Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 65

 1. Оксана. Будь ласка, помоліться за здоров”я моїх діток Назарія і Андрія, за Божу ласку і благословення для моєї сім”ї – Богдана, Оксани, діток Назарія і Андрія, за допомогу у важких випробуваннях і терпіннях, Боже, вбережи нас.

 2. Марія. Слава Ісусу Христу! Шановний Отче Олег! Звертаємось до Вас з проханням допомогти з своєю оздоровчою молитвою моїй маленькій похресниці Марії – Діані. Вона тяжко хвора, у літку нам поставили діагноз рак крові. Їй немає ще 2 років, тому ми просимо за неї, підтримайте її своєю Благочистивою молитвою, благаю Вас! Щиро дякую, Вам за молитву!

 3. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас будь-ласка, помолитися за здоровя моїх діточок Вікторію та Ігорчика-Іванка, чоловіка Василя, тата Ігора, маму Марію-Ольгу, яка хвора на рак молочної залози і Ірину яка хворіє. Та суідів тяжко хворих на рак Богдана та Оксану. Дуже щиро дякую Вам за молитви ваші. Хай Господь Бог Вас оберігає.

 4. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолитися за зцілення моєї матері від тяжкої недуги раку і за успішне проведення операціїї 4 вересня.

 5. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться будь-ласка за здоров’я мого синочка Олежика. ( він часто хворіє)

 6. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться будь-ласка за зцілення душі і тіла раба Божого Ярослава, після перенесеного тяжкого інсульту.

 7. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу. Отче, щиро прошу Вас помолитися за мою маму Надію, за її здоров”я і зцілення від раку мочевого міхура. Я щиро вірю і надіюся що Ваша молитва її допоможе. Дякую.

 8. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу. Отче, щиро прошу Вас помолитися за мою маму Надію, за її здоров”я і зцілення від раку мочевого міхура. Я щиро вірю і надіюся що Ваша молитва її допоможе. Дякую!

 9. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу. Отче, щиро прошу Вас помолитися за мою маму Надію з Тернополя, за її здоров”я і зцілення від раку мочевого міхура. Я щиро вірю і надіюся що Ваша молитва її допоможе. Дякую.

 10. Марiя. Слава Iсусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолiться за мою маму, щоб вона зцiлилася вiд недуги. Дуже дякую Вам за Молитву! Вибачти, я забула сказати за кого помолитися, за рабу Божу Галину. Дуже дякую!

 11. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу Отця Олега молитись за мене Ірину і мого чоловіка Богдана щоб Бог подарував нам дитинку.Ми буже давно чикаєм на це чудо.

 12. Леся. СІХ!Прошу отця молитви в наміренні,щоб схуднути після пологів,під час вагітності був діабет вагітних,в вересні маю здавати аналіз,щоб не було справжнього діабету.За здоров’я усіх моїх рідних,особливо дітей,добру долю для них.І за вихід з боргів,щоб Господь давав здоров’я і сили Андрію в усьому(і за його схуднення)Дякую щиро!

 13. Наталя. Слава ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за рабу Божу Галину , за зцілення її від раку молочноі залози і щоб успішно пройшла операція 4 вересня 2014 року.

 14. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже ,помоліться будь-ласка за здоровя мого синочка Олежика.

 15. Оксана. Отче, помоліться будь-ласка за моє здоровя(за ласку жити в повноті життя) і за навернення якнайскорше до Бога найближчих. Дякую

 16. Маргарита. Слава ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться будь-ласка за мого папу, раба Божого Андрія,який хворіє раком. Помоліться за його зцілення.Велике Вам дякую!

 17. Наталка. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу помолитись за Віктора. Перебуває в лікарні в важкому стані після аварії. Надіємось, що Бог вислухає наші молитви.

 18. Віра. Помоліться, будь-ласка, за збереження сім’ї Віри та Романа, за те, щоб я могла простити йому, щоб він став прихильнішим до мене та до дітей.А ще за здоров’я Любові, Надії, Юлії, яка чекає народження дитинки, та моїх дітей Ігоря, Вікторію, Олександра.

 19. Руслан. Слава Ісусу Христу! о. Олеже помоліться за мого батька Ярослава зі Львова за його здоров”я і зцілення від раку легенів. Дуже дякую Вам за Молитву!

 20. Олеся. Слава Ісусу Христу!велике прохання помолитися за зцілення мого племвнника Устима,якому лише три тижні а важка хвороба легень не дає йому самостійно дихати.щиро вдячна

(2) Комментариев к: "Блок 65"

 1. Надія пишет:

  Надія wrote:

  Надія. Прошу вас помоліться за близьку мою людину за здоровя в нього рак , звати Володимир зі Львова!!!!! Прошу вас дуже сильно! Дякую

  @ Надія:

 2. Надія пишет:

  Надія. Прошу вас помоліться за близьку мою людину за здоровя в нього рак , звати Володимир зі Львова!!!!! Прошу вас дуже сильно! Дякую

Написать комментарий: "Блок 65"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов