Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 53

 1. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу помоліться за фізичне та духовне зцілення моєї мами Алли. Дуже дякую!
 2. віра. Отче Олеже! Прошу помоліться за нашу сімю. Щоб чоловікові відкрили візу і він знайшов роботу.
 3. тетяна. в мене глоткова кровотеча,помоліться за мене і Ви отче.
 4. Ірина. Слава Ісусу Христу! про помолитися за здоров”я подружжя Ірини та Андрія, щоб Господь Бог змилосердився і подарував їм дитинку. Дякую
 5. Вікторія. Отче Олеже! Помоліться будь-ласка за мене за моє духовне душевне і фізичне здоров’я!від нав’язливих думок від страху і тривоги!Я вірю в Бога! дякую!
 6. Галина, Червоноград. Слава Ісусу Христу! Отче щиро прошу у Вас молитви за фізичне та духовне зцілення та благословення моєї сімї: мене(шкірні хвороби- екзема, герпес,жировик), чоловіка Олега(гуля і болі в паху, та коліні), донечки Камілії- Єлисавети (вроджена вада розвитку лівої кисті руки, не розвинені чотири пальці, рука худша можливо коротша, ліва нога теж худша).Я знаю для Бога немає нічого неможливого, лікарі безсилі, а Бог всемогутній, на нього вся надія. Дуже дякую!
 7. Вікторія. Слава Ісусу Христу!Помоліться за мене за моє духовне і фізичне здоров’я щоб мене не переслідували навязливі думки щоб я завжди покладалася на Бога!щоб в моєму житті я завжди покладалася на добро і любов і віру тв Господа!
 8. Людмила. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за освітлення розуму та направлення на шлях істиний Василя щоб він кинув пити та навернувся в сім’ю. Та за здоров’я Галини. Хай Господь дасть її сили витирпіти все, та успішно вирішити всі проблеми.
 9. Анна. Слава Ісусу Христу.отченько прошу про мотиву за створення гарної родини во Христі.і щоб я пробачила свого колишнього хлопця Андрія і відпустила йогодух дипресії.образи тримає 4роки.дякую.
 10. Людмила. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за возз’єднання сім’ї Галини та Василя. Господи направ Василя на шлях істиний та допоможи йому звільнитися від алкогольної залежності.
 11. Юліана. Слава Ісусу Христу!Помоліться прошу Вас за здоров’я моєї дитини Ангелінки.Вона лежить в лікарні для недоношених діток.Щоб вона самостійно дихала,її кісточки зміцнювалися,і з мозочком все було добре.Щоб мої страхи і жіночі хвороби відійшли.дякую.
 12. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я хворої Стефанії і щасливе виздоровлення. За здоров’я Марії, Михайла, Софійки, Оксани, Люби, Ярослава, Люби, Надії, Люби, Наталії, Лесі, Наталії, Вадима, Галини, Валентини, Ірини. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 13. Леся. Слава Ісусу Христу прошу Господа Бога і вас Отче Олегу за молитву і за їх навернення Ірини Тараса Анічки вони зараз в інфекційній лікарні.Дякую Господу Богу за Його ласку і за ваші МОЛИТВИ
 14. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче, помолітья за те, щоб ми з коханим з”єдналися шлюбом.
 15. Петро. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помоліться за моє тілесне і душевне здоров’я.
 16. ольга. євеліна токарчук 6 рочків,марія -73р.,любомир 40-хр.галина. всі вони хворі на рак .отче Олеже МОЛІТЬСЯ ЗА НИХ.
 17. ХРИСТИНА. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ.ОТЧЕ ПО МОЛІТЬСЯ ЗА МЕНЕ .У МЕНЕ БУЛА КРОВОТЕЧА, ЗАХВОРІЛА. ПОМОЖІТЬ ВИБРАТИСЯ З ХВОРОБИ,ЩОБ УСЕ ПРОЙШЛО.ДЯКУЮ!Я ЗНАЮ ВАШІ МОЛИТВИ ЛІКУЮТЬ……..
 18. Інна м. Тернопіль. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитися за здоров’я хворої Надії і за зцілення від раку мочевого міхура.
 19. lion232310. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу отче Олеже, помоліться, щоб я знайшла роботу і вирішила фінансові труднощі.Нехай Господь допомагає у вашій добрій справі!
 20. Юлія. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу отче Олеже, помоліться, щоб я знайшла роботу і вирішила фінансові труднощі, бо важко вийти з боргів.Нехай Господь допомагає у вашій добрій справі!

Написать комментарий: "Блок 53"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов