
  работу.Чтобы я устроилась туда где стажеруюсь.Большое спасибо за поддержку.

 31. Іванна пишет:

  Прошу Вас, отче Олег, помоліться за моє здоров’я, в мене псоріаз, хвора печінка, поставили діагноз ‘безпліддя’, а рік тому назад знайшли ще одну невиліковну хворобу. Щиро вдячна.

 32. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу молитви за хвору Марію. щиро дякую

 33. Ольга пишет:

  Львівська обл м золочів Прошу по молитися за щасливі пологи для Ольги та народження здоровою дитини.Дякую

 34. Оксана пишет:

  Прошу молитви, щоб я завагітніла. Щиро дякую.

 35. валерій пишет:

  Cлава Ісусу Христу! Всечесний отче Олеже, уклінно прошу помолитися за здоровя Валерія. Дай і Вам Бог здоровя.

 36. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за любов та зваєморозуміння в сімї Володимира та Наталії.За відкинення всякого зла. За навернення та врозумлення Надії яка хоче зруйнувати сімю навіть вдається до чарів.Щиро дякую.

 37. Валерій пишет:

  Слава Ісусу Христу! Всечесний оче, Олеже прошу помолитися за здоровя Валерія – болить шлунок, підшлункова вся утробина, поганий сон. А також прошу помолитися за здоровя дочки Христинки в якої часто болить шлунок, знесилена, завидують люди

 38. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за Володимира. Дуже агресивний кричить,принижує,знущається не можливо поговорити. Я дуже переживаю. За любов та взаєморозуміння в сім”ї. Відкиненя всякого зла.Щиро дякую.

 39. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися за врозумлення та навернення Надії яка хоче зруйнувати чужу сім”ю.Щиро дякую.

 40. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,прошу вас помолитися,за моє одужання,щоб в мене не підтвердився діагноз про який я думаю.Прошу вас допоможіть,одна надія на Бога.Дуже важко…

 41. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за навернення та просвітлення Володимира, який знущається з мене і з дітей і не розуміє що робить погано.Щоб на нього зійшов Дух мудрості та любові.Дякую.

 42. Олександра пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,дуже прошу помоліться за одужання мого чоловіка Володимира.Йому видалили меланому.Через пів року почалися епілептичні напади.Зробили УЗД, МРТ.Лікарі виявили пухлину головного мозку з метастазами в печінку і лімфовузли.Оперувати не беруться. Отче допоможіть .Ваша молитва нам дуже потрібна.Хай Вас Бог береже.Дякую. З повагою Леся.

 43. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу помоліться про моє одужання,допоможіть мені.

 44. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помолитись про заміжжя моєї донечки Лесі при хрещені Єлєна) , якій вже виповнилось 29 років. Дякую. З великою повагою Галина.

 45. Слава Ісусу Христу.
  Прошу про молитву на місяць за здоров’я і звільнення від алкогольної залежності Олега, він зараз у іншій країні. Дякую.

 46. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отець Олег,прошу помолитись за моє здоров’я:маю кам’яну хворобу.3 роки тому видалили жовчний з каменями,тепер маю камінь в нирках.дякую!

 47. Вiкторiя пишет:

  Слава Iсусу Христу!
  Прошу молитися за зцiлення Вiкторii та дитинi Владислава.Потребуэмо дуже допоможiть вже сьогоднi
  дякую

 48. Ольга пишет:

  Прошу молитву за сина Василя. Вже кілька днів болить рука в кисті без причини. Не підпухла, тільки зверху є гуля, вже давно. Раніше не боліла. Дуже прошу Отця помолитися за оздоровлення. Дуже дякую.

 49. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за звільнення від алкогольної залежності Олега, Володимира. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 1"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов