Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Моя знайома вийшла заміж.

Слава Ісусу Христу. Хочу засвідчити про Божу допомогу за посередництвом молитви отця Олега. Одна моя знайома прийшла до отця з проханням про молитву, щоб вийти заміж, бо ніяк не складалося в особистому житті, і завдяки молитві о.Олега вона незабаром вийшла заміж!

Наталя

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(18) Комментариев к: "Моя знайома вийшла заміж."

 1. марія пишет:

  Марія
  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться щоб моя дочка Наталія знайшла собі пару.

 2. Любов пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться щоб моя дочка Алла знайшла собі пару.

 3. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться щоб я змогла вийти заміж оскільки не складаються стосунки

 4. Ольга пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!Отче Олеже благаю Вас помолітся за мою дочку Маряну, щоб вийшла заміж я дуже вас прошу їй вже 28 а пари досі не має, благаю вислухайте мене.Дякую

 5. Інна пишет:

  Cлава Ісусу Христу! Була не одноразово у Вас і пам”ятаю Ваше кожне слово. Помоліться за мене, бо терплю я великі душевні муки.

 6. наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! отче Олеже, щиро прошу вас помолитись за мене, щоб Бог дарував мені доброго чоловіка і вийшла щасливо заміж.Дякую.

 7. Маряна пишет:

  Доброго вечора!Слава Ісусу Христу! Дорогий отче Олеже благаю вас допоможіть мені молитвою, щоб я знайшла собі пару, дуже хочеться сімї та діток, благаю вислухайте мене.Дякую! я дуже на вас надіюся. Маряна

 8. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене , щоб Бог послав мені доброго .ю вірного чоловіка, щоб був мир та спокій у родині.

 9. Надія-Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу .Отче Олеже помоліться за мене .Щоб я знайшла собі доброго чоловіка і щасливо вийшла заміж мені вже35 Дякую!

 10. раба Божа Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за мене, рабу Божу Вікторію, щоб Господь управив вийти мені заміж за доброго чоловіка і бути нам щасливою родиною. Благаю вислухайте і допоможіть молитвою, мені вже 37. Спаси Боже!

 11. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу, Отче Олеже помоліться за мене щоб я вийшла скоро заміж,мені вже 29 і хочеться вже мати сімю. Дякую

 12. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу, Отче Олеже помоліться за мене щоб я вийшла скоро заміж мені вже 29 і хлопець з яким я зустрічаюся 4 роки нехоче створювати сім’ї зі мною. Дякую

 13. Зоряна пишет:

  Христос рождається! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, щоб я вийшла заміж.Дуже важко на самоті.Щиро дякую.Нехай Господь благословить Вас на духовній ниві засівати людські душі істиною!

 14. Оля пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,помоліться за мене,щоб я швидко зустріла свою долю і вийшла заміж по великій та взаємній любові.Дякую!

 15. Надежда пишет:

  Слава ІІсусу Христу ,Отче Олеже помоліться щоб моя дочка раба Божа Людмила знайшла собі пару

 16. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отця помоліться будь ласка за мене щоб і я вийшла заміж . дякую

 17. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене (раду Божу Ірину), щоб я зустріла свою долю і вийшла заміж по великій та взаємній любові (щоб Бог послав мені доброго і вірного чоловік)! Дякую

 18. Христина пишет:

  Христос народився! Отче Олеже Дуже щиро прошу за молитву аби вийти Щасливо заміж .оскільки вже просто опускаються руки.Христина.

Написать комментарий: "Моя знайома вийшла заміж."

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов