Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 61

 1. Юлія. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу про молитву за мою маму Ірину.Щоб у неї покращилося здоровя, відновилися сили.(проблеми з серцем та нестабільний тиск). Дякую! Хай Вам Бог допомогає!

 2. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за зцілення мого синочка Маркіяна. Має хворобу Пертеса. кульгає на ліву ножку. проблема із кульшовим суглобом. Дякую.

 3. Леся. Слава Ісусу Христу!Помоліться будь-ласка,отче,за вирішення наших фінансових проблем,тільки Боже чудо нам допоможе вибратися з тої ,,трясовини”,боюся за здоров’я Андрія,щоб він це все витримав!Благаю,Господи,допоможи нам за молитвами о.Олега!!!ДЯКУЮ !!!

 4. Марія. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитись за навернення мого чоловіка Петра та збереження сім’ї. Дякую.

 5. Марія. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу про молитву за збереження сім’ї Петра та Марії. Також за навернення Петра. Щиро вдячна.

 6. Вікторія,Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за моє зцілення від безпліддя,за те,щоб Господь подарував нам з чоловіком дитятко,щоб поблагословив нас стати батьками

 7. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за Ірину, дар мудрості для неї, втихомирення нервів,сповненням Святим Духом та душевним спокоєм. Дякуємо.

 8. Добромир. Прошу помолитися за успішне складання вступних іспитів у семінарії.

 9. Роман. Слава Ісусу Хресту. у моєї дівчини Ілонкі(18 років) рак крові Отче допоможіть мені молитися за неї

 10. ІРИНА. Слава Ісусу Христу!Прошу отця помолитись за мою родину.В мами ЛЮБИ болять плечі, серце , тиск і грибок на ногах..В тата РОМАНА цукровий діабет зтого і очі, печінка і нерви.Брат РУСЛАН постійно падає в дипресію не може женитись має тиск, болить коліно ,серце, прстуджений по чоловічому . В мене ІРИНИ цистит , грибок на ногах ,поганий запах з рота і болить коліно.В МОГО ЧОЛОВІКА АНДРІЯ псоріаз і грибок на ногах. В сина ВІТАЛІЯ поганий запах з рота і нервовий. Син ДЕНИС, ЩОБ РІС СПОКІЙНИМ .ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ВСЮ РОДИНУ.В мого свекраОЛЕКСІЯ серце і ноги і в тітки очі і ноги болять, помоліться за всіх.

 11. ІРИНА. СЛАВА ІСУСУ ХРИСУ . ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ ІРИНУ В МЕНЕ ГАЙМОРИТ.І ЗА КРАЩУ ПАМЯТЬ СИНУ ВІТАЛІЮ .ЧОЛОВІК АНДРІЙ МАЄ СИНУСИТ . А СИН ДЕНИС ПОСТІЙНО З ВІДКРИТИМ РОТОМ.ЩОБ ВСІ ПОСТІЙНО ХОДИЛИ ДО ЦЕРКВИ І НЕГОВОРИЛИ ПОГАНИХ СЛІВ.

 12. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення і щоб вона не бунтувалася. За здоров’я Марії, Михайла, Софійки, Оксани, Люби, Ярослава, Люби, Лесі, Наталії, Надії, Люби, Вадима, Наталії, Галини, Валентини, Ірини, Мар’яни. За здоров’я хворої Люби і щасливе проведення операції. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.

 13. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помоліться за мого чоловіка В’ячеслава, щоб він знайшов роботу. Дякую

 14. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться за мого чоловіка В’ячеслава, щоб він знайшов роботу. Дякую

 15. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, я вас дуже сильно прошу помоліться будь-ласка за збереження сімї Наталії і Сергія,щоб в нас була любов, злагода, мир, щоб ми змогли простити і забути давні образи один на одного і змогли відновити наші стосунки, і чоловік повернувся в сімю,в нас двоє маленьких діток. І прошу помолитися за здравіє рабів Божих Оксани, Станіслава, Сергія, Наталії, Дениса, Софії, Неоніли, Наталії, Олександра, Вячеслава, Валентина, Олександра. Дякую!

 16. Наташа. Слава Ісусу Христу, отче Олеже на жаль не можу з вами зустрітися віч-на-віч, я дуже Вас попрошу помолитися за мого чоловіка Володимира, він програє гроші ставлячи ставки,ми вже зверталися до лікаря, але результату нема,нам у всьому не щастить: мої рідні не терплять мого чоловіка, його -мене,сварки кожного дня.Дуже вас прошу помоліться за нашу сім”ю, росте донька і хочеться їй щастя і повноцінної родини. Наперед дякую.

 17. Oksana. Слава Ісусу Христу!!! Дорогі друзі, прошу вас помолитися за пошук доброго чоловіка, за створення гарної християнської сім’ї і за щасливу жіночу долю!!! Щиро дякую!!!!!

 18. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже молитви за вирішення,вихід з наших важких фінансових проблем,сили все це витримати!!!Дякую за молитви!

 19. наталя. Слава Ісусу Христу!Отче,Олег помоліться, будь ласка, за те, щоб аналізи,які я здавала 2 дні тому не підтвердили наявність вірусу.Ваші молитви вже мені не один раз помагали.Щиро дякую.

 20. Анна. Прошу помолитися за успiшне завершення тих справ, що менi потрiбно завершити.

Написать комментарий: "Блок 61"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов