Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 23

 1. Катерина. Катерина. Прошу помолитись за навернення та позбавлення від блуду і розпусти Володимира, щоб він навернувся і жив в своій родині з божим благословенням. Дякую.
 2. Оксана. Слава Ісусу Христу, Щиро прошу Вас про молитву за Степана, мого тата, Щоб Господь Бог пробачив всі гріхи і провини, і зцілив Степана від лімфоми.
 3. Оксана. Помоліться, будь-ласка за Здоров’я для Степана, за вилікування Степана від лімфоми
 4. Андрій. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу вас, будь-ласка, помоліться за мою бабусю (у неї онкохвороба).
 5. Тетяна. Тетяна,м.Рівне. Прошу помолитися про мою сестру Наталію, щоб її вороги перестали її переслідувати, робити їй зло, цікавитися її життям, прошу помолитися щоб вороги зникли з її життя. Прошу помолитися про щасливе заміжжя Наталії, про щасливе її сімейне життя.Нехай Господь дарує мир і радість в її житті.Дуже щиро дякую Вам.
 6. Марія м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Помолітся отче Олеже за моє здоров’я Марія. На роботі я пошкодила серединний нерв правої руки і затерпли пальці. Нехай Всемогучий Бог вислухає ваші молитви і звільнить мене від цієї хвороби.
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу!Прошу,Отче, вашої щирої молитви за легку і успішну здачу семінарів,заліків та модулів Ольги,за прихильність викладачів.Прошу Господа,щоб просвітлив розум та заспокоїв серце Ольги,бо дуже переживає,не спить уночі.Щиро вдячна!!!
 8. оля. слава ісусу христу.помолітся за мене оля жуже болить голова і нога.хай бог вам допомагає.
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі щироі молитви за зцiлення,страшна депресiя,здаеться,що стою на краю прiрви,благаю,заради моїх дiток,виблагайте в Господа зцiлення,маю велику надiю на вашi молитви до Всевишнього,дякую Вам дуже!
 10. іванка. отче! прошу, помоліться за мою маму, Ярославу, в неї дуже болять ноги і їй важко ходити! а ще прошу за здоров»я моїх діточок, Вікторії і Діани-Марії, за злагоду в сім»ї. дякую!!!
 11. Валентина. о.Олег прошу помолитися за Яну (хрещена Іванна). Дитині 1рік і 3 місяці. Другий день має високу температуру і лікарі не знають від чого. Дякую.
 12. Олеся. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже , помоліться будь-ласка за мене.Дуже болить пята на правій нозі . Ходити дуже важко . Щиро дякую!!!
 13. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу Вашої молитви за зцілення свого брата Ігоря від алкогольної залежності і навернення його до Бога, а також прошу молитви за свою щасливу долю. Дуже дякую! Хай Господь Бог допомагає Вам!
 14. Марія. Щиро прошу Вас про молитву за мою онкохвору(пухлина головного мозку)сестру Руслану а також хворого мого сина Владислава (7 років) на ювенільний ревматоїдний артрит а токож за мою сім»ю і душевний спокій всієї моєї сім»їю.Помоліться будь-ласка і за хворого Ростислава(7 років) також на ювенільний ревматоїдний артрит
 15. Марта. Святий Отець Олег,я нещодавно почула про Вас і про допомогу,яку Ви з Божою допомогою робите людям,і вирішила що і я маю право просити Вас помолитися за те,щоб у нас з чоловіком народилася здорова дитинка. Я дуже цього хочу і прошу Бога,але вже 4 роки нічого не получається,допоможіть нам своїми молитвами.
 16. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вашоі молитви за здоров’я Петра(запалення легень),за звiльнення його вiд тютюнопалiння,за навернення до Бога його i сiм’ї.За Боже благословення, здоров’я,мир,злагоду,взаєморозумiння в сiм’ї Андрiя,за щасливу дорогу для них.ДЯКУЮ!!!
 17. Катерина. Катерина. Слава Ісусу Христу. Отче дуже Вас прошу , помоліться за моє заільнення від злих духів ,нападів нечистої сили. За моє оздоровлення , Дякую.
 18. Ірина. Прошу помолитись за духовне та фізиичне здоров я,за звільнення від депресії,страхів , переживань, за мир та спокій Ірини, Романа,Марії,Ігоря. Прошу молитви за створення міцної ,щасливої сім ї для Ірини.
 19. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, дуже прошу Вас помолитись за зцiлення нiгтiв i шкiри вiд грибка Орисi i Андрiя.Щиро вам дякую!
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу!Помоліться за мене,дуже часто сильно болить голова,а також за моїх дітей Максимка,Настю,Вікторію і мого чоловіка Петра,щоб мав гарну роботу.Я працюю медсестрою і в нас лежить дівчинка Ярина,в неї пухлина мозку.Я прошу помоліться за її здоровя,її мама дуже вірить,що Ярина виздоровіє,хоч лікарі кажуть,що їй залишилось жити кілька днів,їй лише 20 років.Дякую о.Олег.

(1) Комментариев к: "Блок 23"

 1. Оксана пишет:

  помоліться будь-ласка за Василя – в нього болять суглоби

Написать комментарий: "Блок 23"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов