Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 86

 1. оксана, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с.Доброгостів. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я дуже вас прошу, помоліться за мою дитину, Діанку їй 10 років має псоріаз голови, мед препарати помагають на дуже короткий термін, поможіть нам своїми молитвами!
 2. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче дуже прошу молитви за свого брата Володимира і його дружину Галину, щоб збереглася їх сім’я, щоб вони навернулися до Господа Бога і змогли пробачити одне одному. Щиро вдячна
 3. Наталя. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олег прошу вас помоліться за дорогу і рідну мені людину Тетяну за наверненя і розкаяння на добрий шлях. І за Здоровя сина Андрія і хорошу службу чоловіка Тараса щоб повернувся живим і здоровим. Буду дуже вдячна Вам. Хай береже нас Господь Бог!!!
 4. Ольга, Львів. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вашої молитви за ласку уздоровлення Ольги від ревматоїдного артриту і його наслідків. Дякую! З повагою Ольга
 5. Іра. Слава Ісусу Христу!Отче прошу вас,помоліться за мого дядька- він важко захворів і лікарі кажуть що необхідно робити операцію на ногу і вставляти протез ми всі дуже переживаємо. А ще прошу помолитися за мене і мого хлопця..ми плануємо одружитися і кожного дня в своїх молитвах я прошу Господа щоб допоміг нам побудувати справжню міцну сімю,з здоровими дітками,щоб ми так прожили до старості як наші батьки, беріг нас від розлучення і допоміг зробити правильний вибір з місцем проживання.Буду безмежно вдячна!
 6. Ольга. Слава Ісусу Христу!Прошу вашої молитви за Ласку Божу для мене і мого чоловіка Андрія,щоб ми стали батьками,за щасливе подружнє життя в глибокі ,щирій вірі.Дякую.Хай Господь вас благословить.
 7. Наталя. Отче, прошу помоліться будь-ласка, щоб у мене пройшла важкість у шлунку, не можу нормально їсти, а також, щоб пропала киста на печінці, щоб коли піду на узд, її не було. Дякую Вам за Ваші молитви!
 8. віталіна. Слава Ісусу Христу.отець Олег ,щиро прошу вас моліться за мою маму.Дуче часто болить голова, поганий зір..Буду дуже вдячна і буду вірити,що все буде добре
 9. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої щирої молитви. Сьогодні здала аналізи на вагітність,дуже вірю,що результат буде високий і ми нарешті станемо батьками. Моліться, прошу, на Вас велика надія
 10. Наталія. Слава Ісусу Христу ! Дорогий отець Прошу дуже Вашої молитви за зцілення мого брата Тараса від психологічної хвороби яка недавно проявилися в 20 років прошу поможіт. Дуже дякую Вам отче за Ваші молитви. Нехай Господь вас благословить!
 11. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу дуже Вашої молитви за зцілення Оксани від фіброми, кисти і поліп і щоб операція пройшла добре, за підвищення гемоглобіна, за дар материнства. Дуже дякую Вам отче за Ваші молитви.
 12. Ігор. Слава Ісусу Христу.Отче Олег,прошу Вашої молитви за мою єдину дочку Вероніку, яка хворіє на епілепсію а також сколіоз хребта,щоб Господь Бог за Вашими молитвами благословив її на одуження. Складаю подяку за Ваші молитви.Нехай береже Вас Господь
  Ваш коментар чекає узгодження.
 13. Ігор. Слава Ісусу Христу.Отче Олег,прошу Вашої молитви за мою єдину дочку яка хворіє на епілепсію а також сколіоз хребта,щоб Господь Бог за Вашими молитвами благословив її на одуження. Складаю подяку за Ваші молитви.Нехай береже Вас Господь
 14. Надія. Слава Ісусу Христу ! Отче Олег прошу Вас , благаю помоліться за дуже дорогу мені людину Володимира в нього онкозахворювання , за його сцілення від цієї тяжкої недуги!!!!! Щиро вдячна Вам , хай береже нас Господь Бог!!!!!
 15. Надія. Слава Ісусу Христу !!!! Отче прошу вас помоліться за дорогу мені людину Володимира за його здоров’я і одужання від тяжкої хвороби!!!!! Буду дуже вдячна Вам!!!!! Хай береже нас Господь Бог!!!!!!!
 16. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія
 17. Святослав. Слава Ісусу Христу! Отче,помоліться за мене,за зцілення душі і тіла. Ізжджу по стройкам,важко працюю і ті стройки почали вилазити боком . Будь ласка помоліться за свого односельця(якщо я непомиляюсь)
 18. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже Вашої молитви за моє зцілення від вегето-судинної дистоніі,принаймні так ставили лікарі,мене ж багато-багато років час від часу болить серце,загальна слабість,погане самопочуття(під час ,,приступів,,)серце перевіряла нераз-кажуть здорове.Дякую Вам дуже!!!
 19. Анна. Слава Ісусу Христу.дякую за аислухані молитви.та прошу про молитву за дар подружжя.як на то Божа Воля бути дружиною Вадима.для прослави Бога,щастя,любові,продовження людського роду.дякую .прошу Бога щоб Вадим зрозумів свое серце там мав любов до мене коли на то Ьожа воля.дякую.хай живе Марія.
 20. Слава. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, від щирого сердця прошу будьласка:( Помоліться за мого чоловіка Івана він впадає в панічні атаки, має великий страх, всього боїться, роботи боітся сам в хаті боітся , постійно думає!

(2) Комментариев к: "Блок 86"

 1. Яна пишет:

  Добрый день! Прошу Вас помолиться за то чтобы я получила работу на которой сейчас стажируюсь.Большое спасибо за все молитвы от Вас!!

 2. Ольга пишет:

  Ольга,Козівський р-н,Тернопільська обл.Слава Ісусу Христу!Отче прошу вашої молитви за мене та мого чоловіка Андрія,і за те щоб Господь благословив нас діточками,за мир та злагоду у нашій сімї.Щиро дякуюВам.Хай Господь Вас береже.

Написать комментарий: "Блок 86"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов