Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 181

 1. Оксана. Прошу вас помолитись за мою маму Катерину.в неї була онкологія здали аналізи .Молю Бога щоб все було добре.Дякую!Всім здоров’я!
 2. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь ласка за подружню пару Назара та Світлану за їхній мир і спокій та поповнення в їхній сім’ї. Дуже дякую вам.
 3. Вікторія. Слава Ісусу Христу, отче Олегу помолиться за мене будь ласка, якісь незрозумілі страхи проявилися, безсоння, панічні атаки, сильна депресія, яка своїми думками доводить мене до самогубства,а я хочу повернути собі колишнє життя, одна надія тільки на ваші молитви. Дякую вам
 4. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення душі і тіла, раба Божого Ореста. Щоб пройшли нав‘язливі думки в голові і не падав духом в труднощах. Дякую
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, розумним, люблячим чоловіком, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 6. Коля. Отче Олеже,прошу вас будь ласка помоліться за мою маму Ірину ,в неї рак підшлункової 4 стадія
 7. Оксана. Слава Ісусу Христу!О.Олег помоліться за мого брата Назара за зцілення його від наркоманії, а також за Оксану за щасливе заміжжя!
 8. Лідія. Слава Ісусу Христу!о.Олеже дуже прошу вас про молитву оздоровлення душі і тіла Лідії та Марії.Допоможіть мені,бо сама я не впораюсь. Таке враження що зайшла у ліс і не бачу виходу.Не знаю,що робити,яке рішення прийняти. Допоможіть.Дуже дякую вам за нелегке пастирське служіння.
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб мати хорошу подругу, з якою можна їздити на море, подорожувати. Дуже дякую.
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зустріч з коханим, турботливий, розумним чоловіком, одруження і створення люблячої сім’ї. Дуже дякую Благослови Вас Господи.
 11. Оля. Отче, помоліться будь ласка про зцілення від онкології мого дідуся Василя.Є одна лиш віра та надія на Господа.Щиро дякую.
 12. Оксана. Отче Олеже, прошу молитву про зцілення Ганни, моєї матері, яка бореться з онкологією. Батька мого, Романа, в якого хвороба Паркенсона.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, розумним, турботливим чоловіком, за створення люблячої сім’ї, одруження з коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Володимир. Отче, прошу Вашої щирої молитви за одужання моєї коханої дружини Інни, яка захворіла на рак. Дякую
 15. Отче Олег, помоліться за Василя, Анастасію,Олю.Щиро дякую
 16. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за раба Божого Ореста. Проблеми зі здоров‘ям і труднощі в особистому житті. Дякую.
 17. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу помолитись за оздоровлення моїх очей. Рання стадія Катаракти. З повагою Тарас
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, розумним, турботливим чоловіком, одруження та створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 19. Halyna. СІХ! Отче Олеже, дуже прошу про молитву за навернення, бажання відбути сповідь у Вас для чоловіка Андрія, бо зараз він у дуже тяжкому духовному і психічному стані. Щиро дякую за Ваші молитви, бо вже багато разів у своєму житті досвідчила дію Святого Духа через вашу молитву.
 20. Іванна. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви про оздоровлення від мікроаденоми гіпофізу, панічних атак, рухових розладів.

Написать комментарий: "Блок 181"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов