Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 62

 1. віра. отче Олеже дуже прошу про молитву на зцілення від алкоголю сина Олега а також про допомогу влаштуватися на роботу і знайти свою половинку.В мене одна дитина і він щораз більше котиться вниз зневірився і ніби якийсь час все йде нормально а тоді зривається і витворяє неадекватні речі я ніяк не можу зрозуміти його між нами ніби якась стіна яка нікого не підпускає до нього.А ще прошу про брата свого Степана який пє

 2. Наталя. Слава Ісусу Христу! О. Олеже, помоліться будь-ласка за мене, Наталію, за моє здоров’я. Мене турбує постійна важкість в шлунку, болі в шлунку. А також прошу помолитися, щоб зникла киста на печінці. Дякую Вам, Ісусу Христу та Матері Божій за Ваші молитви

 3. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу молитви за здоров’я Орисі,Анни,Андрія,Анастасії-Марії,Анни-Єлизавети,Лесі за щасливу операцію кесарського розтину,за дитинку,яка має народитись,за вирішення всіх фінансових проблем.За дар батьківства для Ольги і Василя,Ольги і Олега,Марії і Григорія.Дякую,отче!

 4. христина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас о. Олег помолитись за навернення від алкоголю і наркотиків раба Божого Андрія та за збереженя сім`ї і за синочка Володимира(1рочок) щоб був спокійний і здоровий. Щиро Вам вдячна

 5. іринас. Слава Ісусу Христу Отче прошу вас помоліться за мою тітку Ольгу в якоі лікарі виявили рак.Щиро дякую Вам.

 6. Наталя. НадІя ніколи не вмирає..я вірю в чудо….у мого тата виявили рак шлунка 4 степені з метастазами…..отче помоліться за Володимира…..щиро вдячні

 7. Леся. Слава Iсусу Христу!Отче,помолiться будь-ласка за здоров’я Марї iпухнуть ноги,рука,нервова дуже,Петра,Iрини,Iгоря,щоб не курив,бо i так мае проблеми з дихальною системою,за добру долю,добру роботу для них,щоб навернулись до Бога,за Андрiя,надлишкова вага,хоч тяжко працюе,сивина в молодому вiцi,нервовий,щоб Господь допомiг йому вийти з всiх боргiв i благословив їх у всьому!!!ДЯКУЮ!!!

 8. Олег. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу Вас помолитись за за моє оздоровлення від тривалої недуги спини на суглобів, та за отримання Дару Віри та зцілення мого батька Вадима від алкогольної залежності та його навернення до Господа. Щиро дякую!

 9. Леся. Слава Iсусу Христу!Помолiться будь-ласка,отче за Iванну i Мiрика,тяжке фiнансове становище,вкрали на кордонi напевно все,що заробив,проблеми з документами,i вiн зник,щоб знайшовся живий,здоровий,дружина не знаходить мiсця собi.Дякую!!!

 10. Галина. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за здоров’я Ярослави, Стефанії серце, в голові шумить і не може ходити, за здоров’я і благословення Оксани і Михайла дитиною, за успішне завершення навчання Галини і за її щасливу долю, за навернення Аята до віри Христової. Щиро дякую.

 11. Соломія. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за одужання моєї матері Ольги – її мучить безсоння та вегето-судинна дистонія. Проживає у Львові. Дякую)))

 12. Петро. Слава Ісусу Христу. Отче Олег в моєї дівчини саркома їй 22 роки яб усе насвіті віддав тільки щоб вона була здорова. Помоліться будьласка за її одужання.

 13. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу про молитву за мого чоловіка Анатолія! Щоб у нього покращилося здоров’я, зменшилися приступи і були сили для подолання хвороби! Дякую! Хай вам Бог допомагає!!!

 14. Слава Ісусу Христу прошу за молитву,ви вибачайте що майже кожен день пишу вам просто в когось є багаті батьки чи впливові друзі які можуть порішати проблеми а в мене немає нікого… а вам я довіряю і вірю що ваші молитви поможуть…

 15. natka. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мою маму Ольгу у неї рак і потрібна операція яка буде дуже важка тому що має ще й інші захворювання. Помоліться за її зцілення від хвороби. Ми проживаємо на Закарпатті, а операція буде у Києві. Дякую.

 16. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу про молитву за одужання моєї мами Єфросинії -в неї злоякісна лімфома шлунку. Проживає у Львові. Дякую.

 17. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Василя від пухлини мозку

 18. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу отця помолитися за моє здоровя Ірини. сняться погані сни. мого синочка Маркіяна.кульгає на ліву ножку. має проблеми із кульшовим суглобом. а також моєї сімї та родини. Ореста.Надії. Івана. Марти. Галини. Назарія. Дмитра.

 19. НАДІЯ. Прозьба зі Сокаля за здоровя….Прозьба за військових на Сході і за виздоровлення поранених…Хай Бог Вам допомагає…І вислухає ваші прохання…

 20. Марія. Слава Ісусу Хресту ! Прошу вас о.Олег помолитись за мою сім’ю за Боже благословення на нас, щоб молитви наші були почуті ..І особливо за мого брата рабу Божого Олега щоб врятувався від ув’язнення та його навернення до Господа . Дуже вам Дякую!

(1) Комментариев к: "Блок 62"

 1. Оксана пишет:

  Прошу помолитися за здоров’я моєї мами Люби, за зцілення ніг та загоєння ран

Написать комментарий: "Блок 62"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов