Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Моя знайома вийшла заміж.

Слава Ісусу Христу. Хочу засвідчити про Божу допомогу за посередництвом молитви отця Олега. Одна моя знайома прийшла до отця з проханням про молитву, щоб вийти заміж, бо ніяк не складалося в особистому житті, і завдяки молитві о.Олега вона незабаром вийшла заміж!

Наталя

(19) Комментариев к: "Моя знайома вийшла заміж."

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мене, щоб я знайшла свою половинку і щасливо вийшла заміж по великій та взаємній любові! Бо без Божої допомоги попадаются тільки такі, які клянуться довгі роки в безумному коханні, а потім зникають.

 2. Христина пишет:

  Христос народився! Отче Олеже Дуже щиро прошу за молитву аби вийти Щасливо заміж .оскільки вже просто опускаються руки.Христина.

 3. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене (раду Божу Ірину), щоб я зустріла свою долю і вийшла заміж по великій та взаємній любові (щоб Бог послав мені доброго і вірного чоловік)! Дякую

 4. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помоліться будь ласка за мене щоб і я вийшла заміж . дякую

 5. Надежда пишет:

  Слава ІІсусу Христу ,Отче Олеже помоліться щоб моя дочка раба Божа Людмила знайшла собі пару

 6. Оля пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,помоліться за мене,щоб я швидко зустріла свою долю і вийшла заміж по великій та взаємній любові.Дякую!

 7. Зоряна пишет:

  Христос рождається! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, щоб я вийшла заміж.Дуже важко на самоті.Щиро дякую.Нехай Господь благословить Вас на духовній ниві засівати людські душі істиною!

 8. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу, Отче Олеже помоліться за мене щоб я вийшла скоро заміж мені вже 29 і хлопець з яким я зустрічаюся 4 роки нехоче створювати сім’ї зі мною. Дякую

 9. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу, Отче Олеже помоліться за мене щоб я вийшла скоро заміж,мені вже 29 і хочеться вже мати сімю. Дякую

Написать комментарий: "Моя знайома вийшла заміж."

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов