Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 16

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу! о.Олег, помоліться за те, щоб я знайшла доброго чоловіка. Дякую!
 2. Ліля. Слава Ісусу Христу!!! Отче дуже прошу вас помоліться за мого синочка Артура, який зараз хворіє, температура не проходить!!!! йому 2 рочки!Дуже вам дякую!Вірю у вашу молитву!!!
 3. Вячеслав. Слава Ісусу Христу! о.Олег, прошу Вас, якщо можно помолитись за моє здоров’я, за видужання від хвороби, яка мучить мене, сам теж молюсь, але хай Бог прийме спільну молитву на Його Прославу і якщо Його Воля на прощення моїх провин ,гріхів та на одужання тіла. З повагою до Вас Вячеслав. Дякую Вам .
  Закарпатська область .
 4. Ігор. Слава Ісусу Христу,шановний о. Олег прошу помолитись за моє видужання від заїкання.Щиро надіюсь на одужання.Дуже вам дякую.
 5. Ірина. Отець Олег, дякую за зцілення від простуди. Помоліться, будь ласка, за міцну сім’ю з Богом та за дар щасливого материнства для мене.
 6. Отець Олег, дякую за зцілення від простуди. Помоліться, будь ласка, за міцну сім’ю з Богом та за дар щасливого материнства для мене.
 7. Тарас. Слава Ісусу Христу!Отець Олег дякую Богу за дари зцілення і Вашу працю! ВІРУЮ «Що в людей неможливе те в Бога можливе!» Помоліться, будь ласка за мою сімю яка розпадається,за наші відносини з дружиною щоб внас був мир,злагода, спокій, любов, милосердя, доброта, взаємоповага, інтерес один до одного, чесність,молитва. Бо практично не розмовляємо а тільки сваримось. А також за добру вагітність і щасливі роди для дружини, за добре Християнське виховання і здоровя діточок, батьків. Іще найти добру роботу чи роспочати власну справу, бо вже дуже довго шукаю і нічого не получається. За дар молитви, бо дуже тяжко зосередитись під час молитви. За прощення провин і кар.За звільнення від усяких чарів, пороблень, відмувань, прокляття і від усякого укритого зла! І за сильну непохитну ВІРУ НАДІЮ ЛЮБОВ і терпеливість! За Боже Милосердя і Опіку Матінки Божої для нашої сімї і родини, Укрїни і всіх Християн! ДЯКУЮ!
 8. Оксана. Слава Ісусу Христу! Шановний о. Ігор, прошу Вас помолитися за мого молодшого сина Адріана. Йому 1,5 рочку, захворів грипом мав високу температуру. Зараз йому легше, але температура тримається 5 — тий день. Я дуже переживаю за нього, постійно молюся. Дякую.
 9. Марія. Cлава Ісусу Христу, дорогі мої християни, любі українці! Щиро дякую за молитви Отцю Олегу й усім Вам! Я перечитую Ваші прохання і коротенько, але щиро прошу: «Господи, допоможи цій людині». Тому вірю, що й за мого сина Ви молилися. А сьогодні я знову прошу Вас про молитву за здоров’я внучки Мілани. На долю цієї дитини випало перебувати з батьками у великій небезпеці. Дякувати Богові, вони з Божою поміччю повернулися додому.Зараз молюся за всіх діточок і за мою внучку і Вас щиро прошу підтримати мене
 10. маряна. Слава Ісусу Христу.Прошу помолитися за те,щоб Мар»яна отримала кредит або гроші,щоб її не засудили і непереслідували.Благаю отця і вас всіх попросіть, вимоліть в Господа,щоб Мар»яна отримала гроші,їй вони необхідні для вирішення величезних проблем.ЇЇ дитина не заслуговує на це, благаю вас.
 11. Ксенія. Слава Ісусу Христу! Я живу у Києві, хочу звільнятися з роботи, бо через моральний тиск не можу більше тут працювати. Але нової роботи ніяк не можу знайти, через це знаходжуся у великій депресії. Іноді просто опускаються руки, ходжу вся на нервах. Кричу на рідних, я не хочу навмисно нікого ображати, але не можу справитися із своїм гнівом. Думаю сісти на антидепресанти, бо нерви просто здають. Я ходжу до церкви, прикладаюсь до мощ. Прошу і Вас помолитися за мене перед Господом, щоб скоріше знайти нову роботу.
 12. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу Вас, отець Олег помолитись за Боже благословення,витриваня у вiрi,зцiлення Ганни, Орисi, Анни, Анастасiї , Лесi, Андрiя. Дякую!!!
 13. Володимир. Дорогі брати і сестри в Христі! дуже прошу про хоча б коротку молитву за звільнення від залежності до куріння Остапа.
 14. Володимир. за примирення Марії та Лілії.
 15. Володимир. за душевний спокій і дисциплінованість
 16. Володимир. Прошу про молитву щоб втілилась ідея для шукачів роботи і роботодавців , які хочуть чесно вести свої справи, а також за порядок в моєму житті. Дякую Богу за моє здоров’я, очі, руки, ноги.. Будьте здорові! Бажаю вам щастя!
 17. Олександра. Слава Ісусу Христу!Отче Олег прошу помолитись за мого зятя Івана який ніяк не може знайти собі роботи.Щиро дякую.
 18. Володимир. За мою грішну душу.
 19. Галина. Слава Ісусу Христу! Я хворію псоріазом уже 4 роки. Дуже багато ліків перепробувала, але нічого не допомагає. Допоможіть будь-ласка! Помоліться за мене!!! Дякую
 20. Галина. Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина. Хворію псоріазом уже 4 роки. Дуже багато ліків перепробувала але нічого не допомагає. Допоможіть будь-ласка. Помоліться за мене. Дякую.

(3) Комментариев к: "Блок 16"

 1. Оксана пишет:

  cлава ісусу христу!прошу отця олега молитися за прощєня провин і кар за звільнєня від усяких чарів,пороблєнь,проклятя,і всякого зла.за божє милосєрдя і опіку матінки божої для моєї сімї.за визволєня сина романа з поневоленя.за покращеня фінансового становища.дякую.тернопільська обл.

 2. Оксана пишет:

  Отець, помоліться будь-ласка за навернення Андрія до Бога, щоб він і Ірина покаялися( в тайні Сповіді). Дякую

 3. Марія пишет:

  Слава Богові, Який вислухав наші молитви! Дякуємо о.Олегу, який молиться за нас і об’єднує в молитовних проханнях. Знову я благаю Божих ласк для отця і знову прошу про молитву за здоров’я доньки Наталії (ускладнення після грипу), за зцілення брата Миколи від шлункової кровотечі через виразку, за онкохвору доньку подруги моєї Олександру, за тримісячну Вікторію (разом з іншими відмовляю дев’ятницю за цю дівчинку, що перенесла вже 3-ю!операцію). і мені вже бракує сил навіть молитися. Помоліться й за мене, щоб я була витривалою і мала сили молитися.

Написать комментарий: "Блок 16"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов