Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

блок 120

 1. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас Отче, про молитву за вагітну Оксану на четвертому місяці, в якої плацента знаходиться дуже низько і є велика загроза втратити дитинку. Дуе Вам дякую за Ваші помічні молитви.
 2. Тарас. Слава Iсусу Христу! Прошу щиро молитви за зцiлення вiд вегето-судинноi дистонii вiд депрресii, Прошу Господа про пробачення моiх грiхiв i зцiлення вiд хвороби . Я вiрю ,що Господь почуе нашi молитви. Амiнь.
 3. Христина. СІХ! Дорогий о. Олег, дуже прошу Вашої молитви за звільнення Христини від панічних і навязливих страхів, помоліться, будь ласка, щоб Господь змилосердився і зцілив психіку і душу , дуже Вас прошу. Дякую, Божого Вам благословення!!!
 4. лілія. Слава Ісусу Христа. Отче я вас слізно благаю помоліться за мою мама, хвору Еллу. Ситуація дуже погана. Я маю надію лише на Бога
  Вона ще дуже молода і дуже мені потрібна. Я вас щиро благаю помоліться за неї. вона втрачає надію….щиро дякую
 5. Софія. Слава Ісусу Хресту! Дорогий отче, прошу молитви, За не можливе, щоб знайшлася добра порядна людина, яка б мене Софію влаштувала на державну роботу на митницю безкоштовно і щоб я пішла вже працювати на митницю. Щиро дякую. Бажаю вам отче, великого Божого Благословення і усім людям.
 6. Любов. Слава Ісусу Христу!Отче,дякуючи Вашим молитвам і численним молитвам небайдужих людей,нашого онкохворого родича Петра,якого ще недавно лікарі відправляли додому без шансів на життя,все ж візьмуться оперувати на останній стадії раку.Дуже просимо про щоденну молитву за вдале проведення операції і правильний підбір подальшого лікування.Моліть Бога,щоб подарував йому навернення і життя.Дякуємо Вам і безмежно Господу Богу!
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже помоліться будь ласка за мою донечку Надію в неі проблеми з нирками, за чоловіка Михайла щоб Бог його навернув на добру дорогу і за синочка Василя.Дякую вам від щирого серця.
 8. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже! я молода мама, проживаю з дитиною у Львівській області. Зараз тяжко захворіла. Прошу Вас про молитву за здоровя Ірини. Покладаю на Вас І Ваші молитви щирі надії.
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу! Святий отче Олеже, уклінно прошу вас помолитися за моє здоров’я. Я молода жінка, мама, живу з дитиною у Львівській області. Маю різні недуги і дуже страждаю, як морально так і фізично. Єдина надія на Вас!
 10. лілія. Слава Ісусу Христа. Моя мама хвора на рак легень….бореться вже кілька років. Зараз знову в лікарні…..мають робити операцію. Св. Отець Олег допоможіть нам помоліться за хвору Еллу. Я блага у Господа здоров’я для мами кожен день. Дякую Вам наперед.Здоровя вам і вашим рідним.
 11. Любов. Слава Ісусу Христу!Отче,дякуючи Вашим молитвам і численним молитвам небайдужих людей,нашого онкохворого родича Петра,якого ще недавно лікарі відправляли додому без шансів на життя,все ж візьмуться оперувати на останній стадії раку.Дуже просимо про щоденну молитву за вдале проведення операції і правильний підбір подальшого лікування.Моліть Бога,щоб подарував йому навернення і життя.Дякуємо Вам і безмежно Господу Богу!
 12. Оксана. слава исусу христу . прошу отця помолитися про щасливий вийизд за кордон оксани. щиро дякую.
 13. Олександра. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,дуже прошу помоліться за одужання мого чоловіка Володимира.Йому видалили меланому.Через пів року почалися епілептичні напади.Зробили УЗД, МРТ.Лікарі виявили пухлину головного мозку з метастазами в печінку і лімфовузли.Оперувати не беруться. Отче допоможіть .Ваша молитва нам дуже потрібна.Хай Вас Бог береже.Дякую. З повагою Леся.
 14. Віка. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться будь ласка за мого батька Володимира, щоб він зцілився від важкоі хвороби раку легень.Наперед гарно дякую і підкажіть що нам вдома ще молитись
 15. Аліна. Слава Ісусу Хресту. У моєї мами, тяжкохворої Катерини, рак легень ІІІ стадії, і нема як робити хімію,бо температура 38, ми молимося за її здоров’я та сцілення, прошу Вас будь ласка помоліться за неї,за її сцілення,щоб вона не втрачала віру і боролась за своє життя. Буль ласка я Вас умоляю. Дякую
 16. Любов. Слава Ісусу Христу! Отче,рятуйте! Я знову пишу Вам,бо в Італії онкологи відправили в Україну,сказали,що нічим не можуть вже допомогти.Благаємо про молитву за важкохворого Петра,щоб Боженька дав йому можливість навернутися і зцілитися.
 17. ІРИНА. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за мого чоловіка Ореста, щоб він знайшов собі хорошу роботу. бо довший час без роботи. Дякую.
 18. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за зцілення моєї мами Марії. Щиро дякую.
 19. Любов. Слава Ісусу Христу!Отче,я знов Вас прошу додати до щоденних молитов важкохворого Петра.Якщо на то Божа Воля,то випросіть для нього навернення і зцілення від останньої стадії раку.Моліться,благаю.Як тільки він приїде в Україну,ми будемо у Вас.ДЯКУЮ ЩИРО
 20. марія. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за зцілення Марії від хвороби. щиро дякую.

Написать комментарий: "блок 120"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов