Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 38

 1. Ольга. Слава Ісусу Христу! О. Олег щиро прошу Вашої Молитви за дар материнства !!! Два роки мріємо а ніяк не виходить ! Дякую Божої Вам опіки та здоров’я …
 2. Иоанна. Слава Ісусу Христу, отче Олеже, слізно Вас дуже-дуже просимо з чоловіком, помолiться за дар материнства ми так хочемо дитинку, яку так довго чекаємо .Щиро будемо Вам вдячні.
 3. Леся. Слава Iсусу Христу!Отче, помоліться, будь ласка за Андрiя,пяткова шпора.Щиро дякую.
 4. Орися. Слава Ісусу Христу! Я зі Львова прошу помолитись за навернення мого чоловіка Миколи до Бога та збереження моєї сім»ї. Дякую
 5. Иоанна. Слава Ісусу Христу, отче Олеже, слізно Вас дуже-дуже просимо з чоловіком, помолiться за дар материнства ми так хочемо дитинку, яку так довго чекаємо .Щиро будемо Вам вдячні.
 6. Виктория. прошу помолитись за повернення чоловіка Романа до вагітної дружини Вікторії. За просвітління розуму і серця. Повернення в сімю взаєморозуміння, поваги, любові, викорінення ненависті. Просвітлення розуму в свекрухи Галини, хай серцем відпустить сина до дружини. За успішні пологи та здоровя майбутнього синочка. Повернення дружини Вікторії додому. Моліться прошу, бо біда.
 7. Тетяна. Слава Ісусу Христу,Отче Олег ми з чоловіком просимо Вас помолитися за нашу сімю за дар материнства,Щиро дякуємо Вам!
 8. Віталік. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже.Прошу Вашоі молитви за здоровячко мого синочка Данієльчика,якому два рочки,який захворів на хворобу нирок.Щиро віримо у Силу Господню та вашу молитву.Батьки Данієльчика.
 9. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу Вашої молитви за зцілення з усіх хворіб,страхів моїх рідних і мене.ДЯКУЮ!!!
 10. Анжеліка. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я щиро прошу Вас помоліться за мою сім’ю…(мама-Лілія, тато-Василь, бабуся-Марія, дідусь-Богдан) я студентка моліться за мої успіхи у навчанні!! Також мій тато працював на сезонних роботах у Росії, а тут якби пороблено, вже рік без роботи!! Помоліться за нього! В мами грижа..помоліться за її здоров’я! Я бажаю вам Божої ласки, любові та сили на зцілення людей!!!
 11. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитов за оздоровлення та дар дітонародження для Тетяни та Ігоря. За оздоровлення від онкології Миколая, Марії, Володимира.
 12. Валентина. Слава Ісусу Христу!Отче,прошу вашої молитви за мого, хворого на рак, батька Володимира,і хвору маму Галину.Щоб Бог подарував моїм батькам зцілення від їхніх недуг!Щиро вдячна!
 13. Ольга. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, будь-ласка помоліться за мою тяжко хвору маму. Моліться багато-багато разів, аби Бог зглянувся над мамою. А також за щасливу долю мені, сестрам і братам. Допоможіть моїй сім»ї своєю щирою молитвою. Нехай Вам Господь Бог допомагає, подає Вам міцне здоров»я, зсилає на Вас свої Божі ласки. Дякую Вам Отче)))
 14. Лілія. Слава Ісусу Христу ! Отче , дуже прошу вашої молитви за мій (Лілії ) душевний стан і за моє фізичне оздоровлення. Дякую.
 15. Василь. Прошу молитися за мою дружину Олесю. за її сцилення , божу милисть, та щасливі пологи.
 16. Оксана. Слава Ісусу Христу, отче Олеже, ми з чоловіком просимо Вас, помолiться за дар материнства для нашої молодої сім’ї.Щиро будемо Вам вдячні, Володимир і Оксана
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу помоліться за нас з чоловіком, щоб Господь дарував нам милість стати батьками, щоб я благополучно завагітніла!Щиро дякую!
 18. УЛЯНА. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ, ОТЧЕ ОЛЕЖЕ слізно прошу ВАС помолитись за одужання моєї хворої донечки ОЛЕЧКІ вона часто хворіє страх і розпач огортають мою душу але маю надію і віру що БОГ ЗЦІЛИТЬ моє янголятко ВАШИМИ молитвами.А також прошу ВАС помолитись за здоровя моєї мами МАРІЇ.
 19. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу, помоліться за повернення у сім’ю, мого чоловіка Андрія! Наперед вдячна!
 20. Тарас. Прошу отця за здоров’я!Турбують болі в спині

(1) Комментариев к: "Блок 38"

 1. Марія пишет:

  Прошу помолитись за навернення мого чоловіка Петра та збереження нашої сім’ї

Написать комментарий: "Блок 38"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов