Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 127

 1. Віта. Слава Ісусу Христу! Святий отче Олег! Прошу Вас помоліться за мою сім’ю. Я вже просто незнаю що мені робити. З чоловіком маємо 2 діток, але в нас сімейне життя не складається, постійно сваримся, кричимо один на одного. Чоловік прикладається до горілки, може і руку підняти. Кожен день після роботи не іде додому, а десь ходить. Я вже незнаю чи варто зберігати сім’ю чи краще розійтися. Просто незнаю чи зможу я сама з двома дітьми.
 2. Оксана. Прошу про молитву за Боже благословення та вихід із важкої життєвої ситуації для Оксани та її рідних. Дякую!
 3. Юлія. Слава Ісусу Христу! Святий Отче Олег! Прошу Вас помоліться Богу за мене і за мою доньку Соломію. Щоб Бог дав моій доньці щасливу долю, а мені щоб Господь послав хорошу людину який став би мені добрим чоловіком і моій дитині хорошим батьком. Заздалегідь Дякую! Рясних Божих благословінь Вам!
 4. Ірина. Слава Ісусу Христу.Отче Олег, прошу Вашої молитви за оздоровлення та захист Ірини , Яни та Артема. Щиро вдячна!!!
 5. Люда. Слава Ісусу Христу. Помоліться за мого батька, який в тяжкому стані.  Вірю, надіюсь. Дякую
 6. СВІТЛАНА. Слава Ісусу Христу. ОТЧЕ Олеже, прошу вас про молитву за нашу сім’ю,ЯКА розпадається через вже багаточисельні зради мого чоловіка, брехню та, байдужість.Останнім часом він дозволяє собі піднімати на мене руку.З кожним разом він стає все агресивнішим.Мені в такі моменти страшно дивитись йому в очі,бо вони ,якісь робляться не людські, звірячі.Я не знаю ,що мені робити.На це все дивиться наша Доця. ЇЙ 10 РОКІВ.Вона перестала слухати мене ,а чоловіка перестала поважати.Все рушиться .Деколи настають моменти,що я хочу втікти.Куда-небуть,тільки не тут.Не розумію для чого я живу? В МЕНЕ НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ.Крім того,в мене невиліковна хвороба.Мій чоловік каже,що я така нікому не треба.І як не прикро це правда.Я знаю,що Бог допускає тільки те що ми можем витримати.Я молюся за свого чоловіка,за його навернення до Бога.Мені його шкода .Інколи мені здається що він не знає що робить і чого хоче .Я не знаю як жити дальше чим більше я молюся і пробачаю,тим більше він принижує мене і розтоптує мою гідність.Отче ,прошу ,моліться за нашу сім’ю Світлану,Андрія,Анастасію , бо в цій ситуації,тільки втручання БОГА МОЖЕ щось змінити.Дякую за все.
 7. СВІТЛАНА. Слава Ісусу Христу. ОТЧЕ Олеже, щиро прошу помолитися за мою сім’ю.Моя сім’я розпадається.Мій чоловік має чергову коханку.Вперше як він мене зрадив я , за Божої милості,змогла пробачити йому.(хоч такі вчинки я була певна ,що ніколи не пробачу).Потім він тайком зустрічався з жінкою на 10 р молодшою за нього з дитиною, кажучи їй ,що зі мною живе просто так ()
 8. Вероніка. Слава Ісусу Христу ! Прошу помолитися за зцілення моєї мами в неї рак шийки матки лікування не дало результату і ми почули цей страшний вирок що медицина безсила перед цією хворобою але ми маємо надію на Бога що через вашу молитву і наші молитви Господь все таки нас почує молюся також до святого Юди -Тадея покровителя безнадійних …. Буду дуже вдячна вам за молитву Дякую ……
 9. Антонінаa. Прошу про зцілення від алкоголізму та агресії, заздрості для Анатолія
 10. Антонінаa. Прошу про молитву за зцілення родини Анатолія і Светлани. Про світло Святого Духа у прийнятті позитивного рішення.
 11. Ростислав. Отше прошу про молитву за оздоровлення для мого брата Юрія. Вірю в Бога і його все могутність обіцяю бути завжди вірним слугою Божим. У брата рак четверта стадія з метастазами. каюсь у своїх гріхах і обіцяю поправитись.
 12. Андрій. Слава Ісусу Христу. Отче Оле помолиться за мого дядька прошу. Він молодий і дуже добрий ма двох синів хороших. В нього рак шлунка і метастази перейшли в печінку
  Помоліться за нього будь ласка
 13. Ліля. Слава Ісусу Христу. Згадайте у молитва хвору Еллу, дуже вас прошу, вона погано почувається. Дякую
 14. Іванка. Слава Ісусу Христу! Отче,щиро прошу помоліться за оздоровлення моіх ніг від варикозу,мені 29 років,а ноги уже в важкому стані, також дуже прош⅝у помоліться,щоб Господь дав нам з чоловіком дитинку. Щиро дякую,хай Господь допоможе мені і всім людям!
 15. Solomiya. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помолитися за мого тата Юрія. У нього рак шлунку. Я вірю в те, що з допомогою молитов може статися диво! Дякую Вам, Отче!
 16. Наталя. Слава Ісусу Христу ! Святий Отче Олег! Вже декілька років переживаю страх і переживання через проблеми в сімї і в родині , втратила роботу через хвороби ….Дуже прошу вас про молитву за спокій в серці і в житті !
 17. Наталя. Слава Ісусу Христу ! Святий отче ! Дуже прошу вас помолитися за оздоровлення Наталії від хворіб і оздоровлення від алкогольної залежності і вихід з тяжкої депресії ! Дуже надіюсь на ВАС! Дай вам Боже здоровя!
 18. Наталя. Слава Ісусу Христу ! Святий Отче Олег! Дуже прошу вас помолитися за зціленння мене від різних хворіб шлунково кишкового тракту і щасливий вихід з важкої депресії уже 5 місяців не можу позбутися стресів і депресії . Помоліться за щасливий вихід з важких життєвих ситуацій , чоловік почав їздити за кордон, щоб добудувати хату , а останній раз коли він приїхав в серпні , то просто знущався наді мною і сином , не впізнавав нас, потім знову поїхав у жовтні і написав нам, що більше не приїде до нас ,що хоче продати нашу хату і розводу , щоб ми його забули …я впала в тяжку депресію,адже ми прожили в шлюбі 23 роки , я навіть почала випивати з розпачу …помоліться будь ласка за врозумлення мого чоловіка Любомира і повернення да нас в сімю….Помоліться за озоровлення Наталії від всіх недуг душевних і тілесних . Дуже надіюся на вашу допомогу і молитву . Хай береже вас БОГ !
 19. Оксана. Отче,Олеже,звертаюся до Вас з проханням про допомогу в молитві за хворого раба Божого Ігора. Хлопчик попав в аварію і вданий час бореться за життя….З глибини душі і серця прошу помоліться за хворого в недузі раба Божого Ігора. Нехай Божа Благодать завжди буде з Вами!!!!
 20. ліля. Христос Рождається. Отче Олег прошу помоліться за хвору рабу Божу Еллу. Я надіюсь лише на молитви. Дякую

Написать комментарий: "Блок 127"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов