Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

blok119

 1. Роман. Слава Ісусу Христу! о.Олег просимо Вас помолитись за нас та нашу сім’ю,бо вже 2 роки одружені,а діточок так ще немає! Ми молимось і просимо у Всевишнього про моє зцілення,але поки нічого не виходить! Ходили по лікарях і шукали різних цілителів,але ніхто нам крім Бога не допоможе! Вислухайте нас будь ласка і помоліться за нас грішних щоб ми змогли в цьому році завагітніти,а то мені важко дивитись як моя дружина часто пляче від розчарувань!!! Просимо Вас щиро отче не забудьте про нас! Хай Вас Бог благословить,бо робите добрі справи!!!
 2. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за навернення та просвітлення Володимира, який знущається з мене і з дітей і не розуміє що робить погано.Щоб на нього зійшов Дух мудрості та любові.Дякую.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. О. Олег, прошу Вас, будь-ласка, помоліться за мою донечку Каріну, в неї хвороба Крона, зараз дуже сильне загострення, ліки недопомагають. Наперед щиро дякую.
 4. Любов.Трускавець.Слава Ісусу Христу!Отче,дякую Богу ,що є такі священники як ви.Щиро прошу про зцілення Петра,який зараз знаходиться у лікарні.В нього рак і прогнози не втішні.Помоліться,отче,щоб його віра укріпилася і він знов повернувся до Божої Благодаті через Святу Сповідь і Святе Причастя.Хай вас благословить Господь!
 5. СВІТЛАНА ПЯТНИЦЬКА. доброго дня отче Олеже. благаю про молитву за найкраше вирішення справ з нашою домівкою щоб ми не залишились знову на вулиці. за навернення моєї дитини Андрія. за мир в нашій сімії. дуже вам вдячна і з моєї сторони будемо молитись за Вас і вашу сімю.
 6. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,прошу вас помолитися,за моє одужання,щоб в мене не підтвердився діагноз про який я думаю.Прошу вас допоможіть,одна надія на Бога.Дуже важко…
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже помоліться щоб Бог зцілив мене душевно духовно і фізично,я вас дуже проші мені дуже тяжко.Дуже вам дякую.Наталя.
 8. Тетяна. Тетяна. Христос народився! Отче Олег! Помоліться за мого батька! У нього 14.03. дуже складна операція, йому поставили діагноз рак легенів.Він ще молодий, всі молимся за нього. Прошу і вас помолитися, бо я вірю в його зцілення. Дякую Вам і Господу Богу.
 9. Любов. Отче Олеже,дуже благаю про молитву за навернення і зцілення від раку раба Божого Петра.Лікарі шансів не дають,дише надія на Божу милість
 10. Наталія. О.Олеже Слава Ісусу Христу.Прошу вас помоліться за мого чоловіка Михайла щоб Бог навернув його на добру дорогу.Ще дуже прошу помолитися за мою донечку Надію і синочка Василя.Я вас благаю.
 11. Тетяна. Слава Ісусу Хресту. О.Олег ми з чоловіком вже шостий рік живемо у шлюбі і ніяк не получається зачати дитинку. Помоліться будьласка або пвдкажіть якусь молитву. Дякую
 12. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за оздоровлення моєї мами Марії. Щодня прошу Бога про її зцілення. Допоможіть мені вашою молитвою. Дякую.
 13. Наталія. О.Олеже Слава Ісусу Христу.Прошу вас помоліться за мого чоловіка щоб Бог навернув його на добру дорогу.Ще дуже прошу помолитися за мою донечку Надію і синочка Василя.Я вас благаю.
 14. Тетяна. Доброго дня. о.Олег ми з чоловіком вже шостий рік живемо в шлюбі і ніяк неполучається зачати дитинку дуже хочемо. В мене були проблеми із трубою її удалили і після того рік часу лікування нічого недопомогло. Шукаю допомоги і поради. Дякую.
 15. галина. О.Олеже Слава Ісусу Христу.Прошу вас помолитися за навернення мого чоловіка Василя до Бога і повернення в сім’ю.Дякую.
 16. Марія. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, помоліться за Марію, в якої пухлина яєчників.Злі люди роблять ворожбу на смерть (їх зловили за ручку),маю важкі випробування в житті.І тільки віра, Святе Причастя, св.Тадей ще бережуть від зла.Мама моя померла 2 роки тому, усі роки життя були важкими від народження до сьогодні.Не маю грошей, зате маю багато боргів.Мучуся по чужих квартирах.Прошу молитися трохи довго,бо це все довго триває.Маю 33 роки,незаймана дівчина,ще не вийшла заміж,але маю таку проблему.А також, щоб Галина та інші видимі і невидимі вороги перестали ворожити на смерть і каліцтво Марії і лишили її в спокої назавжди, щоб правда випливла на поверхню.Прошу також молитися,щоб Марія повернула борги банкам,знайшла добру викладацьку роботу в УКУ, та ЛНАУ, ЛНУ та ЛП,щоб до Марії добре ставилися на роботі, тато і брат,щоб Марія захистила швидко і безкоштовно кандидатську дисертацію,отримала недороге,своє житло у Львові.Щоб у Марії зявився справжній щирий друг, щоб Марія знайшла доброго хлопця (не розлученого,тобто не шлюбного) і добрий шлюб.Щоб Степан і Марія перестали курити і пити.Щоб життя Марії налагодилося і за душевний спокій Марії.
 17. марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу вашої молитви за зцілення від хвороби Марії.Нехай же Господь Бог завжди буде із Вами і вислуховує Ваші прохання .Щиро дякую.
 18. Ольга. Слава Ісусу Христу. Сьогодні ми з чоловіком дізналися що у його мами рак яїчників, вже пішли метастази в черевну порожнину. Їй всього 62 роки. Отче благаємо Вашої молитви за рабу Божу Ольгу! Ми віримо в її зцілення. Одна надія тільки на Бога!
 19. Наталія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за маленьку донечку Марію. Щоб вона могла їсти, не рвала, щоб не стягувався рубець на стравоході. Щоб Господь простив усі гріхи наші.
  Дякую
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за маленьку донечку Марію. Щоб вона могла їсти, не рвала, щоб не стягувався рубець на стравоході.

Написать комментарий: "blok119"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов