Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 27

 1. Олеся. Христос Воскрес ! Отче Олеже прошу помолитись за Сергія за визволення від алкогольної залежності і Олесі вийти з боргів
 2. Юрій. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться за примирення в нашій сім»ї. Щиро дякую, дай Бог Вам здорв»я.
 3. Оксана. Отець, помоліться будь-ласка за дар життя в Св.Дусі для мене, а також якщо на те є воля Божа, щоб я мала окреме житло і добрих сусідів :) , за нормалізацію стосунків з рідними і знайомими і тверезий розум, здоровий глузд, реальне оцінювання ситуації — щоб я розрізняла що від Господа а що від диявола
 4. Ірина. Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за здоров»я Ірини, Романа, Марії, Ігоря, Вероніки, Оксани та за примирення в цій сім»ї
 5. Надія. Христос Воскрес!отче Олег звертаюсь до Вас з великим проханням.Нещодавно я довідалася від своїх родичів про Вас.В мене є проблеми із здоров’ям і мені пропонують робити операцію.Помоліться за мене. З повагою Надія.
 6. Тетяна і Валентин. Христос Воскрес!о.Олег помолітся за нашу сімю щоб послав нам дитинку.Дякую Тетяна і Валентин
 7. Ірина. Прошу помолитись за здоров»я,за захист від всього злого та створення «ї і щасливу долю Ірини.
 8. Ірина. Христос Воскрес! о.Олег помолітся за зцілення мене від важкої недуги гепатиту С
 9. Ірина. Слава Ісусу Христу.Прошу молитви за душевне та фізичне здоров»я Ірини та захист від злих сил.
 10. Наталя. Христос Воскрес! Сердечно прошу помолитися за мою бабцю Ніну, хвору раком шлунку і за вісіх онкохворих людей!Дякую
 11. Любов. ХРИСТОС ВОСКРЕС ! Прошу о.ОЛЕГА помолитись за чоловіка Сергія ,щоб позбувся страшної алкогольної залежності і влаштувався на роботу
 12. НАТАЛІЯ. Христос Воскрес! Прошу отця Олега помолитись за здоровя моєї дитини Ніки, та моє здоровя!Щиро вдячна за всі Ваші молитви!
 13. віра. Прошу помолитися за здоров я моєї мами яка дуже страждає від артрозу.
 14. Ірина. Прошу помолитись за душевне та фізичне здоров»я та за зустріч другої половинки для створення сім»ї Ірини.
 15. ІННА. Слава Ісусу Христу. Прошу о.Олега помолитися за здоров»я моєї мами Лариси , яка має діагноз пухлину головного мозку … планується операція… Наперед дякую.
 16. Леся. Слава Ісусу Христу! Отче! Прошу Вас помолитися за навернення і покаяння мого чоловіка Івана і за мене, бо хочу з ним розмучитися. За збереження сімї і Боже благословення. ДЯКУЮ БОГУ ЗА ВСЕ!
 17. Ірина. Прошу молитви за здоров»я Ірини,Марії,Романа,Ігоря,Вероніки,Оксани та за створення сім»ї для Ірини.
 18. Ольга. Дуже прошу молитву знайти роботу,і щоб владналися проблеми на роботі
 19. Ірина. Христос Воскрес. Помоліться за здоров»я Ірини,за вирішення всіх проблем та порозуміння з родиною.
 20. Діана. Слава Ісусу Христу, о.Олег помоліться будь-ласка за мою маму Іванну, її останнім часом дуже болить голова. Щиро дякую.

(4) Комментариев к: "Блок 27"

 1. ОЛЬГА пишет:

  Прошу молитви за о Павла в миру Віктор, Володю, Івана і всіх хто приносинь біди в мою сімю прошу Господа прощення за діла їхні. А ще прошу за дітей Івана та Юру що Бог допоміг витерпіти все і дякувати Господу за терпіння. Дякую отче за молитви Ваші і нехай ГОСПОДЬ охоронить Вас.

 2. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву за моє зцілення від нервових розладів.Тривоги,навязливих думок,невралгії,спазмів,Радість до життя,Хворію більше 10 років.немаю роботи.

 3. Соломія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу, помоліться за вирішення всіх моїх фінансових проблем, бо насправді дуже важко мені. Тут всі просять в основному за здоров”я, можливо я недоречно зі своїм проханням, але насправді маю фінансові проблеми, кредити, які тягнуть мене і вже сил не маю, і не знаю, як їх погасити і розпрощатися з банками. До того ж в вересні планується весілля, теж потрібні гроші, щоб організувати, допомогти батькам, а я не маю такої можливості. Прошу Святого Юду-Тадея та Святого Антонія про допомогу, прошу і Вас про молитву за мене перед Господом нашим Ісусом Христом! Шукаю роботу зараз нову, бо вже в середу звільняюсь з цієї, де зараз працюю. Отче, допоможіть. Сили покидають мене, молюся і вірю, що все налагодиться в мене. Дякую!

 4. Микола пишет:

  Христос Воскрес! Прошу о.Олега про молитву в наміренні збереження нашої сім ї, та про добру роботу. Дякую щиро…Хай Вас благословить Господь.

Написать комментарий: "Блок 27"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов