Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 40

 1. Марія. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за мого чоловіка Петра, за його навернення в сім’ю. Щиро дякую.
 2. Олена. Слава Ісусу Христу,зі сльзами на очах прошу вас помолитися за мого свекора Петра , як в дуже важкому стані, між життям і смертю,хай вас Бог благословляє на кожному кроці!!!
 3. Марія. м.Дрогобич Львівська обл. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олеже помолітся будь ласка за здоров’я Ростислава і відвернення від нього страх і усе зло. За здоров’я Михайла і відвернення від нього усе зло. За здоров’я Марії, Софійки, Люби, Ярослава, Стефанії, Люби. Нехай Всемогучий Бог вислухає Ваші молитви і усім допоможе.
 4. НАТАЛІЯ. Наталія!Слава Ісусу Христу!Прошу Отче Олеже помолитись за виздоровлення від хвороби( Вітрянка) моєї дочки Ніки!Щиро вдячна за молитви!
 5. оля. Ольга м Львів. Отче Олег прошу помолітся за мого чоловіка Володимира ,одержимим пянством.
 6. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка за здоров’я Стефанії, за благословення Оксани і Михайла дитиною, за успішне навчання Галини в університеті і закінчення його і за навернення її чоловіка до Бога. Щиро дякую.
 7. Наталя. Слава Ісусу Христу. Наталя з Тернопільщини. Отче Олег прошу помолитися за мою маму Валентину, за успішне виведення з легень води. Дякуємо за молитви
 8. леся. Слава Ісусу Христу!Отче, просимо Вас помолитися за успішне проведення пункції легені мамі Валентині,яка до Вас приїжала в неділю на оздоровлення.Пункцію мають робити завтра о 10 год.Віримо в поміч ГОСПОДНЮ і у Вашу допомогу молитвою.Нехай Вас благословляє Бог,і дає міцне здоров»я!
 9. Олеся. Слава ІСУСУ ХРИСТУ!  Дуже прошу помолитися за моїх 2-х дітей(5 років.) за дар мови— у них затримка мовного розвитку. Дуже дякую!!!
 10. Юлія. Слава Ісусу Христу! Я вже рік живу у шлюбі і ніяк не можу завагітніти, хоча лікарі кажуть, що все добре. Помоліться будь — ласка за мене, за дар материнства.
 11. Галина. Отче Олеже , прошу вашої молитви за зцілення від кисти щитовидної залози моєї донечки христини і за божу опіку над її долею
 12. Леся. Слава Iсусу Христу!Отець Олег,прошу Вас помолитись за зцiлення маленької Анни з незрозумiлої хвороби,ще дитина погано їсть,не набирае вагу,плаксива,особливо вночi,плаче до хрипоти,погано вплинуло на неї спроба пiти в садок,боїться,сильно привязана до мами…ще одне,дитина не така вже мала,а не можемо завершити грудне годування,без травми для неї,дуже чутлива…Дякуемо ВАМ!Слава Iсусу Христу!
 13. Оксана. Cлава Ісусу Христу! Перебуваю у сильній депресії, прошу Вашої молитви. Дякую!
 14. Наталя В. Слава Ісусу Христу. Отче прошу у вам молитви для моїх батьків Володимира і Валентини. Щоб їх оминали лихі і погані люди, які бажають їм поганого, врікають та завідують. Помоліться за їхнє здоров’я та опіку Божу.
 15. Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за дар материнства для мене(Олена),налагодження обіну речовин,гормонального фону і зниження ваги(особливо важливо для лікування), зцілення роду (відчуваю духовну і фізичну боротьбу).Навернення чоловіка і наших родин. Сердечно дякую…..
 16. Олена. Слава Ісусу Христу прошу промолитву за щасливі пологи для Альони. Щасливу вагітність для Тетяни. Звільнення від алкогольної залежності і навернення для Анатолія. Розпізнання Божої волі для Світлани. Одужання для Філії, Марії. Дар прощення для Олени і миру в її родині (постійні непорозуміння, сварки і. д.) Дякую!
 17. Наталя. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу о. Олег помолитись за тяжкохворого Ігора, дуже хворе серце. Дуже вас прошу
 18. Ірина. Слава Ісусу Христу! отче Олеже дуже Вас сильно прошу помолитися за мого синочка Євгенчика,щоб Господь Бог визволив його від рідкісної хвороби,оздоровив всі його органи.Дуже Вам вдячна!.одна віра на Бога і на Вас Отче.
 19. Мирося. Слава Ісусу Христу!О.Олег прошу Вас помолитись за здоровий сон донечки Анни 2р,після лікарні вона щоночі плаче та мучать її нічні страхи.Віримо в ласку Божу. Дякую.
 20. Мар’яна. Слава Ісусу Христу!Отче,я тільки після лікарні,молода жінка,маю проблеми зі здоров’ям.Дитина моя ще в школі вчиться,батьки мене потребують,чоловік,а я вже немаю здоров’я їх підтримати по життю. Благаю про молитву.Маю надію тільки на Господа , на його поміч,Вашу допомогу молитвою.Зараз по стану здоров’я не можу піти до Церкви.Божого благословення Вам та міцного здоров’я!

Написать комментарий: "Блок 40"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов