Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 9

 1. оксана. Христос народився!Отець Олег,прошу Вас помоліться за мого двох рідного брата Олега,який починає зловживати алкоголем,а йому 20років,і його тата Мирона,який п»є без пам»яті,нехай в цій сім»ї запанує спокій,мир і злагода.Дякую .
 2. НАТАЛІЯ. НАТАЛІЯ!Слава Ісусу Христу!Дуже прошу Вас отець Олег помолитись за моє здоровя(проблеми з хребтом) та за здоровя моєї дитини- Ніки(погано спить,знервована).Дуже вдячна за Ваші молитви!Нехай Господь Вас береже!
 3. Світослава. Прошу Отця Олега… мій знайомий Александр з Білорусії дуже релігійна людина. попав в важку життєву ситуацію — обвинили в тому, що не робив. зараз під слідством. вірить, що Бог поможе всім, від кого залежить його доля, розібратись і зняти звинувачення. на його руках хворий на алергію та астму внук. помоліться за зняття з нього звинувачень. уклінно вдячна. вірю, що Ваша молитва допоможе.
 4. богдана. Христос народився! Отче Олеже, просимо Вас помолитися за здоров’я і спокійний сон Христинки та за те, щоб чоловік Віталій знайшов добру роботу. Щиро дякуємо!!!
 5. богдана. Христос народився! Отче Олеже, просимо Вас помолитися за здоров’я і спокійний сон Христинки та за те, щоб чоловік Віталій знайшов добру роботу. Щиро дякуємо!!!
 6. Олеся. Христос народився! Отче , Олеже дуже прошу Вас помолитись за здоров’я, мир і злагоду усіх моїх рідних(Максима, Ігоря, Ростислава, Миколу, Богдана, Ганну, Олену, Катерину, Павла, Тетяну, Ольгу, Роксолану, Зор’яну, мене — Олесю (у мене проблеми зі шлунком, жовчним). Помоліться щоб Господь допоміг знайти вирішення усіх фінансових проблем і змогли віддати всі борги, вирішити проблеми з машиною і вирішити остаточно проблему з житлом, та щоб ми з чоловіком змогли знайти хорошу роботу. Дуже Вам ДЯКУЮ!!!!
 7. Анна. Отче Олег !!!!Звертаюся до Вас зі своєю проблемою— мені вже 35 років , а сім»ї ( ні чоловіка ні дітей )не має!!!!! Уклінно прошу ВАС молитися за мене —рабу Божу Анну,щоб БОГ БЛАГОСЛОВИВ щасливою жіночою долею, чоловіком люблячим ,радістю материнства ,здоров»ям . Щиро дякую! Нехай БОГ ВАС оздоровлює на многії літа!
 8. Анна. Отче Олег !!!!Звертаюся до Вас зі своєю проблемою— мені вже 35 років , а сім»ї ( ні чоловіка ні дітей )не має!!!!! Уклінно прошу ВАС молитися за мене —рабу Божу Анну,щоб БОГ БЛАГОСЛОВИВ щасливою жіночою долею, чоловіком люблячим ,радістю материнства ,здоров»ям . Щиро дякую! Нехай БОГ ВАС оздоровлює на многії літа!
 9. Ирина. Добрый день Святой Отец! помолитесь, пожалуйста, за моего мужа Сергея, за его неверие в Бога, за моего сына Виталия, что бы он рос здоровым, и за меня, пожалуйста, отец Олег, с детства я слышала проклены от своей бабушки, и я много лет уже не могу избавиться от псориаза, очень мучаюсь… а так же за нашу семью, что бы она не разрушилась. искренне Вам благодарна!
 10. оксана. христос народився!о.Олег помоліться за здоровя мого синочка Захарчика він сьогодні має високу температуру,а він дуже схильний до неї і вона в нього тримається довго,допожітьОтче мене опанував страх Захарчик в мене часто занепадає.Дякую
 11. наталія. христос рождається!Прошу помолитися за покращення зору донечки Даринки і зниження температури синочка Данилка
 12. Ольга. Христос Рождається! Отче, прошу помолитися за мене Ольгу , за здоров»я і страх що у мене навернеться хвороба і появляться нові ще інші, також за мою донечку Вікторію у неї поганий зір і низький імунітет та чоловіка Ігора щоб Бог допомагав йому у всіх його починаннях!!!Щиро вдячна!
 13. оля. христос рождається.Отче Олег,хочу просити вашої молитви за мого брата Петра , у нього проблеми в особистому житті він розійшовся з жінкою він випиває часто і робить дурні вчинки.Прошу вашої молитви за його долю і здоровя .І ще хочу просити вашої молитви за мого чоловіка,ми вже жонаті з ним 12 р.а десь вже 11р.як йому частково випало волосся і він через це відмовляється ходити до церкви бо каже що встидається іще він уже 3 р.не може знайти собі роботи ми жили за дитячі гроші але це ще трошки і ми не будемо отримувати і їх як далі буде незнаю.дякую!!!дякую за вашу увагу.
 14. ніна. христос народився.о.олег.помоліться за мене і за мого брата щоб не пив.я вас дуже прошу одна надія на вас.і за моїх дітей щоб не були слабі.я до вас приїжала і мені краще стало на багато менше душе їм вже я дякую господу божу і вам за вашу добруту.я хочу до вас приїхати але немаю як бо брат дуже запив.я вірю що ви за нього помолитися і все буде добре.слава ісусу христу.
 15. Оксана. Прошу про молитву для моєї бабусі Тетяни яка зараз в тяжкому стані,про її одуження!!!
 16. Оксана. Отець Олег! Прошу Вашої молитви за Тараса і Марію. Дякую
 17. Оксана. Христос Рождається ! Дуже прошу молитви за щасливу жіночу долю. Дякую!!!
 18. Tanya. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Олега і Тетяну, щоб Господь дарував нам діток.Слава ісусу Христу!
 19. ніна. христос народився.о.олег я вас дуже прощу помолытися за мене.мені так важко чогось на дущі.мені було вже добре а тепер з нов стало зле.я вас прошу поможіть мені будь-ласка щоб мене не душило і стоїть мені з нов у горлі клубок.я вірю богові і вам що мені було кращче щоб мене не душило.я молю бого і вас за все що ви є такі насвіті і помагаєте людим і вам бог помагає в житі.я благаю вас поможіть мені щоб все було добре мені і вам у житі.я ходжу до церкви кожної неділі і все з гадую вас у думках.я вірю господи що ви помагаєте людям у тяжку годину я вас ще проще моможіть мені я благаю вас від душі .господи поможи мені.слава ісусу христу.одна надія на вас і господа.я вірю вам дякую вам за це що ви є.і ще одно я вас прощу дуже-дуже щоб ви помолилися за мого брата що пє горівку він сам не може відійти від цього і зарас будуть іти капати його.помоліться за нього зарас хрис -народився.
 20. Оксана. Отче! Помоліться будь-ласка за навернення до Бога Ірини, Андрія, Георгія(за його звільнення від всякого зла і зцілення від хвороби Д., бо таке твориться…). І за їх щасливу дорогу. Помоліться ще і за мене, щоб не розлінилася, остаточно і безповоротно навернулася до Бога, не сумнівалася у жодному випадку, не зневірилася і не знеохотилася. Дуже потребує Вашої молитовної підтримки Денис і його родина(за навернення до віри Христової). Прошу Вашої щирої молитви за навернення до Бога Анатолія, Володимира, Іванни, Романії, Ярослава, Володимира, Василя, Марії, Остапа, Василя. Дякую

(2) Комментариев к: "Блок 9"

 1. оля пишет:

  отче Оле моліться будь ласка за мою сім”ю за мого чоловіка степана ,в ноьго вже давно частково випало волосся а тепер робляться плями на бровах сказали нам що в ноьго проблема з внутрішніми органами але лікуватися не має можливості ,ще за здоровя моїх дітей Назарка і Вероніки вони дуже нервові.Щиро дякую вам нехай вам Бог допомогає.

 2. Ірина пишет:

  Христос рождається.о.Олег прошу помолитись за Юрія та Романа за здоров»я та від звільнення від всякого зла і навернення до Бога і сім»ї.А також за здоров»я та від страху за Ірину Марка Арсена.А також за здоров»я Злати Єви Мирослави Мар»яни.Дуже дякую.Нехай береже Вас господь і дає здоров»я!

Написать комментарий: "Блок 9"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов