Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 4

 1. Роман. Прошу помолитися Господу нашому Ісусові Христові за допомогу у подолання гріха, а також за навчання, за чесну та успішну здачу цієї зимової сесії та за Божу присутність та милість у стосунках з Марією.
 2. anya. SLAVA ISUSU XRESTU.MENE ZVATU ANYA YA PROSULAB PRO MOLUTBY DLYA MOHO SUNA ZA UOGO NAVERNENNYA DO HOSPODA I VIDVERNENNYA VID ALKOGOLIU.OTCHE DOPOMOGIT6 Y VASHIU MOLUTVI BO TYAGKO DUBUTUS6 JK TOPUTSYA MIU SUN Y GORILCI.DYAKUIY SLAVA ISUSY XRESTY
 3. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за Мир та Спокій моейі душі,та мойіх Рідних та здоровя Душевне та Тілесне,прости та помилуй нас Господи.
 4. Оля. Прошу помолитись буль-ласка за щасливу долю Ольги. Щоб Бог дарував друга порадника в житті
 5. Марія. Прошу Вас отче молитись за здоровя та навернення грішників Івана. та Марії. за Боже благословення їх дітей Миколи та Назара
 6. Ганна. За спокій у родині
 7. Валентина. Добрый вечер. О.Олег, очень Вас прошу, помолитесь за меня, у меня серьёзные проблемы со здоровьем (по женски-киста яичника, полип шейки матки), грибок на ногтях. Пусть Господь Бог, даёт Вам здоровья, сил. С ув.Валентина.
 8. Лидия. Слава Ісусу Христу! Я, раба Божа Лідія, прошу Вашої молитви за моє здорв’я . (Перенесла онкологічну операцію і опромінення).
 9. Лариса, м.Прага. Слава Исусу Христу,отче Олег, маю до Вас велику просьбу, помолиться будьте ласкавий, за здоровя моэъ мами Любови вона маэ постийни головни боли в день и в ночи, За здоров’я моъх діток та онуків, Алину-Ангелину, Виталию-Викторию, Сергия, Василя, онуки Арсен-Роман, Артем-Иван, Полина-Иванна , За їхне сімейне и финансове благополуччя, щоб на їхньому шляху траплялися добри люди, Щиро Вам дякую, Слава Исусу Христу.
 10. Андрій та Оксана. Мічиган, США. Слава Ісусу Христу! Просимо про молитву за отримання ласки у Господа нашого Ісуса Христа стати батьками.
 11. Тетяна. Таня.м.Київ. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помоліться за наших дітей Юрчика і Марію, особливо за мою донечку Марію (2роки 3м), в неї ДЦП (права ручка). За здоров»я Олега, Андрія, Людмили, Оксани і мене. Дякую.Дай Вам Бог здоров»я.
 12. Наташа. Слава Ісусу Христу. Будь-ласка о. Олег помоліться за здоров»я мого брата за моїх племінників вони зарас хворіють, кашлають сильно. Звати Настя 4місяця і Ваня 3роки брат Вася прошу, щоб би повністю здорові були вони у Росії. Слава Ісусу Христу.
 13. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,щиро благаю про молитву за здоров’я душевне i тiлесне Надiї, Михайла (Молдова), Орисi, Ганни, Мирослава, Свiтлани, Мар’янки, Соломiйки, Максимка, Петра (Тернопiльщина), Ганусi, Настусi, Андрiя, Лесi (Канада), просiть, щоб Господь зглянувся i зцiлив кожного з його хворiб. Дякую. Слава Ісусу Христу!
 14. ЛЮБОВ. прошу ВАС ОТЧЕ помолитися за здоровя моєї мами ОЛЬГИ щоб рана в неї скоріше загоїлась і за здоровя донечки УЛЯНИ М.МОНАСТИРИСЬКА
 15. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега молитися за мою сімю, особливо у подолані гріхів і допомогу у подолані гріхів сина Романа. За духовне зцілення, мир і спокій у сімї. За вирішення складної ситуації і фінансове благополуччя. Щиро дякую!
 16. Ірина. м.Львів. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, отче Олег, помоліться за здоров`я нашого синочка Андрійка (2 рочки і 7м),в нього лійкоподібна деформаці грудної клітки . Дякую. Дай Вам Бог здоров`я.
 17. Oксана. Прошу про молитву за мене,щоб я добре посповідалась,бо давно вже не приступала до сповіді і причастя!Прошу помоліться за мене!дякую. Оксана.
 18. Тетяна. Слава Ісусу Христу!Я Тетяна і Валентин з Рівенської Обл просимо за молитву про материнство,Дякую за Ваші молитви!
 19. Наташа. Помолітся про мене хворію дуже нічо недомагає прошу вас о.Олег.
 20. Лідія. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу про молитву за свого сина (5 років-дуже нервується, злоститься,погано спить) і за здоров»я дочки Анни. Дуже Вам дякую!

(3) Комментариев к: "Блок 4"

 1. Мирослава пишет:

  Прошу помоліться за навернення духовне зцілення та повернення до сімї мого чоловіка Василя нехай його серце покине злоба та ненависть

 2. Татьяна и Олекссандр пишет:

  Татьяна и Олександр.Город Луцк.Слава Исусу Христу!Прошу отче Олег помолиться за благтполучие сем’и за здоровье и спокойствие мужа и детей(Анастасии и Артема) за то чтобы муж не уходил из сем’и за мир и спокойствие в сем’е.Спасибо большое за ваши молитвы!!!!

 3. Андрій пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за хвору маму (Марія) місто Відень…Дуже дякую…

Написать комментарий: "Блок 4"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов