Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 44

 1. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу молитви за навернення, здоров’я,звiльнення вiд поганих звичок Артема,любов i злагоду в його сiм’ї.Дякую!Слава Iсусу Христу!
 2. Галина. Слава Ісусу Христу.Прошу про молитву за духовне оздоровлення раби Божої Галини,за прибавлення розуму,щоб життя ставало згідно Святим Євангелієм.Дякую щиро.Най Господь Бог дає Вам здоров”я і многая літ.Слава Ісусу Христу.
 3. Оксана. Слава Ісусу Христу,дуже прошу отця Олега помолитися за мою маму, важко хвору, після інсульту уже півтора року лежить паралізованою, дуже дякую.
 4. Оксана. Слава Ісусу Христу, отець Олег, дуже прошу вас помолитися за мою маму, важко хвору, уже півтора року після інсульту лежить паралізованою, дуже дякую
 5. Катерина. Слава Ісусу Христу.Отче Олег , дуже прошу, помоліться за навернення та позбавлення від блуду Володимира, Бігає від жінки до жінки, зраджує своїй дружині , не дає спокою нікому . Помоліться за його звільнення ві такої залежності.
 6. Катерина. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за здоров’я моїх дітей Тетяни та Павла , щоб Бог послав їм діточок.
 7. Лілія Якібчук. Слава Ісусу Христу,отець Олег,дуже прошу вас помолитися за мого свекра,який зараз перебуває в відділенні реанімації в обласній Івано-Франківській лікарні в дуже критичному стані.Після зробленої йому операції він ще не приходив до тями! Прошу ВАС дуже помоліться за його здоровя! ДЯКУЮ
 8. Лілія Якібчук. Слава Ісусу Христу,отець Олег,дуже прошу вас помолитися за мого свекра,який зараз перебуває в відділенні реанімації в обласній Івано-Франківській лікарні в дуже критичному стані.Після зробленої йому операції він ще не приходив до тями! Прошу ВАС дуже помоліться за його здоровя! ДЯКУЮ
 9. Леся. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отця Олега помолитися за одужання важко хворого раба Божого Сергія. Після ДТП, зараз в реанімації у Львові. Проживає в м.Броди, Львівської обл. Надіюся на милість Божу і на чудо зцілення. Дякую.
 10. Катерина. Слава Ісусу Христу.Отче Олегу, дуже прошу помолитись за мій душевний стан, така туга на душі, ніколи не заздрила людям тепер хочеться плакати кричати, чому я так живу.
 11. Катерина. Слава Ісусу Христу.Отче Олег, благаю помоліться, щоб Бог улаштував життя Володимиру, щоб він не обманював жінку , а жив так як цього хоче Бог, живе все життя блукаючи до жінок , причиняючи біль і страждання жінкам, дуже прошу, хай буде так як цього хоче Бог, без блуду, сліз і болю душевного. Дякую.
 12. Юлія. Слава Ісусу Христу. Доброго Вам дня. Прошу отця Олега помолитися за моїх батьків. Тато дуже хворий, страждає депресією, молю Господа Бога, щоб дав сил мамі, пережити всі випробування долі. Дякую.
 13. Віра. Львів. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу Вашої молитви за мене (Віру), мого сина Андрія, невістку Олю, маму моєї співробітниці Анастасію. У Анастасії рак. Терапевтичне та хірургічне втручанні чи протипоказані чи нерезультативні через погані аналізи крові. Надія тільки на Бога. Помоліться ще за мене, бо безсонниця мене не відпускає повністю. Дякую за молитви. Хай Вам буде нагорода на Небі і на землі.
 14. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу Вашої молитви за мою маму Галину, в неї безсонниця, не спить вже 3 тижні. Допоможіть будь ласка, дуже Вас прошу. Дякую за молитви. Нехай Вас Бог береже.
 15. Анна. СІХ!Прошу про молитву за Р.Божого Олксандр.щоб він зрозумів свое серце.І якщо це нам на добро і за Волею Божою – ми одружилися.дякую за вислухану молитву
 16. Марія. Слава Ісусу Христу ! Отче Олег,прочитала про Ваш дар оздоровлення та зцілення ,прошу Вас помолитись за нас з чоловіком (Марія та Роман) про дар батьківства ,більше року чекаємо і молимо Бога у своїх молитвах. Віримо у велику силу Вашої молитви .Дякуємо .Нехай все буде добре !
 17. Марія. Слава Ісусу Христу ! Отче Олег,прочитала про Ваш дар оздоровлення та зцілення ,прошу Вас помолитись за нас з чоловіком (Марія та Роман) про дар батьківства ,більше року чекаємо і молимо Бога у своїх молитвах. Віримо у велику силу Вашої молитви .Дякуємо .Нехай все буде добре !
 18. Катерина. Слава Ісусу Христу, Отче Олег, прошу помоліться за Валентину за її душевний стан, щоб вона навернулась і не жила в гріхах.
 19. Катерина. Слава Ісусу Христу , помоліться за духовний стан Володимира, щоб він навернувся і жив побожним життям.
 20. Леся. Слава Iсусу Христу!Отець Олег,прошу дуже вас помолитись за мою дитину Анастасiю-Марiю,погане загальне самопочуття,мае вiд народження поганi гланди,боїмося,щоб не дали ускладнень,хотiли би уникнути хiрургiчного втручання,а якщо нi,то благословення на операцiю.Дякую щиро!Слава Iсусу Христу!

(1) Комментариев к: "Блок 44"

 1. Юлія пишет:

  Отець Олег, помолітся Богу за мою свекруху – Рабу Божу Таміла, щоб вона одійшла після інсульту,щоб ще ходила- хочаб з палочкою і говорила.Дякую!

Написать комментарий: "Блок 44"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов