Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 10

  1. Ірина. Ірина.Тернопільська обл.Бучацький р-н.Слава Іссусу Христу! Отче! Помоліться будь-ласка за щасливе зачаття для Ірини від Володимира Благословіть на щасливе материнство
  2. Оксана. Отець! Прошу Вашої молитви за Володимира(єговіст), Анатолія(працеголiзм). За навернення до Бога Ірини, Андрія, за звільнення Георгія, за здоров’я Ярослава, за мене і за тих всіх людей, що прошу у Господа! Дякую
  3. ніна. христос народився о.олег я прошу вас щоб ви мололилися за те що унаші родині настала чорна смуга всі мої діти слабі мають запалиння 2стороння стасик 1рочок і 5міс. настя 3р. марянко 5рок. прошу дуже прошу поможіть наші родині і за моїх плимінників вероніку 9міс. вони всі улікарні колять вже лижали тому місяць ізнов завирнуло темпаратуру мають 39.8 страшенна горячка шмаркі дуже слабі діти благаю я всім серцем щоб отец олег наші родині помогли з божою допомогою …… іще за брата що запив страшно інегодний відійти сам пє пє лиш моліться зато щоб непив
  4. наташ полек. христос народився о.олег я звиртаюся до вас за допомогою можіть мені щоб я здорова була я не чуствою ніц сили лиш лижу під кисним а улкгенях купа хрипи і кажуть лікарі що це невіліковуєся умене плеймонія 4ступеня найгірша +хронічні бронхі задишка я ціла слаба мопожіть ….
  5. Лілія. Христос народився!!!О.Олег звертаюсь до Вас по допомогу.Щоб ви помолились за здоровя всієї моєї сімї Лілію. Ольгу, Віктора .Галини . Івана. Та ще ніяк неможу знайти роботу.Дякую.
  6. Марія. Христос Рождається! Славім Христа! Хвала Господу, що зсилає такі ласки на вибраних священиків і через них зцілює! Маю велику надію, що Бог за молитвами Матінки Божої, ангелів і святих, які до них засилаєте Ви, отче Олег, оздоровить сина мого Андрія, який майже півроку страждає виснажливим кашлем, а лікування не приносить полегшення. бо дотепер не встановлений діагноз. Моєму сину 33-ій рік, він постійно ходить до церкви, сповідається і причащається, багатьом людям допоміг, хоч життя його було нелегким, так як втратив батька в 10-річному віці, але двом своїм молодшим братам і сестрі замінив тата. Тепер сам потребує допомоги — і молитовної, і матеріальної, а ми, грішні, мало чим можемо йому допомогти. Молимося, але, напевно, недостатньо, якщо Господь Бог зсилає такі випробування. Молю за Вас Милосердного Ісуса і Пресвяту Богородицю і прошу про молитву за сина Андрія
  7. олена. Прошу про молитву за Віктора і Олену, щоб Господь дарував нам діток.Слава ісусу Христу!
  8. Людмила. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за здоров’я мого брата Віталія. Він пережив 2 інсульти і операцію але ще не може добре працювати правою рукою і ногою. Після операції пройшло 2 роки. Віталіку 24 роки.
  9. Світлана. Слава Ісусу Христу!Я з Коломиї ,Отче помоліться буд-ласка за мене,мені дуже погано в голові крутиться просто недобре,лікарі кажуть що здорова ,аналізи добрі,а мені погано аж на двір боюсь виходити аби десь нестало погано.Страх мене переповнює!Щиро Дякую!Нехай Вас Бог береже!!!
  10. Жанна. Христос народився! О .Олег , дуже потрібна духовна підтримка , в житті у мене склалася дуже складна ситуація, почала нічого сильно хворіти, ніби немає нічого складного, а лікування результатів не дає, маю фінансові проблеми, і стараюся їх вирішувати, а чомусь неможу ніяк викарабкатися, з чоловіком часто сваримося, напевне несу якесь прокляття??? Щоденно сама прошу Господа про милість, а також прошу всіх хто міг би допомогти мені молитовно. Дякую.
  11. Леся. Христос рождається!Отче, дуже прошу молитви за об’єднання сім’ї та звільнення від розлучення.Дякую.
  12. Леся. Христос Рождається! Дуже прошу отче Вас попросити в Господа про зцілення душевне і тілесне для Ганусі,Настусі,Андрія,Лесі,Орисі,Ганни і за щасливе розвязання проблем,ДЯКУЮ!
  13. Ірина. Христос рождається.о.Олег прошу помолитись за Юрія та Романа за здоров»я та від звільнення від всякого зла і навернення до Бога і сім»ї.А також за здоров»я та від страху за Ірину Марка Арсена.А також за здоров»я Злати Єви Мирослави Мар»яни.Дуже дякую.Нехай береже Вас господь і дає здоров»я!
  14. Світлана. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу Вас помолитися за зцілення моєї двохрічної донечки Вікторії. Дякую. Береже Вас Боже.
  15. Леся. Христос Рождається! Отче Олеже, будьте ласкаві, помоліться за здоров’я мого батька, він зараз важко хворіє. Щоб Бог дарував йому сили, милість свою і здоров`я. Буду дуже вдячна за молитву!
  16. ТАНЯ. Помоліться будь ласка за здоровя Ганни.
  17. оля. отче Оле моліться будь ласка за мою сім»ю за мого чоловіка степана ,в ноьго вже давно частково випало волосся а тепер робляться плями на бровах сказали нам що в ноьго проблема з внутрішніми органами але лікуватися не має можливості ,ще за здоровя моїх дітей Назарка і Вероніки вони дуже нервові.Щиро дякую вам нехай вам Бог допомогає.
  18. Марія. Христос Народився!!! О.Олеже! Помоліться будь-ласка за здоров»я моєї сестри Катерини, яка хвора. Дякую Вам.
  19. лілія. Слава Ісусу Христу… Велимишановний Отче, прошу про молитву за дар батьківства для Лілії та Леоніда, а також про навернення та звільнення від алкогольної залежності для Миколи… дякую
  20. Ольга. Отче,Олеже,прошу молитви за здоровя Евеліни

Написать комментарий: "Блок 10"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов