Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 88

 1. Юлія. Слава Ісусу Христу. Я зі Львова прошу отця помолитись за здоров’я моє та моєї сім’ї-мами Галини та Батька Володимира. Я останні 9 місяців без перестану хворію, вже впадаю у розпач, депресію. Віддалилась від всіх людей – не хочеться нічого, бо весь час щось болить, а причини як кажуть лікарі не видно.маю хорошу роботу, яка перестала мене тішити. Охоплює панічний страх, яий неможе подолати. Батько зловживає алкоголем. Та й загалом останніми роками всі по черзі на операціях. Сподіваюсь молитви Ваші Бог вислухає і подарує чудо
 2. Христина. Прошу отця помолитися за моє зцілення від депресії, навязливих думок, неврозу, дуже дуже прошу важко жити з цим
 3. Христина. Прошу помолитися від депресії, неврозу, поганих і жахливих думок
 4. Світлана. Слава Ісусу Христу!Мене звати Світлана,35 років.Проживаю у м.Сокалі,Львівської області.Все моє життя-суцільне пекло і сльози.Розлучена.3 дітей.Живемо в суцільних злиднях.Роботи нема.В квартирі ремонту вже не було років 45.Все розвалюється.Діти не чемні,б”ються,вчитися не хочуть.Мати проклинає мене за те що я їх народила і обзиває всілякими словами і матюками.Долі нема.Ніякої опори і підтримки.Кілька разів було бажання накласти на себе руки щоб більше не мучитися.Їздила по святих місцях і на Хресну дорогу до Страдча.Молилася.Нічого не допомагає.Далі все гірше і ірше…Прочитала на сайті про молитви о.Олега і чудесні зцілення.Я Вас дуже благаю,Отче,помоліться за мене і моїх дітей: дочку Яну-Катерину,синів-близнюків Петра і Павла.Нехай Бог дасть дітям розуму,здоров”я,інтересу до науки.А для себе прошу щоб я знайшла роботу з хорошою зарплатою щоб я могла зробити в квартирі ремонт,прогодувати і вивчити дітей.І щоб я знайшла чоловіка який буде мені опорою і підтримкою,і буде любити моїх дітей.Для цього потрібне Чудо Господнє.Можливо після Ваших молитов Бог пошле мені це чудо яке я прошу уже багато років.Приїхати я не маю можливості.Дуже дякую Вам,отче за розуміння та за Вашу працю на славу Божу і за допомогу людям!!!!
 5. Люба. Слава Ісусу Христу!Будь-ласка помоліться за зцілення і виздоровлення від алкогольної залежності чоловіка Сергія.Дякую.
 6. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу молитви за Марію,Петра і їх дітей,за навернення,за здоров’я їхнє,нема там миру і злагоди вже багато років…Дякую,отче!
 7. Леся. Слава Ісусу Христу!Дуже Вас прошу помолитись за здоров’я Анастасії-Марії,щоб навчання вдавалось легко,мала хорошу пам’ять,перестало випадати волосся,відновився нюх.За Анну,Миколу;за Андрія,за здоров’я,за те щоб змінився,бо має дуже запальну вдачу,від чого страждають,ті хто поруч…За вирішення всіх фінансових проблем,щоб цього разу нам не відмовили в кредиті,все дуже довго тягнеться,постійно потрібні ще якісь дані…до того отримували неодноразово відмову,і починали все знову і знову,Господеві відома вся наша ситуація…бємся як риба до льоду,вірю,що милосердний Господь вислухає вас,як на то Його воля.Дякую Вам за вашу жертвенну працю на славу Божу!!!
 8. Анна. СIХ.Отче дякую.за вас Богу.та прошу при молитву в намiреннi коли на то воля Божа одружитись з Вадимом.мати гарну християньку родину та дiток .даруй Боже йому зрозумiти свое сердце.та як на добро то зустрiти вокресiня Христа разом.дякую.
 9. Яна. Добрый день! Прошу Вас помолиться за то чтобы я получила работу на которой сейчас стажируюсь.Большое спасибо за все молитвы от Вас!!
 10. Яна. Добрый день!Очень прошу помолиться за мою
  работу.Чтобы я устроилась туда где стажеруюсь.Большое спасибо за поддержку.
 11. Христина. Прошу за зцілення від неврозу, депресії і поганих думок
 12. Юлія. В мого тата Володимира лікарі виявили рак, 4-та стадія. Шансів на одужання не дають. Дуже прошу помолитися за його здоров я та зцілення від тяжкої хвороби.
 13. Ольга. Ольга,Козівський р-н,Тернопільська обл.Слава Ісусу Христу!Отче прошу вашої молитви за мене та мого чоловіка Андрія,і за те щоб Господь благословив нас діточками,за мир та злагоду у нашій сімї.Щиро дякуюВам.Хай Господь Вас береже.
 14. Алла. Слава Ісусу Христу! Отче дуже прошу молитви за мого чоловіка Вячеслава який далеко за кордоном, щоб Господь Бог йому допоміг з працевлаштуванням. Дуже вдячна Вам!
 15. Тетяна. Слава Ісусу Христу. Отче, щиро прошу Вас помолитись за здоров’я та одужання важкохворої Іванни. Дуже вдячна Вам!
 16. Маряна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег пишу до Вас вперше і маю аж дві великі проблеми.У мого рідного брата Тараса фактично розвалюється сімя і від цього страждає його двоє малих дітей і вся наша родина, Господь знає усі подробиці цієї справи.., дуже щиро прошу Вас помоліться щоб мій брат і його дружина не розлучилися, і брат кинув вживати алкоголь і знайшов собі постійну роботу, тому що матеріальне становище у них ДУЖЕ не просте…Для себе дуже хочу попросити Вас аби Ви випросили в Милосердного Ісуса для мене ласки материнства, ми з чоловіком дуже хочемо дітей, перша моя вагітність була трагічною, після чого було лікування,однак завагітніти знову не виходить.Будласка помоліться за нас і нехай моя сімя і сімя мого брата будуть щасливими…Тим самим Ви заспокоїте тривогу наших уже не молодих батьків, оскільки вони як ніхто переймаються нашими проблемами..Щиро дякую…
 17. Маряна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег пишу до Вас вперше і маю аж дві великі проблеми.У мого рідного брата Тараса фактично розвалюється сімя і від цього страждає його двоє малих дітей і вся наша родина, Господь знає усі подробиці цієї справи.., дуже щиро прошу Вас помоліться щоб мій брат і його дружина не розлучилися, і брат кинув вживати алкоголь і знайшов собі постійну роботу, тому що матеріальне становище у них ДУЖЕ не просте…Для себе дуже хочу попросити Вас аби Ви випросили в Милосердного Ісуса для мене ласки материнства, ми з чоловіком дуже хочемо дітей, перша моя вагітність була трагічною, після чого було лікування,однак завагітніти знову не виходить.Будласка помоліться за нас і нехай моя сімя і сімя мого брата будуть щасливими…Щиро дякую
 18. Юлія. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров”я мого батька Володимира, який зараз в реанімації після важкої трапанації. Дякую!!!
 19. Оксана. Львівська обл.,м.Сокаль. Слава Ісусу Христу,Отче, прошу Вас за молитву за здоровя, примирення і навернення мого коханого Руслана до мене раби Божої Оксани для прийняття тайни Вінчання і створення порядної християнської сімї. Хай Господь Вас благословить,Отче за Ваші молитви,зцілення і допомогу нужденним у їхніх проханнях!
 20. Оксана. Львівська обл.,м.Сокаль. Слава Ісусу Хресту,Отче, прошу Вас за молитву за здоровя і навернення мого коханого Руслана для створення християнської сімї. Хай Господь Вас благословить за Ваші молитви і допомогу нужденним у їхніх проханнях!

Написать комментарий: "Блок 88"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов