Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 43

 1. Леся. Слава Iсусу Христу!Благаю вас отче помолитись за здоров’я душi i тiла,захоронення вiд злих сил,донечки Анастасiї Марiї,щось дивне сталося з дитиною,уповаємо тiльки на Господа!Дякуємо вам!
 2. Ігор. Слава Ісусу Христу в мене в сімі таке горе я одружився як три місяці тому і немаэ щасття в нашоі сімі мою дружину як підмінили хоче роводу я проти бо люблю іі помоліться за нас Оля і Ігор благаю допоможіть
 3. Ігор. Слава Ісусу Христу попрошу помоліться замене і за мою дружину для відновлення сімі мене огортаэ відчай ми одружились три місяці тому дружина хоче розводу я дуже люблю іі більше за себе іі наговорюэ на такі погані вчинки іі мама помліться за нас дуже прошу я незнаю що мені робити благаю допоможіть дякую щиро
 4. Ігор. Слава Ісусу Христу о че помоліться за відновленя сімі Ігора і Олі хай Бог допомагаэ вам завжди дякую
 5. Тетяна. Слава Iсусу Христу! Будь ласка помоліться за моє здоров»я. Фіброміома матки. Дякую!!!!!!! З повагою Тетяна, 39 років.
 6. Наталя (Збараж). Слава Ісусу Христу! Буду дякувати за молитву Вам, о.Олег, за мого хворого батька Петра.Нехай Господь Вам допомагає!
 7. Наталя (Збараж). Слава Ісусу Христу! Отець Олег,прошу помолитися за мого хворого батька Петра.Нехай Бог Вам допомагає! Дякую!
 8. Ірина.  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу вас помоліться будь-ласка за моїх хворих батьків Маркіяна та Антоніну, за їх виздоровлення. Дуже вам дякую.
 9. Галина. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу Вас про молитву за тверду,сильну віру раби Божої Галини.Щиро дякую.
 10. раїса. ПРошу дуже, помоліться за мою донечку Анастасію.У неї проблеми з легенями і бронхами.Дякую
 11. Руслана. Дуже прошу помолитись за мого сина Ївана 14р. (вегето сосудиста дистонїя). Зараз стоїть питання про кисту.Прохання помолитись щоб не підтвердився цей діагноз.
 12. Іванна. Слава Ісусу Христу! Отче дуже Вас благаю помолитися за мою хвору на алергію донечку Іринку. Лікарі нам нічим вже допомогти не можуть. Одна надія на Бога і Вашу молитву. Також прошу помолитись за всю мою родину. Щиро Вам вдячна.Слава Ісусу Христу!
 13. Олег. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже.Прошу Вашоі молитви за мир у сiмi Oлега i за здоровя
 14. Оксана. помоліться щоб від мене втікало зло і злі люди а я від них і завантажуйте нові пісні
 15. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу вас отче помолитись за здоров’я моєї бабусi Ганни,в такому вiцi вже все болить, вона дуже страждає,має катаракту майже нiчого не бачить,”викривлений”смак,тиск,серце,дуже страхи мучать,думки,плаче…вона сама каже,що то любої хвилi Господь може покликати,але так хочеться щоб не так терпiла,якщо буде на то воля Божа.Дякую вам,нехай Господь дає й вам здоров’я!
 16. Олег. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже.Просимо Вашої молитви за мир у сімї Олега і за здоровя Дякую!
 17. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я хворої Стефанії і щасливе оздоровлення. За здоров’я моєї мами Люби пече нога починаєтся тромбофлебіт. За здоров’я Марії, Михайла, Софійки, Ярослава, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 18. Марта. Слава Ісусу Христу,шановний отець Олег,я вже протягом чотирьох років чекаю на щастя стати мамою,але було два викидні.Я всім серцем прошу Бога і молюся,також прошу і Вас помоліться щоб Господь подарував моій сім’і дитинку.Дякую Вам
 19. Галина. Cлава Ісусу Христу.Прошу Вас,отче Олег,всією душею і кожною клітинкою своєю прошу- помоліться,будь ласка за наших дітей на майдані в Києві,за нарозумлення влади і добре,справедливе вирішення ситуації.Най Господь Бог допомагає.Дякую.Слава Ісусу Христу!
 20. Галина. Слава Ісусу Христу.Прошу про молитву за хвору рабу Божу Стефанію,мою маму і хворого тата Степана.Дякую щиро.Хай Господь Бог помагає.Слава Ісусу Христу.

Написать комментарий: "Блок 43"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов