Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Мене з роботи не звільнили

Слава Ісусу Христу! І ще раз пишу Вам Отче з моїм прохання в тій безвихідній ситуації в якій я опинилась сьогодні . Мене щойно на роботі повідомили про те, що мою посаду будуть скорочувати і якщо я хочу – то мене можуть перевести на іншу набагато гіршу . Я не хочу ніяк іти туди де мені пропонують і іншого доброго мені виходу не бачу . Прошу Вас отче помоліться за  добре вирішення мого питання.

Слава Ісусу  Христу!!! Отче , я хочу дати свідчення – сьогодні мене було повідомлено про те, що я свого місця роботи не втрачаю , мою посаду не скорочують , і отже я залишаюсь працювати надалі на своєму робочому місці. Хочу щиро подякувати Вам і звичайно ж в першу чергу Господу Богу за те , що вирішив так дивно мою ситуацію і на добре для всіх. Господь Бог вислухав вашу молитву Отче в замене. Дякую Господу Богу і вам Отче. Дуже дякую.

Таня

(9) Комментариев к: "Мене з роботи не звільнили"

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу.Доброго вечора Отче.Дуже прошу помоліться за мене,у нас на роботі скорочення штату,мене вже повідомили що звільняють,а мені дуже потрібна саме ця робота,яка мені подобається,та й за віком уже ніде не хочуть брать.Дуже дякую,я теж молюся і сподіваюсь.

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за жіноче здоровя Мирослави, відновлення місячних, результативне лікування.

 3. Ирина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Хочу Вас попросити помолитися за мене, щоб мене залишили на роботі на своїй посаді, або ж я знайшла хорошу роботу. Я на сьогодні опинилася у безвихідній ситуації. Мене повідомили про скорочення посади (хоча повинні були скоротити не мене), хочуть перевести на гіршу посаду і при тому щоб ще і на навчання їхала, або ж платила гроші за “корочку”. Я відмовилася і спробувала через вищих начальників шукати гідну посаду, але скрізь є якісь перепони. Вже майже 2 місяці я не можу нічого вирішити, а термін дали 2 місяці і тоді без моєї згоди поставлять на любу вільну посаду і відправлять на навчання. Я Вас дуже прошу помолиться щоб в мене все вирішилося як найкраще. Я вже 2 місяця не можу нормально спати, почалися головні болі. Дуже Вам дякую!

 4. Галя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Мого чоловіка хочуть звільнити з роботи. Він дуже кається в своєму гріхові, але керівництво не вибачає і звільняє. Прошу помоліться за нього, щоб його не звільнили. Я Вас дуже прошу. Він ніколи більше так не поступить.

 5. Оксана пишет:

  Отче, доброго дня…Я вас дуже сильно прошу,помоліться за мене.Щоб мене обминали негаразди.Бо мені зараз дуже тяжко.З усіх сторіннегати,негаразди на роботі.Я дуже переживаю.Помоліться за те,щоб у мене все було добре.

 6. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу.Доброго дня,Отче.Я працюю на державній роботі.І сьогодні багатьом людям дали попередження про звільнення.І ніхто не знає кому ще дадуть.Я дуже переживаю,бо у нас не все робиться справедливо.І я дуже Вас прошу-помоліться,щоб мене не звільнили,не скоротили з роботи.Я всім серцем Вас прошу…

 7. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу.Доброго вечора,Отче.У мене на роботі не прості часи.Багатьом людям дали попередження про звільнення.І ніхто не знає кому ще можуть дати.Я дуже переживаю( Помоліться будь-ласка,щоб мене не звільнили і мою посаду не скоротили.Я Вас дуже сильно прошу…

 8. Романна пишет:

  Слава Ісусу Христу! І ще раз пишу Вам Отче з моїм прохання в тій безвихідній ситуації в якій я опинилась сьогодні . Мене щойно на роботі повідомили про те, що мою посаду будуть скорочувати і якщо я хочу – то мене можуть перевести на іншу набагато гіршу . Я не хочу ніяк іти туди де мені пропонують і іншого доброго мені виходу не бачу . Прошу Вас отче помоліться за добре вирішення мого питання.

 9. Валентина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Доброго дня Отче! Хочу Вас попросити, щоб Ви помолились за мене,щоб мене залишиоли працювати на моїй посаді і на моєму місці роботи, так,як в нас в нас буде реорганізація структури і нам сказали, що буде велике скорочення в жовтні місяці, а так, як я людина хвора та щей вік – 51 р., де я зможу знайти роботу, а без робт и, як жити?

Написать комментарий: "Мене з роботи не звільнили"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов