Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 87

 1. Наталя. Слава Ісусу Христу!!!Наталя м.Стрий Отче помоліться будь-ласка за виздоровлення від головокружіння, дуже вдячна!!!
 2. галина. Слава Ісусу Христу. Отче, я дуже прошу Вас помоліться за мою донечку Вікторію, щоб їй успішно провели операцію по видаленню доброякісної родимої плями(пігментний невус). Нехай Господь благословить Вас!
 3. Наталя. Наталя, Львів, 29 років. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви на оздоровлення Наталі і Анни, Ігора, Ольги від всяких алергій і оздоровлення всіх органів тіла від інфекцій, раків, хвороб серця і судин, хвороб печінки Анни, Наталі, Романа, Ігора, Оксани, Андрія, Дарії, Галини, Марії, Івана, Зоряни, Марка, Володимира, Анни, Наталі, Богдана, Емілії.
  Прошу за щасливу службу у війську для Андрія і його оздоровлення від проблем з тиском і серцем. Прошу за його здоров!я і охорону його життя на всіх його дорогах. Прошу за християнське праведне життя для Романа, Андрія, Ірини, Бориса і Івана.
  Прошу за завершення війни в найближчому часі, за примирення сходу і заходу, за розквіт християнських цінностей в Україні, за поверненням живими усіх з війни, за перемогу правди. За добру християнську владу в Україні і добробут для її мешканців.
  Прошу за щасливе народження дитинки для Галини. Дякую.
 4. Инна. Добрий день! Прошу вас,о.Олег,помолиться за мою хвору дитину Вікторію,у неї набряк головного мозку і не відкривається легеня. Дівчинка в реанімації 1,5місяця. Дуже Вас прошу. Надіємось і молимось. Слава Ісусу Христу.
 5. ivan. милостиво прошу помолитися за здоров’я моєї матері Марії. уклінно дякую в ім’я Ісуса
 6. Анна. СiХ.отче дякуем за ваш дар милитви.многіі літа.та прошу пр молитву за те як на то Божа Воля Іадим зрозумів свое серце.як мае любов домне .та як на то Божа Воля створили з ним боже подружжя.дякую
 7. люба. Слава Ісусу Христу.Помоліться за мою родродину.Велике спасибі
 8. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу,отче,щоб ви помолились за мир,любов,злагоду в моїй сім’ї,постійну Божу опіку над нами,силу долати спокуси,за здоров’я душі і тіла всіх нас і за вирішення всіх фінансових проблем,як на то воля Божа.Дякую,здоров’я Вам на довгі роки!
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу Вашої молитви за зцілення Андрія від варикозу,за міцне здоров’я і довголіття для нього!Дякую дуже!
 10. Саша. Отче Прошу вашої ревної і заступницької молитви за зцілення мого батька Миколи, і зцілення моєї маленької донечки Єлизавети-Марії!!! За мир і здоров’я у моїй сім”ї!!! Хай Господь відплатить вам сторицею!!!
 11. надія. Слава Ісусу Христу!Шановний,Отче ОЛЕЖЕ,від усього серця прошу помолитись за мою невістку Наталію-хоріокарценома з метастазами.Надія тільки на БОГА і на молитви.Дуже дякую.Здоров’я ,Вам і вашій родині.
 12. Ірина. Слава Ісусу Христу! Отче Я Вас дуже прошу помоліться за навернення в сімю чоловіка Олександра, який нас пакинув заради іншої жінки, я Ірина І донька Марія дуже хочемо,щоб він повернувся до нас. І щоб у доці моєі Марії пройшов висип на обличчі.
 13. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Ми з м. Хмельницького отче Олеже дуже Вас благаю помолитися за здоров’я мого синочка Миколи. Йому 7 років злякавшись почав дуже сильно заікатися. Хоча до цього щебетав як пташечка. Благаю Вас про молитву за зцілення мого синочка.А також хочу попросити про ПОСТІЙНУ БОЖУ ОПІКУ молитвою та за здоров’я Миколи, Людмили, Ірини, Віктора, Дмитра, Тетяни. Щиро дякую за Ваші молитви. Нехай Господь Вас благословить.
 14. Олександра. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ОТЧЕ ОЛЕГ дуже прошу помолитися за навернення до БОГА і сім”ї мого чоловіка Дмитра.
 15. Анна. СІХ.за вирішення ситуаціі з Вадимом.щоб він зрозумів свое серце.як на то Воля Божа ми були разом.дякую
 16. Олеся. Слава Ісусу Христу!Отче , звертаюсь з вели ким проханням до Вас, будь-ласка,
  помоліться за здоров’я моєї хворої донечки Христинки( у неї постійно підвищена температура , лікарі не можуть встановити діагноз хвороби).Щиро дякую Вам.Хай Бог Вас береже.
 17. Ярина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже Вас прошу, помоліться за мою новонароджену племінницю, вона зараз у реанімації, наковталась навколоплідних вод, дівчинка ще не хрещена.
 18. Марія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ. ОТЧЕ ОЛЕГУ В МЕНЕ ДУЖЕ ХВОРИЙ. ВУЙКО В НЬОГО РАК ПІДШЛУНКОВОЇ 4 СТАДІЯ . ЛІКАРІ НАДІЇ НЕ ДАЮТЬ . А ВІН ЗАМІНИВ МЕНІ БАТЬКА , КОЛИ МІЙ ТАТО ПОМЕР МЕНІ БУЛО 3 РОКИ .Я ВАС ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА НЬОГО.
 19. Анна. СІХ.отче прошу про молитку жа сповнення Божоі волі як еа то Воля Господа створити добру родину з Вадимом . дякую за ваш дар.
 20. раба Божа Леся (50). Слава Ісусу Христу! Отець Олег, Я багато грішила і ось тепер серйозно захворіла. Думаю, що таким чином Господ вирішив нарешті зупинити мене. У мене кілька проблем зі здоровям одночасно .Зверталась до лікарів і приймаю ліки. Прошу зціленням тим хворобам – безсоння, замість сну -якесь марево з неприємними образами, високий тиск., боязнь, страх, проблеми з ногами, …Вся моя надія є на Бога , що я отримаю зцілення, щоб я могла стати рабинею Господа, а не бути рабинею гріха. Моя душа і серце є дуже засмічені, і там напевне повно нечистих духів. Отець Олег, допоможіть своїми молитвами і з Божою допомогою очистити їх. Дякую !@ віталіна@ Слава:

Написать комментарий: "Блок 87"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов