Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 180

 1. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за духовне і тілесне оздоровлення Галини, звільнення із депресивності, за успішне завершення навчання і добру роботу.
 2. За Боже Благословення для Андрія, Галини і її сім‘ї. Дуже Вам дякую
 3. Вікторія. Отче Олеже, помоліться будь ласка за мого дідуся Петра, в якого рак легень , і дуже сильні болі. Дуже дякую!
 4. Галина. Слава Ісусу Христу Отець Олег помоліться за мого сина Раба Божого Василія ,за його здоров’я тілесне і духовне,і щоб женився,йому 30 років.
 5. Олена. Слава Богу! Прошу молитву за хворого Тимофія.
 6. Галина. Слава Ісусу Христу Отець Олег,помоліться за здоров’я мого чоловіка ,не може ходити ,болить ліва нога,Щиро дякую,нехай буде воля Божа!
 7. Ольга. Слава Ісусу Христу.Доброго вечора Отче.Дуже прошу помоліться за мене,у нас на роботі скорочення штату,мене вже повідомили що звільняють,а мені дуже потрібна саме ця робота,яка мені подобається,та й за віком уже ніде не хочуть брать.Дуже дякую,я теж молюся і сподіваюсь.
 8. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Благаю Отче помоліться за Злату- Марію за її здоров’я, лікарі підозрюють аутизм відстає від діток її віку, щоб почала говорити.
 9. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Благаю Отче помоліться за Злата -Марію дівчинка відстає в розвитку. Дуже благаю.Дякую
 10. Вікторія . Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь-ласка за Рабу Божу Вікторію. За духовне оздоровлення. Дякую
 11. Галина. Отче Олеже! Помоліться, будь ласка, за рабу Божу Наталію, у якої рак грудей. Надіюся на Бога! Щиро дякую!
 12. Галина. Отче Олеже! Помоліться, будь ласка, за мою сестру Наталію, у якої рак грудей. Щиро дякую!
 13. Віка. Отче Олеже прошу молитву про зцілення від онкологіїї раба божого Олександра.щиро дякую
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою можна поїхати в подорож, подорожувати.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, турботливим, розумним чоловіком, з яким створити сім’ю, гарно жити. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
 16. Оксана. Отче помолітся за мого батька за зцілення від раку і метазтас.
 17. Оксана. Отче прошу вашої молитви за зцілення від раку мого батька Василя.
 18. Оксана. Слава Ісусу Христу, прошу про молитву зцілення від важкої форми депресії і безсоння.
 19. Орест. Слава Ісусу Христу, о.Олег, прошу вас щиро, помоліться за Ореста. В мене 10 років головні болі і труднощі в особистому житті. Щиро дякую, нехай буде Божа Воля !
 20. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за раба Божого Ореста, за його оздоровлення і труднощі в особистому житті. Щиро дякую !!!

Написать комментарий: "Блок 180"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов