Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 3

 1. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче, прошу Вас про молитву за здоров»я моєї бабусі Наталі, нестерпні болі у животі, ногах. Дуже дякую Вам.
 2. Марія. Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву о.Олега за здоров»я сина Василя,чоловіка Ярослава і сестри Юліі. І за вирішення проблем. Щиро дякую.
 3. НАТАЛІЯ. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу о. Олега помолитися за здоровя моє (Наталія) , вже майже рік хворію!Та за здоровя моєї родини (Антон, Ольга, Міхаіл, Валєрій, Тетяна, Роман, Ніка, Артем) Щиро вдячна. Нехай Господь дарує Вам довгі роки життя!
 4. Елена. ДОБРОГО ДНЯ! ДУЖЕ ПРОШУ ПОМОЛИТИСЬ ЗА ЗЦІЛЕННЯ МОГО СИНОЧКА ДМИТРА ВІД ЕПІЛЕПСІЇ!
 5. Мар»яна. дуже дякую о Олегу за молитву моїй дитинці Олесі стало вже краще! Якшо ваша воля помоліться і ше за неї щоби вона повністю одужала!
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу! Я зі Львова. Прошу о.Олега про молитву за здоров»я бабусі Наталі. Нестерпні болі в животі та ногах. Дуже дякую!
 7. Cветлана. Слава Исусу Христу. отець Олег я прошу помолитися за мого внучка Владислава вин алергик, тому дуже хворие на простудни захворюваня. Дякую.
 8. Марія. О.Олеже! Прошу молитися за швидкий захист кандидатської дисертації у Києві:щоб Володимир відмінив екзамен і допоміг у захисті, щоб Марія подала оголошення до нового року. Щоб Марія оформила трудову:знайшла добру викладацьку і наукову роботу.За покращення матеріального становища Марії. За захист Марії від чарів Галини: щоб Бог відкрив Тарасу правду і про це дізнався факультет. За захист Марії від бісів і злих людей. За доброго хлопця для Марії: щоб швидко зустріла. За те, щоб Марія виграла лотерею і купила квартиру. За мир і душевний спокій Марії. За справжню подругу Марії. За важкохвору матір Єву. Прошу молитися 2-3 місяці, бо дуже зле. Дякую.
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу о. Олега помолитися за здоров»я моїх (Ірини) батьків Анни і Василя. Також за здоров»я та навернення до Бога мого чоловіка Віктора. Помоліться, будь-ласка за поповнення в нашій родині, дуже хочемо дитину. Дякую Вам, довгих вам років життя і Божого благословіння.
 10. Галина. Слава Ісусу Христу! Отець Олег прошу вашої молитви за мене (Галину), в мене почалися певні проблеми,відчуття ніби я втрачаю глузд,часто в районі голови напруга така,тобто щось мені мішає думати тверезо,адекватно,відчуття таке ніби я пяна,але звичайно що я нічого не пила,пробувала аналізувати чому в мене все це почалося,і відповідь лише одна або я психічно хвора,бо в мене вже раніше було таке,я навіть в лікарні лежала,це жахливо згадувати але тоді мені жити не хотілося,весь час лізли думки про самогубство в голову,я не могла ніяк вийти із цього стану пригнічення,відчувала пустоту в душі,мене мучило жахливе відчуття голоду, відчувала себе жалюгідною, а нерви в мене були такі що не можу вам передати,мене з середини аж пекло від ненависті, робити я нічого не хотіла і не мала сил, я дивилася телевізор щоб не чути тих жахливих думок які до мене приходили…я стала ніби зомбі, боялася людей, бо не знала про що з ними говорити, мені здавалося що я ззовні така ж гидка як і вічуття в середині, я була жахливо агресивною,потім ми з мамою почали їздити в ц.св.михайла здається,там читали молитви на відігнання злого духа від людини,і так помалу,помалу в мене все це пройшло,я стала веселою адекватною людиною,щасливою,почала ходити до церкви і той період згадувала з жахом,майже забула як це от коли ти молишся і не усвіломлюєш жодного слова,коли тобі на душі весь час чорно
 11. Ірина. Прошу про молитву на навернення в сім’ю до України до раби Божої Ірини шлюбованого нею в церкві чоловіка Назара та звільнення від усіх чар та злих намірів.
 12. Галина. Слава Ісусу христу! Прошу молитву за хвору галину та моїх дітей анну і марію, чоловіка. Отче моліться за моє здоров’я. Я дуже вас прошу. А ще помоліться, щоб мій тато Іван знайшов роботу.
 13. НАТАЛЯ. Слава Ісусу Христу! Отець Олег прошу вашої молитви за здоров»я моїх діток-синочка ВЛАДИСЛАВА та донечки АННИ-КАРІНИ
 14. Ольга. Прошу помолитися за моє здоров’я — у мене вже кілька років шум в голові, сильні запаморочення, зниження слуху.
 15. Леся. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу о.Олега помолитися за мою подругу, яка втратила роботу, благополуччя, тому що приїхала додому доглядати смертельно хвору сестру, і після її смерті опікується племінником. Вона повернулася в Італію і не може знайти роботи. Отче, будьте добрі, помоліться, щоб вона влаштувала своє життя.
 16. Алла. Помоліться, будь ласка, за моє здоров’я, яке у мене дуже слабке з самого дитинства. Дякую.
 17. Оксана. Добрый день.Меня зовут Оксана. Пожалуйста помолитесь за меня,у меня рак.Спасибо.Пускай Вам Бог помогает и даёт Вам сил.
 18. Тоня. Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу о. Олега щоб помолився за мене молитву від стаху маю внутрішнєй страх і боюся сама їздити в маршутці,Щиро вдячна.нехай Господь дарує Вам довгі роки життя.
 19. Галина. Гусятинський район. с. Старий Нижбірок. Прошу Вас Отче моліться за моє здоров’я та дітей Анну і Марію. Допоможи, зціли Ісусе.
 20. Іванка. Слава Ісусу Христу! прошу отця помолитися за зцілення дівчинки Анічки (7років, м.Калуш) та хлопчика Назарчика (2роки, м.Рівне), в обох діток онкозахворювання. також попросіть Господа щоб для Назарчика знайшлась якнайшвидше родина, яка його усиновить, бо він сирота. дякую!

(5) Комментариев к: "Блок 3"

 1. галина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, я дуже прошу Вас помоліться за мою донечку Вікторію, щоб їй успішно провели операцію по видаленню доброякісної родимої плями(пігментний невус). Нехай Господь благословить Вас!

 2. люба пишет:

  Слава Ісусу Христу.Помоліться за мою родродину.Велике спасибі

 3. люба пишет:

  Слава Ісусу Христу.Прошу молитву за Ганну

 4. Марина пишет:

  Слава Ісусу Христу!!!Дуже прошу помоліться за зцілення моєї донечки Мелітіни!
  І за хвору бабусю Любов!
  Дуже дякую!!!

 5. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Благаю вас про молитву за зцілення мого синочка Олександра, має аутизм. Ми дуже потребуєм Божоі помочі!
  І будь-ласка помоліться за упокій моєі бабці Маріі.
  Щиро дякую!

Написать комментарий: "Блок 3"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов