Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 128

 1. Свiтлана. Христос Воскрeс!прошу помолитися за здоровe народжeння мого синочка.
 2. мирослава. щиро прошу молитви за здоровя моїх дітей ІВАННИ ВІКТОРІЇ ОЛЕГА за їх щасливу долю за примирення ІВАННИ та ЮРІЯ за збереження їх сімї та за навернення мого чоловіка ВАСИЛЯ до дітей
 3. Мирослава. Слава Ісусу Христу!В мого батька Віктора рак легені ,неоперабельний.Прошу помоліться за оздоровлення душі і тіла.Господь дуже милосердний,він вислуховує усі наші благання про порятунок.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отче Олег дуже Вас прошу помолитися за мої очі. Дуже поганий зір, багато проводжу часу за компютером, тому падає зір, і ше добавилися проблеми з очима. Будь ласка помоліться за сцілення моїх очей! Дуже надіюся, що Господь через Ваші молитви мене почує. ДЯКУЮ.
 5. мирослава. Щиро прошу молитви за просвітлення розуму,відвернення від коханки та повернення в сім’ю та до дітей мого чоловіка Василя
 6. Юлія. Слава Ісусу Христу.Прошу Отче,помоліться за мого батька Остапа,в якого рак печінки 4 ст. з множиними метастазами.Одна надія на Бога.Прошу почуйте нас.
 7. АННА. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу Ваших молитов на зцілення від хвороби мого чоловіка, Петра. Щиро Вам Вдячна.
 8. Юрій. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас Отче, сціліть мого чоловіка Юрія від раку ( рак шлунку з переходом на стравохід). Буду молитися за Вас і ваше здоровя.
 9. Анна. Слава Ісусу Христу. Отче , помоліться за мого сина Максима-Михайла від нервових і фізичних хворіб, агресії,страхів,безсоння,за зцілення розуму і психіки. За Віталія- за зцілення від надмірного вживання алкоголю та куріння, щоб знайшов роботу та одружився.За Марію -хворіє біль у хребті,болять суглоби , серце.
 10. оксана. Слава Ісусу Христу прошу помоліться за хворого Андрія проблеми з нирками і за хворого Сашка і всіх онкохворих діточок нехай буде менше зла на світі
 11. ліля. Слава Ісусу Христу. Отче я вас благаю помоліться за мою маму Еллу….дуже погано. Я дуже вас прошу
 12. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Отче я благаю Вас про молитву за мене Антоніну. Маю якісь проблеми з горлом. Лімфовузлами..маю великий страх перед лікарями. Не звертаюсь до них..бо боюсь. .я благаю помоліться за мене… Дякую Вам щиро…
 13. Галина. Слава Ісусу Христу!Отче Олег я вас прошу,помоліться за мого батька Ярослава в якого рак сечового міхура з метастазами.В мене надія тільки на Бога.Дякую
 14. Ольга. Слава Ісусу Христу! Святий Отче Олег. помоліться , будь ласка, за мого сина , аби Бог його звільнив від куріння наркотичної речовини. І за чоловіка, щоб його Бог звільнив від алкогольної залежності , блуду , азартних ігор.Щиро дякую.Дай Вам Бог здоровя і Божої сили.
 15. Наталія, Дрогобич. Слава Ісусу Христу! Прошу, Отче, помоліться за мого коханого чоловіка Романа. Хворий на рак, старається не впадати у відчай, недавно 5 місяців тому у нас народилася донечка, весь час проводимо з нею, але хвороба бере своє… Благаю допоможіть нам, помоліться за нього, щоб Господь змилувався над нами, над нашим татком…
 16. Христина. Слава Ісусу Христу!Отче Олег я вас дуже дуже сильно прошу помоліться за мою тяжко хвору маму Любу.
 17. Уляна. Слава Ісусу Христу!Отче, прошу Вас про молитву.Я вагітна термін маленький, але зі мною відбуваються дивні речі…Напевне через перестройку гормонів…незнаю…Але вже який тиждень погано себе почуваю.Тиск буває дуже низький ,постійне відчуття ніби піднімається температура ідуже холодно,повна апатія або навпаки дуже переживаю сама незнаю за що…і вже 5 днів як почався гострий гастрит(хоча проблем з ШКТ ніколи не було до цього)…істи нічого не можу ,дуже сильно болить..і. всі нутрощі болять …ліки пити неможна бо вагітна …і крім того сильний токсикоз .Розумію шо це може бути через гормональні перебудови..,Але вже якись стан розпачу від цього всього.У мене є ще маленька дитина потребує постійноі уваги ,а я так себе погано почуваю.Хотіла прийти до Вас на молитву чи до церкви до сповіді але якраз почався щей гастрит …слабкість головокружіння..здаеться що службу сповідь не вистою..Обов’язково прийду коли стане легше.А зараз прошу помоліться за мене ,щоб мій стан покращився.Дякую!
 18. Алла. Слава Ісусу Христу!Святий Отче Олег,благаю Вас про молитву за здоровя мого рідного і єдиного брата Ігоря..Він зараз тяжко хворіє на печінку.Ціле своє життя брат служить Богу,працює дяком в соборі Петра і Павла в Чотркові.Йому тільки 38 років.Помоліться будьласка,щоб він одужав і ще багато років служив нашому Господу Богу.Від його співу в захопленні багато людей,але хвороба не дає йому змоги співати.Моя сімя,батьки мої і всі наші друзі і знайомі щиро молимося за його одужання і дуже вдячна Богу ,що знайшла Вас тут.Я дуже вірюв силу молитви і ще раз прошу Вас про неї.Виблагайте в Бога одужання для нашого дорогого Ігоря,а ми будемо щиро молитися за Вас і дякувати в своїх молитвах.Дай Вам Боже здоровя і довгих років життя
 19. Оля. Слава Iсусу Христу!!! Отче прошу помолитися за мого тяжко хворого плимiнника Давида. В нього рак кровi, вiн ще зовсiм маленький.Помолiться за нього нехай Господь почуэ вашi молитви.
 20. ліля. Слава Ісусу Христу. Отче Олег я вас прошу згадайте в молитвах мою мамау Еллу. Пішли метастази…..я вірю і надіюся на Бога. Помоліться за неї.Вона нам дуже потрібна. Будь ласочка. Дякую

(6) Комментариев к: "Блок 128"

 1. Пише леся пишет:

  Слава Ісусу Христу о. Олег прошу вас дуже щиро молитися за мою мамусю Наталю яка хвора на онкологію молочної залози і пройшла 1 хімійотерапію попереду 2 і 3 хімійотерапія і операція Отче моліться за її виздоровлення і ми всі будем модитися щиро діти онуки щоб її господь бог допоміг все перенести і зцілитися від недуги. Дякую.

 2. Пише леся пишет:

  Слава ісусу христу о олег прошу вас дуже щиро молитися за мою мамусю наталю яка хвора на рак молочної залози і пройшла 1 хімійотерапію попереду 2 і 3 хімійотерапія іоперація отче моліться за її виздоровлення і ми всі будем модитися щиро діти онуки щоб її господь бог допоміг все перенести ізцвлитися від гедуги дякую.

 3. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу про молитву за моїх батьків, щоб вони більше хотіли ходити до церкви і за мій спокій, за навернення моїх батьків, Марії.

 4. Лілія пишет:

  Лілія!Слава Ісусу Христу! о.Олег прошу помоліться за мого тата Володимира,у нього під лівим коліном киста,яка йому дає незручності та болі.Благослови Вас Господи!

 5. Юрій пишет:

  Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу помоліться за те,щоб мій брат Тарас, який зараз у Полтаві і втратив роботу, знайшов добру роботу і душевний спокій. Дякую.

 6. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег Вашими молитвами маю надію на зцілення від раку! Все в Волі Божій, але не втомлюся просити Бога про порятунок і Вас прошу згадайте в молитві ім’я онкохворої Юлії.

Написать комментарий: "Блок 128"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов