Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 5

 1. Оля. Слава Ісусу Христу Отче Олег прошу помолитись за здоровячко моєїдонечки Вікторії вона неговорить донечки Катерини вона кашляє пів року Слава Ісусу Христу.
 2. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу вас отче моліться за моє здоров’я (Галини). На душі тривога, страх, неспокій. І дуже часто почуваю себе дуже погано, все тіло мучить. Дякую.
 3. Наташа. Слава Ісусу Христу О.Олег я прошу вас мене сцілити я кашляю грає в грудях. я не маю сили вже, поможіть мені, сильно голова болить я ціла слаба, хочу ходити, я молюся що дня на день 5раз. я вірю що Господь поможи мені щиро. допоможіть, щоб я була повнистю здорова, щоб на свята додому пішла. Най вам Бог дасть здоровя. Слава Ісусу Христу. Мене звати Наташа 18р. я інвалід лежу у лікрні нервології.
 4. Леся. Слава Ісусу Христу!Мене звати Леся,після родів,9 років тому захворіла,до тепер не можуть поставити діагнозу лікарі!Лежу постійно по лікарнях,болить все тіло,на вулицю не виходжу взагалі!Молюся постійно,звертаюся в молитві до Бога!Душе прошу Вас Святий Отче помолитися за мене,якщо Ваша ласка!Дуже хочеться бути здоровою,чоловік залишив після того,як захворіла,друзі та рідні відвертаються,ніхто не хоче взагалі навіть поговорити!Хочеться повірити в чудо,жити повноцінним життям,як і раніше!Дуже дякую за таку можливість до ВАС звернутися!!!З повагою До Вас!!!Леся місто коломия,Івано-Франківська область!
 5. ВІКТОРІЯ. Слава Ісусу Христу О.Олег я прошу вас помоліться за здоровя мами Лілі, сина Станіславчика,брата Сергія,братової Олесі та чоловіка Максима!!! Най вам бог дасть здоровя. Слава Ісусу Христу.
 6. Тетяна. Слава Ісусу Христу!Я Тетяна і Валентин з Рівенської Обл,просимо Вас Отче Олег про молитву за материнство,Дякуємо.
 7. Наташа. Слава Ісусу Христу. О. Олег сціліть мене вашою силою молитвою я благаю..я неможу вже мучитися і вмирати нехочу дуже жаль що ви не можите приїхати і я неможу я хвора дуже і нин щос гірше стало цілий день майже сплю душить вода у легенях нічого не помагає стіліт мене як ви багато людей стілили.я дивилася всі відеосвітчення..на сайті…
 8. Наташа. о.Олег прошу знов і знов пмоліться замене душить вода і кашиль неприходить щиро помолітся дуже погано
 9. Олександра. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу отця Олега помолитися за моє здоров»я. Постійні головокружіння головні болі. Порушена нервова система ,маю сильні страхи. Постійно почуваюся погано.  Дякую.
 10. Вікторія, Львівська обл. Прошу Вас Отче помолитись за благословення діточками (не вдається завагітніти 5 років) і за здоров’я всієї сім’ї . Дякую
 11. Оксана,Тернопільська обл. Слава Ісусу Христу!Отець Олег дуже вас просимо помоліться будь ласка за нашого тата,й чолвіка який знаходиться на даний час в реанімації в край тяжкому стані,з діагнозом ішемічний інсульт.Щиро дякуємо.
 12. Оксана.Слава Ісусу Христу.Отче Олегу прошу помолитися за мою донечку Вероніку її 9-місяців вона погано спить уночі. Дякую за таку можливість до Вас звернутися.!!!
 13. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помоліться за моє здоров»я.
 14. Марія. Cлава Ісусу Христу!Прошу о.Олега про молитву за здоровя зятя Тараса,якому було пороблено.Він проживає у Львові!Дякую за Вашу щиру віру і допомогу.
 15. Оля. Слава Ісусу Христу помоліться за Вікторію І Катрусю.
 16. НАТАЛІЯ. Прошу отче знову помолитись за моє здоровя. Було краще а зараз знову погано вже немає ніяких сил. Надіюсь на Бога та ваші молитви!Щиро вдячна
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за здоров»я мого сина Олега (алергія). Щиро дякую!
 18. Тетяна і Валентин. Слава Ісусу Христу! Хочу попросити Вас о. Олег про молитву про материнство,живемо з чоловіком 5 років а діток нема,Щиро дякуємо! Тетяна і Валентин Рівенська обл. Радивилів
 19. Леся. Слава Ісусу Христу!O.Oлег будь-ласка помоліться за мою донечку Ганусю 1р7 міс,кишковий грип,мучиться рвота,діарея…вона ще до того погано їла не набирала вагу ,низьке залізо в кров,і 3 міс пили залізо…і ще була підозра на епілепсію,але провіряли мозочок і дякувати Богу діагноз не підтвердився,але та поведінка через що були підозри тривае досі вже десь 1 рік,з вірою чекаемо на ваще заступництво перед Всевишнім(проживаем за кордоном)Дякуемо.Слава Ісусу Христу
 20. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Прошу п.Олега помолитися за моє здоров я, маю великі проблеми з опорно-руховим апаратом.Лікування не приносить бажаних результатів, а навпаки, заирає сили. Дякую. Слава Ісусу Христу!

Написать комментарий: "Блок 5"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов